Prisijungę apskritai teisės studijų LL.M.

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Programos kursų: Pakrančių įstatymo anketa LL.M. į bendrosios teisės studijų yra internetinė programa atvira visiems, turintiems teisės laipsnį, įskaitant tarptautines ir JAV advokatai. Ši programa suteikia JAV teisės ir JAV teisinės sistemos apžvalga. Ji atitinka mokymo programų reikalavimus Vašingtono valstijos advokatūros egzaminą. Studentai šią programą mėgautis atsižvelgiant pasirenkant ir gauti "specializaciją" viena iš kelių koncentracija, pavyzdžiui, logistikos ir transportavimo, teisės praktika technologijos ir verslo įstatymo lankstumą. Studentai gali baigti programą taip mažai, kaip per vienerius metus arba užtrukti iki dvidešimt keturių mėnesių. Kitas pradžios data Vasara 2017 laikotarpiu yra gegužės 10, 2017.

Šis internetinis programa susideda iš 26 kredito valandos. Trylika kreditai kursų yra privalomi. Jos apima: Profesinė atsakomybė (2 kreditai); Teisinis mokslinių tyrimų ir raštu (3 kreditai); Civilinio proceso (3 kreditai); Konstitucinė teisė (3 kreditai); ir Įvadas į JAV teisės ir teisinės sistemos (2 kreditai).

Be pirmiau reikalaujama kursai, studentai gali pasirinkti imtis 13 kreditų interneto pasirenkamuosius kursus nuo aukas JAV teisės LL.M. programa ir logistikos ir transporto programa. Pasirinkite prisijungę JD kursai taip pat yra prieinama Bendrieji teisės studijos LL.M. studentų. Kai kurie iš pasirenkamųjų kursų yra: nekilnojamojo turto; Baudžiamoji teisė ir procesas; Įrodymai; Verslo organizacijos; Tarptautinis verslo sandorių; JAV imigracijos įstatymą; Administracinė teisė pagal transportavimo specialistai: teisiamam ir teisminio peržiūrėjimo; Darbo teisė pagal transportavimo specialistams; Muitinės reglamentas; ir transporto draudimas.

PROGRAMA fakulteto nariai: Pakrančių Teisės fakulteto nariai su specializuoto mokymo nuotolinio mokymo mokyti internete reikia kursus šioje programoje. Kursai panaudoti moderniausias technologijas, kurios leidžia studentams žiūrėti paskaitas, o "kelyje" (įskaitant mobiliuosius draugiški ir atsisiųsti paskaitų).

PROGRAMOSPareiškėjai gali kreiptis tiesiogiai per LSAC svetainėje adresu: https://llm.lsac.org/login/access.aspx?appl=5320L4. Kai jūs sukūrėte prisijunkite ir slaptažodį, jums bus automatiškai siunčiami į programos taikymo bendrosios teisės studijas. Prašome susisiekti su Prodziekan strategijos ir inovacijų Margaret Ioannides paštu MIoannides@fcsl.edu arba telefonu +1.904.256.1158, jei turite klausimų. Pareiškėjai, kurie uždirbo JD laipsnį JAV turėtų prašyti oficialaus dokumento spausdintinės kopijos nuorašą iš savo Law School metrikacijos biuro. Pareiškėjai, kurie įgijo savo pirmąjį laipsnį teisės už JAV ribų, turėtų prašyti Žinoma-by-žinoma stenogramą įvertinti jų teisės mokyklos stenograma per agentūrą Kalifornijos Bar patvirtintą. Pareiškėjai iš ne iš JAV taip pat turi pateikti TOEFL arba IELTS ataskaitą. Visi pareiškėjai turi pateikti asmens dokumentą su nuotrauka kopiją.

mokymas: Šios programos mokslą yra 1000 $ už kredito valandos iš viso išlaidų $ 26.000. Mokslą apima prieigą prie LexisNexis ir Westlaw, taip pat pakrančių įstatymo bibliotekos elektroninėje duomenų bazėje.

Paskutinį kartą atnaujinta May 2017

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Florida Coastal School of Law (Coastal Law) is located in Jacksonville, Florida in the United States. Florida Coastal School of Law's J.D. program is accredited by the American Bar Association (ABA) a ... Skaityti daugiau

Florida Coastal School of Law (Coastal Law) is located in Jacksonville, Florida in the United States. Florida Coastal School of Law's J.D. program is accredited by the American Bar Association (ABA) and its online LL.M. programs have the acquiescence of the ABA Skaityti mažiau