Prieš profesionali programa, teisės

Cornell College

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Prieš profesionali programa, teisės

Cornell College

Centras įstatymo ir visuomenė

Jei žinote, jūs norite būti teisininku, ar tiesiog galvoti apie tai, Kornelio Koledžo centras įstatymo ir visuomenė yra sukurta siekiant padėti jums. Per veiklos įvairovę ir tyčinis prieš profesionalus konsultavimas, mūsų pasirengimo teisės studentai sugeba padaryti patikimą sprendimą apie vyksta į teisės mokyklą po baigimo.

Studentai, kurie aktyviai dalyvaujančios teisės mokyklos priėmimo proceso, taip pat gauti tiesioginę gaires ir paramą dėstytojams ir kitiems darbuotojams, nes jie pasirinkti teisės mokyklų, taikyti ir nuspręsti, kur dalyvauti.

Per savo laiką dėl Hilltop, iš anksto teisės studentams, taip pat plėtoti ir tobulinti profesinius įgūdžių rinkinių, kad jie galėtų būti sėkmingai gyvenimą po kolegijos.

Išankstinio teisės studentai baigtų akademinių didžiųjų visoje disciplinų prieinama miesteliu diapazone. Naujausi absolventai specializavosi politikos, ekonomikos ir verslo, biologijos, moterų studijų, anglų, filosofijos, Etnologija, istorija, sociologija ir kineziologijos.

Bendro ugdymo aspektai už įstatymo ir visuomenės centro papildyti išskirtinio laisvųjų menų švietimo kolegijoje. Ši veikla apima:

  • šalyje konkurencinga juoktis bandymus komanda,
  • bakalauro skyriuje Phi Alpha Delta tarptautinės teisės brolijoje
  • konsultavimo galimybes su Kornelio absolventai ir draugais,
  • on-campus PASKUTINĖS prep Žinoma,
  • teisės susijusios garsiakalbiai ir seminarai, ir
  • Kornelio-rėmėjų įstatymas mokyklos turai.

Apie centrą

Kornelio Koledžo laisvųjų menų programa, su savo dėmesio ugdant mokinius kritiškai efektyviai skaityti, priežastis, ir aiškiai pateikti informaciją, turi parengti studentus sėkmingai teisės mokyklą ir kaip teisės specialistai istoriją. Atitinka geriausias patarimas pačių teisės mokyklų, Kornelio neturi oficialaus "prieš įstatymą" pagrindinių ir jokios specialios sąrašą reikalaujama kursai. Tačiau Kornelio centras įstatymo ir visuomenė siūlo visapusišką rinkinį išteklių vadovas ir parengti studentus sėkmingai įtraukti į teisės mokyklą ir karjeros teisininko profesijai.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta November 27, 2017
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
Ištęstinės
Dieninės
Locations
Jungtinės Amerikos Valstijos - Mount Vernon, Iowa
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Jungtinės Amerikos Valstijos - Mount Vernon, Iowa
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla