Filter
SJD - The Doctor of Juridical Science
Kinija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Rasti geriausias {lawstudies-sjd:plural} Kinijoje apie 2019

Teisėti studentai, norintys mokyti teisės magistro laipsnį, turėtų apsvarstyti SJD, kitaip žinomą kaip teisės mokslų daktaras. Šis pažangus laipsnis apima intensyvų studijas ir mokslinius tyrimus, kurie baigiasi leidžiamą daktaro disertaciją per penkerius metus.

LLM (Teisės magistras) yra pažangi teisės diplomas, kuris padeda parengti studentus su specializuotų teisinį išsilavinimą. Mokymo programas dažnai derinti mokslinius tyrimus, kursinių ir disertacija. LLM programos dažnai vienerių iki dvejų metų užbaigti.

Kinija siekia skatinti pirmos klasės universitetų plėtrą. Kinija 'ai ekonomika jau pasaulis ' s antras pagal dydį ir vis dar auga. Patiria savo kultūrą ir suprasti savo rinkos augimas bus padidinti savo karjerą.

Jau šiandien pradėkite ieškoti savo geriausių {lawstudies-sjd:plural} Kinijoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

KoGuan Law School of Shanghai Jiao Tong University

Juridinių mokslų daktaras (SJD; lotynų, SCIENTIAE Juridicae daktaras) programą, sukurtą pagal doktorantūros programos kitų disciplinų, skirta tiems, kurie nori siekti aka ... [+]

Juridinių mokslų daktaras (SJD; lotynų, SCIENTIAE Juridicae daktaras) programą, sukurtą pagal doktorantūros programos kitų disciplinų, skirta tiems, kurie nori siekti akademinės karjeros, kaip mokytojai ir mokslininkai, teisę. Tai labai selektyvus programa yra atvira tik tiems pareiškėjams, kurie turi išskirti išankstinį akademinių įrašas teisė, šou pažadą neįvykdyti stipendiją, ir parodyti didelį potencialą užbaigiant mokslinį disertaciją reikiamos kokybės. SJD programa suteikia unikalią galimybę neįvykdyti tarptautiniai teisės absolventams studijuoti KoGuan Law School. Studentai su puikios akademinės įgaliojimai kviečiame kreiptis į mūsų SJD programą.... [-]

Kinija Shanghai
Rugsėjis 2019
Dieninės
3 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba