Filter
Sertifikatas
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti visus {lawstudies-certificate:plural} iš Nacionalinės teisės studijos

Sertifikavimo programos lankymas gali būti pradinis žingsnis, kurį bet kuris studentas turi siekti savo profesinėje mokykloje ir akademinėje karjeroje. Sertifikatų programos suteikia trumpalaikį specializuotą išsilavinimą pagrindinėse kompetencijos srityse, leidžiančias mokslininkams specializuotis disciplinoje.

Pagrindinis klausimas yra, koks yra nacionalinių teisės studijų pažymėjimas? Kaip tyrimo sritis, nacionalinė teisė taikoma konkrečios šalies ar šalių įstatymams ir teisinei praktikai. Pavyzdžiui, nacionalinės teisės studijų pažymėjimas gali apimti Vokietijos įstatymus arba visoje Europoje galiojančius įstatymus. Kai kurios tarptautinės specializacijos orientuojasi į konkrečias geografines vietoves ar platesnius šalių grupes, veikiančias pagal panašius arba bendrus teisinius principus. Teminiai dalykai yra paprastai apibendrinti ir specializuoti, kad programos dalyviams būtų tvirtas pagrindas.

Dalyvaudamas nacionalinės teisės studijų pažymėjimo programoje, yra didelis potencialas įgyti ilgalaikių įgūdžių studento karjeros metu. Be gebėjimo atlikti išsamius tyrimus, besimokantieji gali įgyti tarptautinės diplomatijos patirties ir žinių apie specifinius sutarčių, susitarimų ir tarpšakinių susitarimų įstatymus.

Sertifikato išlaidos priklausys nuo programos trukmės ir pasirinktos mokyklos, ypač pasirinkus vietines, tarptautines ir internetines mokyklas. Trumpesnės programos ar programos arti dalyvių gali būti mažesnės.

Karjera nacionalinėse studijose gali būti labai naudinga, atsižvelgiant į kelis perspektyvius kelius. Nacionalinės teisės studijos gali paruošti asmenį karjerai politikoje ir diplomatijoje, ypač dirbant su tarptautine teise ir derybomis. Ambasadoriai dažnai yra gerai susipažinę su nacionaline teise, ypač tose šalyse, kuriose jie nori dirbti. Tarptautiniams diplomatams ir socialiniams darbuotojams taip pat reikia nacionalinės teisės aktų, ypač dirbant su propagavimo programomis. Daugelis politikų taip pat mano, kad yra naudinga suprasti sąjungininkų šalių teisines struktūras ir praktiką.

Geriausios mokyklos nustatymas gali būti pasirinkimas pagal vietą ir patogumą, taip pat asmeninis tvarkaraštis. Online klasės gali leisti daugiau lankstumo ir naudotis tarptautinėmis programomis, o vietos mokyklos gali pasiūlyti labiau pažįstamą aplinką. Jei reikia papildomos informacijos, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Nacionalinės teisės studijos

University of Technology Sydney

Aukštojo mokslo diplomas Australijos įstatyme yra skirtas tam, kad būtų leidžiama tinkamai kvalifikuotų teisininkų iš bendrosios teisės jurisdikcijų už Australijos ribų, ... [+]

Kursas leidžia teisininkams iš bendrosios teisės jurisdikcijos atitikti akademinius reikalavimus praktikuoti Australijoje.

Karjeros galimybės apima advokatą NSW Vyriausybės ar verslo departamento, privačios advokatų kontoros ar Bendrijos teisės centre, taip pat teikia studentams praktinio teisinio mokymo kursą, pavyzdžiui, profesinės teisės praktikos diplomą (C11232).

[-]
Australija Sydney
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
0.5 - 1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba