{lawstudies-certificate:singular} Okeanija

Rasti geriausias {lawstudies-certificate:plural} Okeanija 2019

LLM - Teisės magistras

Sertifikavimo programa gali padėti studentams, norintiems tobulinti savo žinias pasitelkiant specializuotus mokymus. Šios programos egzistuoja įvairiose disciplinose, ir jos gali būti geras pasirinkimas tiems, kurie nori baigti studijas per maždaug vienerius metus.

LLM (Teisės magistras) yra pažangi teisės diplomas, kuris padeda parengti studentus su specializuotų teisinį išsilavinimą. Mokymo programas dažnai derinti mokslinius tyrimus, kursinių ir disertacija. LLM programos dažnai vienerių iki dvejų metų užbaigti.

Azija yra labiausiai tikėtina, galingiausias pasaulio žemynas ir ekonomiškai ji pristato begalines galimybes į švietimą. Svorio centras juda į Rytus. Spartūs ir investicijos į aukštąjį mokslą ir anglų kalbomis yra viešai vartojama kalba. Okeanija 's stiprūs įsidarbinimo galimybes taip pat numato toliau studentai ateityje.

Susisiekti su universitetu tiesiogiai {lawstudies-certificate:plural} Okeanija 2019

Skaityti Daugiau

absolventas sertifikatas intelektinės nuosavybės

University of Technology Sydney
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 0.5 - 1 metai January 2019 Australija Sydney + 1 daugiau

UTS sukūrė patirtį ir teikiant kursus, susijusius su patento ir prekių ženklų profesijų poreikius reputaciją. UTS intelektinės nuosavybės programa yra pirmoji ne Australijos universiteto, kuri atitinka visą švietimo reikalavimus įregistruoti kaip prekių ženklus advokatu ir patentinio patikėtinio Australijoje pagal atitinkamas taisykles. [+]

Unikalios šio kurso, kad jis gali būti imamasi tik internete, nes nebereikia studentams dalyvauti akis į akį klasių.

Šis kursas suteikia absolventams, iš įregistruotų prekių ženklų sistema, neregistruotų ženklų apsaugos ir susijusių formų apsaugą nuo klaidinančios ar nesąžiningos prekybos elgesio Australijoje principų supratimą. Be to, absolventai suprasti turinį ir iškyla patento aprašyme, kad jie galėtų patarti nuo galimų klausimų pažeidimo, galiojimo ir atitikties.

Priklausomai nuo dalykų, kurių imtasi, absolventai gali siekti registruoti kaip prekių ženklus advokatu ir / arba patentinio patikėtinio Australijoje. Menai administratoriai ar žiniasklaidos profesionalai gali pagerinti karjeros galimybes per pastato patirties komercializavimo ar valdymo intelektinės nuosavybės turtą. Kita karjeros galimybės apima: patentų ir firmos ženklų advokatu, IP advokatas, IP portfelio valdytojas, politikos formuotojas ir vyriausybės regulator.This kursas suteikia užsienyje registruotas advokatai atlikti būtinus dalykus, kad profesinių standartų taryba reikalauja Australijos registracijos.... [-]


absolventas sertifikatas Australijos teisės

University of Technology Sydney
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 0.5 - 1 metai January 2019 Australija Sydney + 1 daugiau

Magistras sertifikatas Australijos įstatymo skirtas leisti tinkamai kvalifikuotus teisininkus iš bendrosios teisės jurisdikcijų ribų Australijoje patenkinti akademinius reikalavimus priimti kaip Aukščiausiojo Teismo NSW advokatas. [+]

Žinoma leidžia teisininkai iš bendrosios teisės jurisdikcijų, kad atitiktų akademinius reikalavimus verstis Australijoje.

Karjeros galimybės įtraukti teisininkas NSW per vyriausybės ar įmonių departamentas, privačių advokatų kontoros ar Bendrijos teisės centras, suteikiant studentams, taip pat įsipareigoja kursus praktinio teisinio mokymo pavyzdžiui, Universiteto pažymėjimas Profesionalus teisinės praktikos (C11232).

[-]

profesionalios teisinės praktikos studijų pažymėjimą

University of Technology Sydney
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 0.5 - 1 metai January 2019 Australija Sydney + 1 daugiau

Universiteto pažymėjimas Profesionalus teisinėje praktikoje leidžia studentams baigti praktinio teisinio mokymo (PLT) reikalavimus, būtinus dėl priėmimo pagal NSW Aukščiausiojo Teismo Advokato. UTS PLT programa yra akredituota pagal teisininko profesiją Priėmimo taryba (LPAB) of NSW Aukščiausiojo Teismo ir suteikia studentams su universitetų dėstymo, standartinio dydžio, numatančią interaktyvius pratimus, pavyzdžiui, praktikos teismuose, imituojant praktikos sandorių ir įgūdžių mokymą. [+]

Karjeros galimybės įtraukti advokatą, su sąlyga, absolventai, įvykdę visus kitus akademinius reikalavimus.

[-]