Filter
Sertifikatas
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Rasti {lawstudies-certificate:plural}. Jurisprudencija

Sertifikatas yra unikalus akademinis apdovanojimas, kurį galima įgyti prieš laipsnį, po laipsnio ar karjeros, priklausomai nuo programos lygio. Sertifikatų programos paprastai užtrunka metus ar mažiau.

Kas yra jurisprudencijos pažymėjimas? Tai yra švietimo programa, orientuota į teisės teoriją. Sertifikatuose dažnai atsižvelgiama į konkrečius teisinės sistemos aspektus, kad dalyviai galėtų gerai suprasti vieno srities aspektus. Studentai gali pasirinkti savo dėmesį arba universitetas gali nuspręsti dėl jų. Tiksli kursai, kurių reikia sertifikatui, gali skirtis atsižvelgiant į akademinį programos lygį ir universitetą. Kai kurie kursų pavyzdžiai yra teisinė filosofija, teismai ir socialinė politika bei teisės ir ekonomikos pagrindai.

Studentai, kurie užsiima jurisprudencijos pažymėjimu, dažnai pranyksta įgūdžių, kurie tampa patraukliais darbo kandidatais. Tam tikri įgūdžiai, tokie kaip komunikacija, problemų sprendimas ir organizavimas, netgi gali padėti žmonėms tapti sėkmingesni savo asmeniniame gyvenime.

Sertifikatai neturi universalių išlaidų, todėl pareiškėjams gali būti sunku gauti tikslią įvertinimą. Iš tikrųjų vienintelis būdas gauti patikimą citatą apie mokslą yra tiesiogiai susisiekti su mokyklos ar mokyklos.

Gilesnė jurisprudencijos supratimas gali padėti studentams pradėti savo karjerą teisinėje srityje. Žinoma, po baigimo nė vienos karjeros nėra. Vietoj to, tai priklauso nuo absolventų ankstesnio išsilavinimo ir kitos darbo patirties. Kai kurie dalyviai tapo teisinių tyrimų analitikų, teisėjų, teisės patarėjų, teisininkų ir teisės mokslų konsultantais. Žinių ir įgūdžių, įgytų per sertifikatų programą, netgi galėtų tapti pagrindu daugiau švietimo.

Galite priimti pažymėjimus universitetuose visame pasaulyje. Tiesą sakant, kai kurios programos siūlomos internetu. Norėdami gauti daugiau informacijos, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Jurisprudencija

University of Technology Sydney

Profesinės teisinės praktikos absolventų pažymėjimas leidžia studentams užbaigti praktinio teisinio mokymo (PLT) reikalavimus, reikalingus, kad NSW Aukščiausiasis Teismas ... [+]

Karjeros galimybės apima advokatą, jei absolventai atitinka visus kitus akademinius reikalavimus.

[-]
Australija Sidnėjus
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
0.5 - 1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba