LAWSTUDIES.LT

Palyginti 3 teisės doktorantūros programas - Tarptautinė teisė

Jeigu Jūs ieškote už įdomų teisinės karjeros, bet nenori būti susietos žemyn konkrečioje geografinėje vietovėje, mano vykdo tarptautinį teisinį išsilavinimą. Tarptautinės teisės daktaras yra sudėtingas laipsnis skirta studentams, kurie sugeba atlikti nepriklausomą mokslinį darbą.

Kas yra tarptautinės teisės?

Tarptautinė teisė gali būti apibrėžta kaip taisyklių laikomi privalomi santykiuose tarp skirtingų valstybių narių ar skirtingų tautų, nepaisant skirtingų įstatymų šių subjektų rinkinį. Tai visų pirma taikoma įmonėms ir šalims, o ne privatiems asmenims.

Kokie Atsižvelgiant į tarptautinės teisės daktaro privalumai?

Pelningiausi visų tarptautinės teisės daktaro laipsnį suteikia jums pamatą, būtiną tam verslo ir vyriausybės darbo karjerą, kuri kerta tarptautines sienas.Jūs gausite tvirtą pagrindą įstatymų, kurie yra universalūs daugumai šalių.

Kiek kainuoja Paimkite tarptautinės teisės mokslų daktaras?

Dėl Tarptautinės teisės Doktorantūros kaina bus žymiai skirtis iš vienos mokyklos į kitą ir iš vienos šalies į kitą.

Kokios yra tarptautine teise doktorantūros reikalavimai?

Tarptautinės teisės daktaras reikalauja bakalauro darbą apie teisės ar verslo srityse, ir kai kurių programų, taip pat reikės meistras 's laipsnį arba ekvivalentas taip pat. Įrodyta, mokslinių tyrimų galimybes ir stiprūs mokslininkai yra taip pat reikalingas. Šios programos studentai privalo paskelbti mokslo straipsnių iki baigimo.

Kokios Karjera galite tikėtis su Tarptautinės teisės mokslų daktaras?

Studentams, turintiems daktaro laipsnį tarptautinės teisės gali dirbti karjeros, susijusių su tarptautinio verslo ar žmogaus teisių klausimus, kad kirsti sienas. Šie mokslinių tyrimų reikalaujančių karjera reikalauja kvalifikuotų, išsilavinusių žmonių. Galite rasti darbą tarptautinėje advokatų kontoroje, vyriausybinių agentūrų ar įmonių, kurios samdo vidaus teisės specialistus.

Kodėl imtis daktaro tarptautinėje teisėje internete?

Viena galimybė, kad jūsų teisės diplomas patogiau ar padėti kai kurie studijuoja verslo teisės laipsnį išlaidų mokytis internete. Studijavimas lankosi neriboja jums geografiškai, ir daug yra galimybių uždirbti šią vertingą laipsnį iš komfortą savo namuose.

Kaip stoti į Tarptautinės teisės mokslų daktaras?

Paieška jūsų programoje žemiau ir tiesiogiai kreiptis į priėmimo biurą, kad jūsų pasirinktą mokyklą, užpildydamas švino pavidalu.

3 Rezultatai Tarptautinė teisė Filter

Oficiali daktaro programa Lotynų Amerikos Administracinės teisės

Universidade da Coruña
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 3 - 5 metai Rugsėjis 2019 Ispanija A Coruña + 1 daugiau

Doktorantūros programa Lotynų Amerikos Administracinės teisės yra oficialus Międzyuczelniany pavadinimas, kuriuo siekiama mokyti lotynų Amerikos gydytojai viešosios teisės įgaliojimai plėtoti mokslo ir profesinę veiklą, pageidautina, susijusius su viešojo administravimo institucijų.

PhD tarptautinėje teisėje ir sutarčių teisės

EUCLID (Euclid University)
Internetinės Dieninės Ištęstinės 2 - 4 metai Registracija galima Jungtinės Amerikos Valstijos Washington Gambija Gambia Online + 3 daugiau

Vienas vienintelis pasaulyje doktorantūros studijų programų tarptautinėje teisėje siūlomų tarpvyriausybinės organizacijos pati įsteigti pagal tarptautinę teisę.

Ph.D. Europos ir tarptautinės teisės

Palacky University
Universiteto miestelis Dieninės Ištęstinės 3 - 5 metai Rugsėjis 2019 Čekija Olomouc + 1 daugiau

Kandidatas programa yra antrosios pakopos studijoms programa, kuri sujungia pažangią teisės formavimo ir mokslinius tyrimus Europos ir tarptautinę teisę. Studijų ir mokslinių tyrimų prižiūri tarptautinės patirties mokslininkai.