Filter
SJD - The Doctor of Juridical Science
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti 2 {lawstudies-sjd:plural} iš Administracinės teisės studijos

Teisės mokslų daktaras, SJD, sutrumpintas iš lotynų kalbos pavadinimo "Scientiae Juridicae Doctor". Šis pažangus teisinis laipsnis skirtas tiems, kurie baigė teisės bakalauro arba magistro laipsnį. Uždirbus šį laipsnį reikia daug laiko ir tyrimų.

Taigi, kas yra administracinio teisės studijų SJD, vistiek? Šis laipsnis suteikiamas po to, kai atliksite pakankamai studijų, norėdami parašyti ir ginti leidinio kokybės disertaciją. Jei pasirinksite studijuoti šį dalyką, jūs neišvyksite į įprastą pasimatymų kursą. Vietoj to, jūs turėsite patarėją, kuris padės vadovauti savo studijoms. Kai kuriose mokyklose šis patarėjas taip pat vadinamas komiteto pirmininku ir jis bus jūsų disertacijos gynimo dalyvis.

Tam tikri svarbūs gyvenimo įgūdžiai reikalingi šiam laipsniui, įskaitant organizavimą, ištvermę ir skaitymo supratimą. Galite pritaikyti organizaciją ir ištvermę į savo kasdienes užduotis, kad sutaupytumėte laiko ir taptumėte efektyvesniais, o skaitymo supratimas yra naudingas atliekant pirkimą, kai reikia raštiškos sutarties.

SJD užtruks daug metų, o kiekvienais metais gali padidėti bendra kaina. Kaip magistro laipsnį galite gauti finansinę paramą arba stipendiją. Susisiekite su mokyklomis, siūlančiomis savo laipsnį, kad sužinotumėte daugiau.

SJD yra universalus laipsnis, kuris gali pasiruošti įvairiems darbams. Vienas sprendimas, kurį turėsite padaryti, yra tai, ar ieškoti karjeros akademinėje erdvėje. Kaip teisinė doktorantūra, šis laipsnis gali būti tinkamas jums mokyti universiteto lygiu. SJD taip pat gali gauti jus už akademinės veiklos ribų, pvz., Reguliuotojas ar generalinis advokatas.

Administracinės teisės klasės yra rasti daugelyje šalių ir net internete. Sukurkite norimą mokyklos sąrašą, kad galėtumėte patobulinti savo paiešką. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Administracinės teisės studijos

UConn School of Law

Kandidatai, įtraukti į doktorantūros programą, turi turėti galimybę atlikti pirminę mokslinių tyrimų ir atitinkama akademinė ar profesinio aukšto intelektinio lygio, kuri ... [+]

Daktaro Teisė (SJD) yra skirtas tiems, kurie parodė, įrodymų akademinis potencialas pranašesnis ir kurie yra įsipareigoję arba siekia dirbti į universitetą, valdžios paslaugų ar teisės studijų karjerą. Kandidatai, įtraukti į doktorantūros programą, turi turėti galimybę atlikti pirminę mokslinių tyrimų ir atitinkama akademinė ar profesinio aukšto intelektinio lygio, kuris akcentas daktaro disertaciją pateikimo.

Su retomis išimtimis, paprastai nėra pripažinti daugiau nei vieną ar du kandidatus per mokslo metus, siekiant užtikrinti pakankamas reiklus užduotį sėkmingai užbaigti disertaciją daktaro pagalbos. Vertinant paraiškas, pirmenybė teikiama absolventų Mokytojo teisės mūsų pačių mokyklą, nors paraiškas iš užsienio studentams yra sveikintina. ... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Hartford
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Suffolk University Law School

Juridinių mokslų daktaras (SJD) laipsnis yra pranešimas LL.M. laipsnis, kuris suteikiamas tik pateikus išsamų, skelbti kokybės, disertacijos, kuri leidžia originalią ir k ... [+]

Juridinių mokslų daktaras (SJD) laipsnis yra pranešimas LL.M. laipsnis, kuris suteikiamas tik pateikus išsamų, skelbti kokybės, disertacijos, kuri leidžia originalią ir kūrybišką indėlį į teisinės literatūros pabaigos.

SJD kandidatas turi gyventi vieniems mokslo metams ir per tą laiką jis / ji turi atitikti su jo ar jos komiteto pirmininkui reguliariai (bent kartą per mėnesį) aptarti kandidato pažangą ir būsimus veiksmus mokslinių tyrimų procesą. Kandidatas turėtų periodiškai pateikti rašytines juodraščius komiteto pirmininkui dėl peržiūros, komentarų, ir patikslinimą. Kandidatas taip pat turi periodiškai konsultuojasi su kitų narių moksliniams tyrimams patarimus ir atsiliepimus apie rašymo pažangą komitetui. ... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Boston
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba