Peržiūrėti visas {lawstudies-certificate:plural} - Tarptautinės teisės studijos

Sertifikatas yra akademinis apdovanojimas, suteiktas po to, kai studentai baigia programą, orientuotą į siaurą dalyką. Dalyviai gali turėti bakalauro, magistro ir pažangių sertifikatų kursus. Šios programos trukmė gali skirtis nuo vieno semestro iki dvejų metų. Kas yra tarptautinės teisės pažymėjimas? Tai programa, skirta padėti studentams išplėtoti plačią teisinę aplinką… Skaityti daugiau

Sertifikatas yra akademinis apdovanojimas, suteiktas po to, kai studentai baigia programą, orientuotą į siaurą dalyką. Dalyviai gali turėti bakalauro, magistro ir pažangių sertifikatų kursus. Šios programos trukmė gali skirtis nuo vieno semestro iki dvejų metų.

Kas yra tarptautinės teisės pažymėjimas? Tai programa, skirta padėti studentams išplėtoti plačią teisinę aplinką, tuo pat metu įgydama aukštesniojo išsilavinimo principus ir sprendimus, kurie turi įtakos tarptautinei teisei. Daugelis universitetų turi griežtą šio sertifikato mokymo kursą, tačiau kiekviena mokykla gali būti šiek tiek kitokia. Reikalingi kursai gali būti panašūs į tarptautinės teisės, pereinamojo laikotarpio teisingumo, tarptautinės intelektinės nuosavybės teisės ir tarptautinio komercinio arbitražo pagrindus.

Šis ugdymas ne tik padeda absolventams geriau pasirengti teisinei karjerai, bet įgyti įgūdžiai ir žinios gali net pagerinti asmeninius santykius. Daugelis studentų tobulina bendravimo, racionalumo ir organizacinius įgūdžius per visą tokio tipo mokymąsi.

Mokesčiai už sertifikatą gali turėti įtakos mokyklos vieta, programos dėmesio ir programos trukmė. Kadangi yra tiek daug veiksnių, pareiškėjams gali reikėti tiesiogiai susisiekti su universitetu, kad gautumėte tikslią įvertinimą.

Žmonės, kurie baigė tarptautinės teisės pažymėjimą, gali būti pasirengę daugybei karjeros. Pavyzdžiui, daugelis absolventų tampa tarptautiniais advokatais ar tarptautinių įmonių teisiniais patarėjais. Tačiau ne visi mokiniai įeina į šiuos laukus. Kiti gali tapti žurnalistais, tyrėjais, profesoriais, teisėjais, taikdariais ar konsultantais. Karjeros galimybes po baigimo gali paveikti ankstesnių mokslininkų darbo ir švietimo patirtis.

Universitetai visame pasaulyje siūlo sertifikatus. Jūs netgi galėsite užsiregistruoti internetu. Prieš taikydami turite surasti sertifikavimo programą, atitinkančią jūsų poreikius. Norėdami sužinoti daugiau, suraskite savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
University of Hawai‘i at Mānoa, William S. Richardson School of Law
Honolulu, Jungtinės Amerikos Valstijos

Jei esate profesionalas, turintis aukštąjį išsilavinimą ir turintis teisės fakultetą ne Jungtinėse Amerikos Valstijose, ir norėtumėte tobulinti teisės studijas dėl nekomercini ... +

Jei esate profesionalas, turintis aukštąjį išsilavinimą ir turintis teisės fakultetą ne Jungtinėse Amerikos Valstijose, ir norėtumėte tobulinti teisės studijas dėl nekomercinių, ne laipsnių, kviečiame kreiptis į mūsų "Visiting International Professionals" (VIP) Programa. Ši programa suteikia dalyviams galimybę kurti lanksčią mokymo programą, atitinkančią jų poreikius, nesvarbu, ar ji specializuojasi konkrečioje teisės srityje, ar turi įvairių teisės sričių. -
Sertifikatas
Dieninės
Anglų
Rgs. 2020
Universiteto miestelis