Filter
Sertifikatas
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti {lawstudies-certificate:plural} ir Kriminalinės teisės studijos

Sertifikatas yra akademinis apdovanojimas, kurį dažnai vykdo studentai ar specialistai, norintys būti siauros srities ekspertais. Mokytojai gali užsidirbti bakalauro, magistrantūros ar papildomų pažymėjimų. Dauguma programų gali būti baigtos per vienus mokslo metus.

Kas yra baudžiamojo teisingumo pažymėjimas? Tai universitetinio lygio studijų programa, skirta įgyti įgūdžių, reikalingų suprasti temas ir sąvokas, susijusias su baudžiamąja teise ir teisingumo palaikymu. Daugelyje sertifikatų programų yra būtinų ir pasirenkamųjų kursų, kuriuos gali pasirinkti studentai, sąrašas, tačiau kiekvienas universitetas gali turėti šiek tiek kitokį sąrašą. Kursai gali apimti ar būti panašiomis į baudžiamąsias procedūras, nuteisimo pagrindus, supratimą apie baltarusių nusikaltimus, įrodymų principus ir baudžiamųjų teismo nurodymus.

Dalyviai dažnai gauna įspūdingų įgūdžių, kurie gali tapti ieškomais kandidatais. Pavyzdžiui, studentai gali pagerinti savo bendravimą, dedukcinius motyvus ir vadovavimo įgūdžius. Tai ne tik gali lemti didesnius atlyginimus, bet ir įgūdžiai gali padėti specialistams pažeisti asmeninį gyvenimą.

Kokia yra sertifikato kaina? Atsakymas gali priklausyti nuo mokyklos, programos, trukmės ir net mokyklos vietos. Pareiškėjams, norintiems įvertinti, gali tekti susisiekti tiesiogiai su universitetais.

Kriminalinės justicijos pažymėjimas gali lemti įvairias karjeros galimybes teisinėje srityje. Daugelis studentų, kurie yra kriminalinės justicijos specialistai, tampa teisėsaugos pareigūnais, baudžiamosios gynybos advokatais, teisėjais, profesoriais, prokurorais, žurnalistais, antstoliais, detektyvais, nusikalstamos veikos analitikais, baudžiamosios teisės tyrėjais arba korekcijos pareigūnais. Absolventai gali turėti šiek tiek skirtingų galimybių, remdamiesi savo ankstesne darbo ir švietimo istorija.

Nesvarbu, kur gyvenate, galbūt galėsite užsiregistruoti baudžiamosios teisės programoje. Mokyklos visame pasaulyje turi kursus internete ir universitetuose. Norėdami pateikti paraišką, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Kriminalinės teisės studijos

Polk State College

Gyvenimo valdymo sistema (TVS) Teisėsaugos Pagrindinis įdarbinti Programa numato darbo susijusio mokymą pradinio lygio į kandidatų teisėsaugos pareigūnas pozicijas. ... [+]

Graduate Management Admission Test arba Gyvenimo valdymo sistema (TVS) Teisėsaugos Pagrindinis įdarbinti Programa numato darbo susijusio mokymą pradinio lygio į kandidatų teisėsaugos pareigūnas pozicijas. Mokymo programa yra nustatyta tvarka Floridos departamento teisėsaugos baudžiamosios teisenos standartų ir mokymo Komisija, laikydamasi Floridos įstatų. Ši programa reikalauja mokosi asmenis būti fiziškai ir psichiškai stiprus, teisingas, ir nuolat budrūs.

Baigus šią programą, studentas turi praeiti Floridos valstijos pareigūnas sertifikavimo egzaminą prieš gaunant laikiną sertifikavimas. Šis sertifikatas yra reikalingas darbo kaip teisėsaugos pareigūno vietos, apskrities ir valstybės teisėsaugos institucijų.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Bartow Lake Wales Lakeland Winter Haven  + 1 Daugiau
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba