{lawstudies-sjd:plural} Kinijoje

Rasti geriausias {lawstudies-sjd:plural} Kinijoje apie 2018/2019

LLM - Teisės magistras

Teisės mokslų daktaro laipsnis yra teisinis mokslininkų laipsnis. SJD rengia kvalifikuotus studentus, kurie siekia karjeros akademinėse bendruomenėse, mokslinių tyrimų, viešosios politikos ar aukščiausio lygio tarptautinių vyriausybės santykių.

LLM (teisės magistras) yra magistro laipsnis studentams, studijuojantiems teisę. Jis paprastai yra skirta teisės specialistams ir studentams, kurie nori įgyti žinių specializuotame teisės srityje, pavyzdžiui, tarptautiniu ar mokesčių teisėje.

Kinija siekia skatinti pirmos klasės universitetų plėtrą. Kinija 'ai ekonomika jau pasaulis ' s antras pagal dydį ir vis dar auga. Patiria savo kultūrą ir suprasti savo rinkos augimas bus padidinti savo karjerą.

Jau šiandien pradėkite ieškoti savo geriausių {lawstudies-sjd:plural} Kinijoje - 2018/2019

Skaityti Daugiau

Daktaras juridinio mokslo

KoGuan Law School of Shanghai Jiao Tong University
Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2019 Kinija Shanghai

Juridinių mokslų daktaras (SJD; lotynų, SCIENTIAE Juridicae daktaras) programą, sukurtą pagal doktorantūros programos kitų disciplinų, skirta tiems, kurie nori siekti akademinės karjeros, kaip mokytojai ir mokslininkai [+]

Juridinių mokslų daktaras (SJD; lotynų, SCIENTIAE Juridicae daktaras) programą, sukurtą pagal doktorantūros programos kitų disciplinų, skirta tiems, kurie nori siekti akademinės karjeros, kaip mokytojai ir mokslininkai, teisę. Tai labai selektyvus programa yra atvira tik tiems pareiškėjams, kurie turi išskirti išankstinį akademinių įrašas teisė, šou pažadą neįvykdyti stipendiją, ir parodyti didelį potencialą užbaigiant mokslinį disertaciją reikiamos kokybės. SJD programa suteikia unikalią galimybę neįvykdyti tarptautiniai teisės absolventams studijuoti KoGuan Law School. Studentai su puikios akademinės įgaliojimai kviečiame kreiptis į mūsų SJD programą.... [-]