Profesinių teisinių studijų pažymėjimas (CILEx)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

Vykdomasis asmuo yra teisininkas, paprastai dirbantis su advokatu arba jam prižiūrint. Tai gali vykti privačioje praktikoje arba valstybės tarnyboje. Mūsų profesinių teisinių studijų pažymėjimas buvo specialiai pritaikytas studentams, norintiems verstis praktika kaip Airijos Respublikos teisininkais. Advokatūros darbas yra toks pat įvairus, kaip ir advokato, su kuriuo jie dirba. Šis darbas gali būti ginčijamas (pavyzdžiui, bylinėjimasis dėl asmens sužalojimo, skolų išieškojimas ir šeimos teisė) arba nesutariantis (pavyzdžiui, patarimas dėl testamento sudarymo ar perdavimo). Teisės vykdytojai reguliariai dirba su klientais, tvarko bylas, nagrinėja bylas, lankosi teisme, rengia dokumentus, kad galėtų vykti į advokatus, dalyvautų konsultacijose ir taikos susitikimuose. Šį kursą sukūrė mūsų programos vadovė, siekdama patenkinti poreikius profesiniame kontekste, kurį ji nustatė per savo advokato karjerą.

Independent College Dublin profesinių teisinių studijų programa suteikia pirmosios pakopos profesinių teisinių studijų (Teisės vadovo) pažymėjimą. Programa buvo specialiai pritaikyta tiems studentams, kurie nori praktikuoti kaip Airijos Respublikos teisininkai.

Šis kursas yra patvirtintas Chartered Institute of Legal Vedėjų. Studentai, įgiję pirmosios pakopos pažymėjimą, gali pereiti į antrąjį etapą - profesinių teisinių studijų diplomą (teisinis vadovas).

Trukmė ir pristatymas

Tai yra 20 savaičių kursai, prasidedantys 2020 m. Vasario 12 d. Kursai bus pristatomi per trijų valandų paskaitas, skaitomas kiekvieną trečiadienį nuo 18.30 iki 21.30. Per 20 savaičių laikotarpį vyks maždaug keturi šeštadieniniai seminarai, kurie vyks nuo 9.30 iki 12.30 val.

Vieta

Mūsų užsiėmimai vyksta Independent College Dublin , B bloke, „The Steelworks“, Foley Street, Dublinas 1.

Mišrus mokymasis

Kursas bus vykdomas tiek klasėje, tiek per mišrius mokymus. Tai palengvins studentų, gyvenančių už Dublino ribų, norinčius dalyvauti kursuose. Klasių paskaitos bus įrašomos ir skelbiamos internete, kad studentai galėtų prieiti.

Per 20 savaičių vyks keli šeštadieniniai seminarai, kuriuose dalyvausite kaip mišraus mokymosi metodas.

Susipažinkite su dėstytojais

Anastasija Ward, BCL; Advokatas

Anastasija Ward BL baigė UCD su BCL (Hons), 1994 m. Įgijo advokato kvalifikaciją ir daugiau kaip 20 metų praktikavo advokato teisėje. Nuo 1995 m. Anastasija skaitė paskaitas tokiose įvairiose institucijose kaip Dublino miesto VEC (1997–2004), DIT (1999–2001), Dublino Griffith koledžas (2001 - 2010) ir Teisės mokykla Airijos teisės draugijos vardu. (1995–2009). Teisės draugijoje, be asocijuotos fakulteto narės, mokančios, be kita ko, nuomotoją ir nuomininką, civilinį ir baudžiamąjį interesų gynimą, praktikos plėtojimą, derybų teoriją ir praktiką, ji taip pat dirbo civilinės ir baudžiamosios advokacijos eksperte. Šiuo metu Anastasija užima Menų ginčų sprendimo magistro programos vadovės ir Airijos teisinių studijų pažymėjimo ir diplomo vadovo pareigas. Be to, ji skaito paskaitas apie Ginčų teoriją ir dinamiką, Derybų teoriją ir praktiką, Arbitražo įstatymą ir Ginčų darbo vietoje sprendimą magistrantūroje; o CILEX ir DILEX ji skaito paskaitas apie teisines sistemas, sutarčių ir bylų teisę, civilinių bylų teisingumo teoriją ir praktiką, žemės teisę ir turto perėmimą, testamentus ir paveldėjimą bei bendrovių teisę.

Nadia Bhatti

Nadia Bhatti baigė LLR laipsnį Trinity kolegijoje Dubline. Šiuo metu ji yra doktorantė doktorantūroje Dublino Trinity koledže teisės mokykloje. Nadia turi daugiau kaip šešerių metų patirtį dėstydama teisės studentus bakalauro ir profesiniame lygmenyje. Nadia skaito paskaitas Nepriklausomo kolegijos LLB (Hons) konstitucinės ir administracinės teisės programose. Ji veda parengiamojo kurso FE-1 ES ir konstitucinės teisės kursus, taip pat užimtumo ir baudžiamosios teisės modulius, susijusius su CILEx diplomu. Anksčiau vadovavusi Dublino Trinity koledžo teisės mokyklai darbo teisės klausimais, ji taip pat įteikia Nepriklausomo koledžo darbo teisės diplomą.

Akreditacija

Šis kursas yra patvirtintas Chartered Institute of Legal Vedėjų (CILEx). „CILEx“ yra profesinė asociacija, kurioje dirba daugiau nei 20 000 Airijos, Anglijos ir Velso teisininkų, paralegalų ir kitų praktikuojančių teisininkų. Daugiau nei 50 metų jie siūlo Pathway į lanksčią teisininkų karjerą.

Kurso apžvalga

  • 1 skyrius: Įvadas į Airijos teisinę sistemą; Teisiniai tyrimai
  • 2 skyrius: kankinimų įstatymas; Sutarčių teisė
  • 3 skyrius: Civiliniai ginčai
  • 4 skyrius: Žemės įstatymai ir jų perdavimas

Kiekvienas skyrius turi 2 valandų egzaminą.

Ką mes siūlome

Chartered Institute of Legal Executiveers (CILEx) yra profesinė asociacija, kurioje dirba daugiau nei 20 000 Anglijos ir Velso kvalifikuotų teisininkų, paralegalų ir kitų praktikuojančių teisininkų. Daugiau nei 50 metų jie siūlo neprilygstamą prieigą prie lanksčios teisininkų karjeros.

Įkurtas 1892 m., Teisės vadovų institutas, remiant ir bendradarbiaujant Teisininkų draugijai, 1963 m. Tapo ribotos atsakomybės įmone. 2012 m. Sausio 30 d. Jos buvo įtrauktos į Karališkąją chartiją ir dabar žinomos kaip „Chartered Institute of Legal Executiveeds“.

Patekimo reikalavimai

Kursas yra atviras priėmimas ir nėra jokių įvažiavimo reikalavimų.

Mokesčiai ir apmokėjimas

Studentų, gyvenančių Airijoje ir ES, studijų mokestis yra 1850 EUR. Mokėjimas priimamas kredito pervedimu, čekiu, banko vekseliu arba kreditine / debetine kortele.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Independent College Dublin has the perfect location for student life in Dublin: we are right in the very centre of the city, surrounded by cultural, academic and leisure attractions. Independent Colle ... Skaityti daugiau

Independent College Dublin has the perfect location for student life in Dublin: we are right in the very centre of the city, surrounded by cultural, academic and leisure attractions. Independent College Dublin’s primary goal is to bring our students through learning programmes that are relevant, stay with you forever, are the foundations of your future success and result in qualifications that are highly respected in your chosen field. Upon completion, your undergraduate, postgraduate or professional award in the various disciplines will be recognised wherever you go, both in Ireland and overseas. We are a goal-focused, career-orientated college. We pride ourselves on our personalised tuition, delivered to the highest academic standards in an interactive learning environment by highly qualified and friendly teaching staff. Skaityti mažiau