Priėmimo teisės magistras (LLM)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Emory universiteto teisės mokykla siūlo praktinį, drausmingą požiūrį į teisės studijas, į kurį studentai įtraukiami į vaidmenis, kuriuos įstatymai vaidina mūsų bendruomenėje, visuomenėje ir pasaulyje. Mūsų studentų dėmesio centre, novatoriškoms programoms ir stipendijų priėmimui pasirengti absolventams padaryti tiesioginį ir ilgalaikį poveikį.

Emory Law LLM gali būti baigta visą darbo dieną devynis mėnesius arba ne visą darbo dieną iki ketverių metų. Galimos kelios koncentracijos arba programa gali būti pritaikyta konkretiems studento interesams, atsižvelgiant į bendrą studijų pasirinktį. LLM programa yra skirta asmenims, turintiems užsienio teisės laipsnį ir / arba JAV JD laipsnį iš ABA akredituotos teisės mokyklos.

"" Emory Law yra pasaulinė institucija, o mūsų gebėjimas pasiūlyti įvairias mokymo programas, skirtas mokyti teisėtus žodžius, yra susijęs su mūsų įsipareigojimu stipendijoms, įtraukčiai ir prieinamumui."

Jamesas B. Hughesas, laikinas dekanas

Kodėl Emory Law ?

Emory Law turi viską:

  • Fakultetas, kuris yra savo srities specialistų specialistas ir dinamiškas mokytojų klasėje.
  • Nesuskaičiuojamos praktinio mokymosi galimybės.
  • Parašų programos, kurios sukuria žinias ir įgūdžius pagal mokymo programą, kuri abu moko procesą ir praktikuoja šį metodą.
  • Paramos ir bendradarbiavimo aplinka, skatinanti įveikti status quo.

Paraiškų pateikimo terminai

Rudens semestras: ankstyvas terminas, balandžio 15 d .; bendras terminas, birželio 30 d

Pavasario semestras: ankstyvas terminas, rugsėjo 30 d.; bendrasis terminas - lapkričio 15 d

LLM priėmimas

Emory Law LLM programa siūlo JAV ir užsienio teisės mokyklų absolventams galimybę įgyti teisės magistro laipsnį iš vienos iš aukščiausių nacionaliniu lygiu žinomų teisininkų mokyklų Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Tinkamumas

Norint, kad jie būtų įtraukti į „ Emory Law “ LLM programą, kandidatai turi būti gavę pirmąjį teisės laipsnį, leidžiantį jiems praktikuoti savo šalyje prieš priimant LLM.

JAV absolventai. Pareiškėjai turi būti įgiję JD laipsnį iš ABA akredituotos teisės mokyklos.

Užsienio išsilavinę teisininkai: pirmojo teisinio laipsnio pavadinimai skiriasi priklausomai nuo šalies.

Priėmimas grindžiamas pareiškėjo akademiniu mokymu, profesine patirtimi, asmens pareiškimu, profesine ir akademine informacija. Stiprūs kandidatai turės puikių akademinių įrašų ir rimtą susidomėjimą teisinio išsilavinimo įgijimu aukštesnėje Amerikos švietimo aplinkoje.

Kalbos gebėjimas

Studentai LLM programoje turi turėti anglų kalbos įgūdžius tokiu lygiu, kad jie galėtų skaityti ir aptarti klasėje, sudėtingos techninės medžiagos. Dienos klasės parengimas reikalauja ir studentams, turintiems anglų kalbos apribojimų, gali būti sunku. Turi būti taikomi tik tie studentai, kurie jaučia įsitikinimą savo anglų kalbos gebėjimais.

Dėl šios priežasties TOEFL (anglų kalbos kaip užsienio kalbos testas) reikalaujama iš užsienio pareiškėjų, kurių gimtoji kalba nėra anglų kalba. Tikimasi gauti TOEFL balą 600 popieriaus bandyme, 100 internetiniame bandyme arba 250 kompiuteriniame bandyme. Aptariami visi kiekvienos taikomosios programos aspektai, o kalbos įgūdžiai toliau vertinami per interviu, todėl gali būti svarstomi kandidatai, turintys mažesnius balus.

Pareiškėjai, kurių gimtoji kalba yra ne anglų, bet įgijo laipsnį iš institucijos, kurioje anglų kalba yra dėstymo kalba, gali prašyti atsisakyti šio reikalavimo. Prašymus galima pateikti elektroniniu paštu llmadmission@emory.edu

Anglų kalbomis besimokantys absolventai savo kursuose išbandomi atskirai nuo gimtoji anglų kalba, o kartais egzaminams suteikiama papildoma laiko. Jei TOEFL / IELTS atsisakymas priimamas priėmimo metu, studentas bus atleistas nuo šio apgyvendinimo ir bus išbandytas taip, tarsi anglų būtų jų gimtoji kalba. Todėl prašymai dėl atsisakymo turėtų būti atidžiai apsvarstyti ir, jei yra kokių nors abejonių dėl kalbos gebėjimų, pateikiamas TOEFL arba IELTS balas.

Paskutinį kartą atnaujinta Kovas 2019

Apie mokyklą

In 1916, Emory University established a law school with a faculty of great teachers with degrees from the most highly regarded institutions of the era, a library of over 5,000 volumes, and a class of ... Skaityti daugiau

In 1916, Emory University established a law school with a faculty of great teachers with degrees from the most highly regarded institutions of the era, a library of over 5,000 volumes, and a class of twenty-seven students. Skaityti mažiau