Filter
SJD - The Doctor of Juridical Science
Studijų tipas: Visi Tempas: Ištęstinės

Peržiūrėti Ištęstinės studijos {lawstudies-sjd:plural}. Tarpdisciplininė teisė. 2019

Teisės mokslų daktaras arba SJD yra aukščiausias laipsnis, suteikiamas tiems, kurie studijuoja teisę ir siekia pavyzdinių studentų, kurie jau yra baigę profesinį daktaro jurisprudenciją arba JD, ir teisės magistro laipsnį.

Tarpdisciplininė teisė yra studijų sritis, pagal kurią programos dalyviai gali pritaikyti laipsnį, kad atitiktų jų karjeros tikslus teisinėje arenoje. Pavyzdžiui, studentai gali studijuoti ekonomiką kartu su finansiniais įstatymais, kad galėtų užsiimti verslu.

gauti daugiau informacijos apie Ištęstinės studijos {lawstudies-sjd:plural} apie Tarpdisciplininė teisė apie 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Tarpdisciplininė teisė

SMU Dedman School of Law

Teisės mokslų daktaras (SJD) yra aukščiausias doktorantūros laipsnis, kurį siūlo Dedmano teisės mokykla. SJD pirmiausia yra mokslinių tyrimų ir rašymo laipsnis (skirtinga ... [+]

Teisės mokslų daktaras (SJD) yra aukščiausias doktorantūros laipsnis, kurį siūlo Dedmano teisės mokykla. SJD pirmiausia yra mokslinių tyrimų ir rašymo laipsnis (skirtingai nuo kursų orientuoto laipsnio, tokio kaip LL.M laipsnis), per kurį SJD kandidatas vykdo plataus masto doktorantūros lygio teisinius tyrimus, siekdamas pateikti priimtiną leidžiamą daktaro disertaciją kokybė per penkerių metų laikotarpį. Ši programa skirta aukštos kvalifikacijos kandidatams, siekiantiems teisinės akademinės karjeros ar aukšto lygio, į politiką orientuotos valdžios ar tarpvyriausybinės pozicijos.

Per penkerių metų laikotarpį nuo pirmojo įstojimo į universitetą kaip kandidato į SJD kandidatas turi atitikti šiuos reikalavimus:... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Dallas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba