Filter
Sertifikatas
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti {lawstudies-certificate:plural} - Baudžiamosios teisės studijos

Akademinis pažymėjimas - tai kvalifikacija ar dokumentas, paprastai pateikiamas vidurinėje mokykloje, tai reiškia, kad baigtas tam tikras studijų ar egzamino kursas. Pavyzdžiui, sertifikatų programa gali būti vykdoma anksčiau nei asocijuotas laipsnis arba magistrantūros pažymėjimas gali būti uždirbtas baigus bakalauro laipsnį.

Kas yra pažymėjimas baudžiamosios teisės studijose? Ši sertifikatų programa suteikia plačią patirtį, susijusią su baudžiamosios teisės profesijomis. Ši akademinė koncentracija gali užtrukti apie metus, kad būtų baigta klasė, apimanti tokias temas kaip baudžiamoji teisė, įrodymų rinkimas, politika ir procedūros. Programos dalyviai gali studijuoti tokias temas, kaip teisinės sistemos vaikai, ketvirtasis pakeitimas, baltos kaklo nusikaltimai, federalinės teismo procedūros ir nuosprendžių įstatymai.

Tie, kurie uždirba pažymėjimą baudžiamosios teisės studijose, linkę palikti programą geresniais organizaciniais ir bendravimo įgūdžiais, kurie gali būti naudingi daugybėje gyvenimo sričių, tiek asmeninių, tiek profesinių. Be to, studentai iš esmės palieka programą su gilesniu įstatymo supratimu.

Kaip ir kitose kolegijų programose, sertifikatų programos lankomumo išlaidos skirsis nuo vienos institucijos. Į kainą įtakojantys veiksniai gali apimti programos trukmę, šalį, kurioje yra mokykla, ar studentai gauna stipendijas ar dotacijas.

Baudžiamosios teisės studijų karjerą dažnai galima rasti prokuratūrose ir panašiose vietose. Daugelis besimokančiųjų randa pareigas kaip viešojo intereso ieškovai, viešieji gynėjai, baudžiamosios gynybos advokatai, policijos pareigūnai, probacijos darbuotojai ar teisininkai. Platus studijų kursas dažnai rengia studentus tęsti tolesnius tyrimus, kurie lemia didelę mokamą karjerą kaip prokurorai ir teisėjai. Kiti susiję darbai apima teismo ekspertizės specialisto, privataus detektyvo, nusikalstamos veikos tyrėjo ir apsaugos darbuotojo veiklą.

Mokyklos visame pasaulyje siūlo sertifikatų programas, todėl suinteresuoti studentai gali rasti akademines galimybes šalia jų. Kitos galimybės gali apimti klasių lankymąsi internetu ar dalyvavimą programoje kitoje šalyje. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Baudžiamosios teisės studijos

Polk State College

Gyvenimo valdymo sistema (TVS) Teisėsaugos Pagrindinis įdarbinti Programa numato darbo susijusio mokymą pradinio lygio į kandidatų teisėsaugos pareigūnas pozicijas. ... [+]

Graduate Management Admission Test arba Gyvenimo valdymo sistema (TVS) Teisėsaugos Pagrindinis įdarbinti Programa numato darbo susijusio mokymą pradinio lygio į kandidatų teisėsaugos pareigūnas pozicijas. Mokymo programa yra nustatyta tvarka Floridos departamento teisėsaugos baudžiamosios teisenos standartų ir mokymo Komisija, laikydamasi Floridos įstatų. Ši programa reikalauja mokosi asmenis būti fiziškai ir psichiškai stiprus, teisingas, ir nuolat budrūs.

Baigus šią programą, studentas turi praeiti Floridos valstijos pareigūnas sertifikavimo egzaminą prieš gaunant laikiną sertifikavimas. Šis sertifikatas yra reikalingas darbo kaip teisėsaugos pareigūno vietos, apskrities ir valstybės teisėsaugos institucijų.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Bartovas Velso ežeras Lakeland Žiemos rojus  + 1 Daugiau
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba