LAWSTUDIES

Ieškoti internetinės {lawstudies-certificate:plural} - Teisės studijos - Airijoje - 2020

Sertifikavimo programos užbaigimas gali papildyti egzistuojantį laipsnį arba vidurinį išsilavinimą, pridedant specializuotą įgūdžių rinkinį. Dažnai tai gali paskatinti reklamą, pradinio lygio poziciją ar įstoti į bakalauro studijų programą.

Teisės ir valdymo sritis yra skirta viešosios tvarkos užtikrinimui ir gyventojų apsaugai. Tad šios mokslo srities principai gali būti pritaikomi visose viešojo gyvenimo srityse, tokiose kaip, pavyzdžiui, švietimo sistema, restoranų verslas ar tarptautinė politika.

Airija yra sala į šiaurės vakarus nuo žemyninės Europos. Tai trečia pagal dydį sala Europoje ir dvidešimtojo didžiausia sala Žemėje. Norėdami savo rytus yra didesnis sala Didžiojoje Britanijoje, iš kurios jis yra atskirtas Airijos jūroje.

Susisiekti su universitetu internetinės geriausias {lawstudies-certificate:plural} ir Teisės studijos ir Airijoje ir 2020

1 Rezultatai Teisės studijos, Airijos sala Filter

Profesinių teisinių studijų pažymėjimas (CILEx)

Independent College Dublin
Sertifikatas
Spal. 2020
<
Internetinės ir su apgyvendinimu studijos
<
Ištęstinės
<
20 savaitės
Anglų
Internetu ir universiteto miestelyje
Universiteto miestelis
Internetinės

Vykdomasis asmuo yra teisininkas, paprastai dirbantis su advokatu arba jam prižiūrint. Tai gali vykti privačioje praktikoje arba valstybės tarnyboje. Mūsų profesinių teisinių ...

Skaityti daugiau