{lawstudies-sjd:singular} šanchajuje Kinija

geriausius {lawstudies-sjd:plural} šanchajuje Kinija 2018

LLM - Teisės magistras

Teisėti studentai, norintys mokyti teisės magistro laipsnį, turėtų apsvarstyti SJD, kitaip žinomą kaip teisės mokslų daktaras. Šis pažangus laipsnis apima intensyvų studijas ir mokslinius tyrimus, kurie baigiasi leidžiamą daktaro disertaciją per penkerius metus.

LLM yra antrosios pakopos teisės diplomas, kuris yra siekiama studentams, kurie nori specializuotis tam tikroje teisės srityje. Absolventai su šiuo specializuotą mokymą dažnai leidžiama dirbti pasaulinėse teisinėje aplinkoje.

Kinija siekia skatinti pirmos klasės universitetų plėtrą. Kinija 'ai ekonomika jau pasaulis ' s antras pagal dydį ir vis dar auga. Patiria savo kultūrą ir suprasti savo rinkos augimas bus padidinti savo karjerą.

Peržiūrėti visas {lawstudies-sjd:plural} šanchajuje Kinijoje 2018

Skaityti Daugiau

Daktaras Juridinio Mokslo

KoGuan Law School of Shanghai Jiao Tong University
Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2018 Kinija Šanchajuje

Juridinių mokslų daktaras (SJD; lotynų, SCIENTIAE Juridicae daktaras) programą, sukurtą pagal doktorantūros programos kitų disciplinų, skirta tiems, kurie nori siekti akademinės karjeros, kaip mokytojai ir mokslininkai [+]

Juridinių mokslų daktaras (SJD; lotynų, SCIENTIAE Juridicae daktaras) programą, sukurtą pagal doktorantūros programos kitų disciplinų, skirta tiems, kurie nori siekti akademinės karjeros, kaip mokytojai ir mokslininkai, teisę. Tai labai selektyvus programa yra atvira tik tiems pareiškėjams, kurie turi išskirti išankstinį akademinių įrašas teisė, šou pažadą neįvykdyti stipendiją, ir parodyti didelį potencialą užbaigiant mokslinį disertaciją reikiamos kokybės. SJD programa suteikia unikalią galimybę neįvykdyti tarptautiniai teisės absolventams studijuoti KoGuan Law School. Studentai su puikios akademinės įgaliojimai kviečiame kreiptis į mūsų SJD programą.... [-]