Filter
Sertifikatas
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Rasti 3 {lawstudies-certificate:plural} iš Teisės studijos

Sertifikato programos gali būti puikus būdas pasirengti bakalauro studijų programoms. Sertifikavimo programos, veikdamos kaip įžanginis programos dalyko pagrindas, suteikia mokslininkams pranašumą siekdami išskirtinių akademinių rezultatų.

Kai kas stebisi, "kas yra teisės studijų pažymėjimas" ir kodėl, jei jie ketina užpildyti LLB arba JD, jiems gali prireikti sertifikavimo. Teisės studijų pažymėjimas gali priklausyti nuo vykdomos sertifikatų programos, tačiau daugeliu atvejų tai reiškia, kad programos dalyviams reikia įtvirtinti pagrindines teisinės praktikos žinias ir studijas, reikalingas sėkmingai įgyvendinti pažangesnę teisės programą. Šis pažymėjimas veikia kaip pradininkas, kuris rengia besimokančiuosius intensyvios akademinės raidos griežtumo laipsnio programose. Pažangesnių teisės studijų pažymėjimai taip pat gali padėti akredituoti praktikuojančių teisininkų profesijas.

Studentai, baigę teisės studijų pažymėjimą, gali įgyti pranašumą kritinių karjeros įgūdžių. Didžiausias iš šių įgūdžių yra gebėjimas aiškiai ir tiksliai aptarti ir bendrauti. Kiti vertingi įgūdžiai yra teisinių dokumentų rengimas ir veiksminga teisinių bei teismų specialistų veikla.

Programos išlaidos paprastai nustatomos remiantis universitetu. Programos trukmė ir visos reikalingos medžiagos taip pat gali turėti įtakos bendroms išlaidoms.

Daugelis, kurie vykdo teisės studijų pažymėjimų programas, pradeda praktikuoti kaip privatūs ar verslo advokatai ar teisininkai. Tačiau yra keletas kitų galimybių tiems, kurie turi užpildytą teisės studijų pažymą, įskaitant daugiau nevaldomų sričių, kurias daugelis gali nesvarstyti. Pavyzdžiui, teisės studijų pažymėjimas gali būti vertingas žmogiškųjų išteklių valdytojui, kuris reikalauja išsamių žinių apie darbo teisę. Kita profesija, kuri iš sertifikato gautų vertę, yra atitikties valdytojas, kuris turi žinoti sveikatos ir saugos teisės aktus.

Daugelis universitetų siūlo studijų programas, kurias papildo internetinės sertifikavimo programos, leidžiančios studentams pasirinkti tarp studijų užsienyje, vietos studijų ar lanksčios internetinės programos lankymo. Norėdami sužinoti daugiau informacijos, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

3 Rezultatai Teisės studijos

University of Technology Sydney

Teisės studijų magistro laipsnis atitinka vis didėjantį poreikį ne viešojo ir privačiojo sektoriaus absolventams, norintiems gerai suprasti teisinę ir reguliavimo sistemą ... [+]

Kursas pritraukia studentus iš įvairių sričių, norinčių išplėsti savo įgūdžių portfelį, kad apimtų teisinės sistemos supratimą, įskaitant draudimo, žmogiškųjų išteklių, bankininkystės ir finansų srities specialistus, vadovus ir administratorius bei HSC teisės studijų mokytojus.

Šis kursas ypač naudingas buhalteriams ir auditoriams, verslo plėtros vadovams, atitikties valdytojams, inžinieriams ir architektams, finansų patarėjams ir planuotojams, IT specialistams, teisėsaugos pareigūnams, paralegals, politikos pareigūnams viešajame, privačiame ir ne pelno sektoriuose, turto kūrėjams ir viešiesiems sektoriaus vadovai ir administratoriai (ypač tie, kurie dirba užsienio reikalų ir prekybos departamento, generalinio prokuroro departamento ir iždo).... [-]

Australija Sydney
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
0.5 - 1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Essex Online

Jei norėtumėte išbandyti universitetinį išsilavinimą, mūsų CertHE teisės kursai internete gali būti įgyti kaip savarankiška kvalifikacija arba naudojamas kaip pakopinis b ... [+]

CertHE įstatymasApie CertHE teisės kursą

Jei norėtumėte išbandyti universitetinį išsilavinimą, mūsų CertHE teisės kursai internete gali būti įgyti kaip savarankiška kvalifikacija arba naudojamas kaip pakopinis bakalauro laipsnis. Kursas skirtas supažindinti jus su anglų teisine sistema tiek iš civilinės, tiek kriminalinės perspektyvos, taip pat išnagrinėti pagrindines baudžiamosios teisės sąvokas ir principus.

Tyrimas grindžiamas specifiniais su teisėmis susijusiais klausimais, susijusiais su skirtingų funkcinių modulių, kurie plėtos jūsų bendravimo, pristatymo, rašymo, analitinio ir kritinio mąstymo įgūdžius, kontekste.

Teisė yra plačiai pripažintas ir labai gerbiamas dalykas, o mūsų CertHE įstatyme įgytos žinios suteiks jums daug galimybių plėtoti savo karjerą tiek teisinėje srityje, tiek už jos ribų.... [-]

Jungtinė Karalystė UK Online Colchester
Registracija galima
Anglų
Ištęstinės
16 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Paralegal

8 mėnesių " Paralegal Certificate" programa suteikia studentams 24 semestrų trukmės teisės specialybės kursus ir atitinka ar viršija pripažintų " Paralegal institucijų ir ... [+]

8 mėnesių " Paralegal Certificate" programa suteikia studentams 24 semestrų trukmės teisės specialybės kursus ir atitinka ar viršija pripažintų " Paralegal institucijų ir organizacijų programos trukmę.

Internetinės klasės susitinka kas savaitę interaktyviam tiesioginiam paskaitui, kuriame mokiniai gali matyti, išgirsti ir užduoti savo instruktorių klausimus. Mes pristatome jums klasę. Taip pat yra tradicinių klasių klasėse.

Studentai iš Pažangių teisinių studijų centro gauna:

Kvalifikuoti fakultetai - teisės specialybės kursus moko patyrę advokataiKarjeros paslaugos - speciali pagalba, padedanti ieškoti darbo po baigimoCanvas LMS - novatoriški ir intuityvi mokymosi valdymo sistema"Blackboard" "Collaborate Ultra" - žiūrėkite, girdi ir pasikalbėkite su savo instruktoriais ir klasės draugais realiuoju laiku"Westlaw" - "Advokatų ir teisininkų specialistų" internetinė teisinių tyrimų tarnybaProDoc - Išplėstinė programinė įranga, skirta automatiškai parengti teisinius dokumentus"Microsoft Office 365" - apima "Word", "PowerPoint", "Excel", "Outlook" ir dar daugiau@ Paralegal .edu el. Paštas - jūsų profesionalus el. Pašto adresas, kurį reikia išsaugoti po baigimo... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Houston
Rugsėjis 2019
Anglų
Ištęstinės
8 mėnesiai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba