Teisės doktorantūros programos Jungtinėje Karalystėje

Peržiūrėti 2 geriausias teisės doktorantūros programas Jungtinėje Karalystėje - 2018

LLM - Teisės magistras

Teisės doktorantūros laipsnis jį įgijusiems specialistams atveria daugybę akademinio ir profesinio darbo galimybių. Vienas iš didžiausių šių studijų privalumų yra savarankiškas mokslinis tyrimas, dar vadinamas disertacija, kurį turi atlikti kone visi šio tipo studijas pasirinkę specialistai. Šio darbo metu studentai įgyja itin tvirtų kritinio mąstymo įgūdžių, kurie jiems padeda vystant savo karjerą.

Tie, kurie turi profesinį teisinį išsilavinimą gali siekti pažangių akademinių laipsnį magistro įstatymo, kuris yra trumpinamas kaip LLM. Imtis Žinoma, jūs turite turėti diplomą įstatymus, taip pat plataus lauko patirtį. Jis yra siūlomi įvairių šalių iš viso pasaulio asortimentą.

UK, Jungtinė Karalystė yra daugiau nei 300 metų ir susideda iš keturių sudedamųjų tautas: Anglija, Škotija, Velsas ir Šiaurės Airija. Jungtinė Karalystė buvo mokymosi per pastaruosius 1000 metų centras ir turi daug senovės ir atskirti universitetus. Užsienio studentai sudaro didelę dalį studentų organizacijos ne JK universitetuose.

Tiesiogiai susisiekite su universitetais - Geriausios teisės doktorantūros programos Jungtinėje Karalystėje - 2018

Skaityti Daugiau

PhD / Magistro Laipsnis Teisė

University of Nottingham - Faculty of Social Sciences
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 3 - 6  September 2018 Jungtinė Karalystė Nottingham + 1 daugiau

Teisinės Mokykla siekia skatinti mokslinių tyrimų kompetenciją tarp visų jo mokslininkams. Mes pripažįstame, kad aukštos kokybės teisinį tyrimai gali būti įvairių formų, su įvairių teisinių tyrimų metodai yra dirbantis daugelio vykdomų mokslinių tyrimų projektų pagal mokyklos. [+]

PhD / magistro laipsnis teisė

Doktorantūros pažangiausias forma magistrantūros studijų. Ji skiriama į sėkmingą prižiūrimos mokslinių tyrimų programą ir vertinami žodinio nagrinėjimo ir baigiamojo darbo.

Magistro laipsnis reikalingas mokslinių tyrimų įgūdžius ir mokymą, panašių į doktorantūros dar jos apimtis ir sudėtingumas yra mažesnis nei reikalaujama daktaro. Magistro laipsnis yra vertinamas pagal disertaciją pateikimo.

Teisinės Mokykla siekia skatinti mokslinių tyrimų kompetenciją tarp visų jo mokslininkams. Mes pripažįstame, kad aukštos kokybės teisinį tyrimai gali būti įvairių formų, su įvairių teisinių tyrimų metodai yra dirbantis daugelio vykdomų mokslinių tyrimų projektų pagal mokyklos.... [-]


Daktaro Mokslo Laipsnių Pagrindai

SOAS University of London
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 3 metų August 2018 Jungtinė Karalystė London + 1 daugiau

Teisinės Mokykla priima kandidatus tiriamojo darbo, vedančio į daktaro. Centrinis bruožas doktorantūros darbą yra glaudus ryšys tarp doktoranto ir jo vadovui, kuriame jie susitinka reguliariai ir glaudžiai konsultuojasi. Šis ryšys yra palaikomas ir stiprinamas įvairiais būdais. Kiekvienas doktorantas yra adjunktas priežiūros pareigūnu, kitas darbuotojas su artimu susidomėjimas kandidato regione ir / ar polaukiu drausmės. [+]

Mokslo laipsnių įstatymo

Dalyvavimo būdas : visą ar dalį darbo dienos

Naujovinimas

Svarbus pranešimas: Doktorantai padarytų 2017/18 mokslo metų bus reikalaujama užpildytą tyrimų integralumo Online programos, kaip dalis jų tobulinimo poreikį.

[-]