Filter
Sertifikatas
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti 4 {lawstudies-certificate:plural}, Verslo teisės studijos

Sertifikatų programos paprastai trunka nuo devynių iki 30 kreditų valandų studijų ir dažnai baigiasi per vienerius metus, kai studentai lankosi visą darbo dieną. Kai kurios sertifikatų programos teikia specializuotus mokymus specialistams, kurie tikisi išplėsti savo karjerą.

Kas yra verslo teisės studijų pažymėjimas? Verslo teisės pažymėjimas gali suteikti studentams reikiamą kvalifikaciją užsiregistruoti kaip prekių ženklų advokatai arba suteikti galimybę išplėsti esamą karjerą. Šių programų metu mokomieji dalykai gali apimti intelektinės nuosavybės teisę, problemas, atsirandančias dėl naujos technologijos, patentų ir autorių teisių principų, nematerialios ekonomikos verslo modelių, tarptautinės prekybos, komercinės teisės ir prekių ženklų pažeidimų.

Tie, turintys verslo teisės studijų pažymėjimą, dažnai turi geresnių planavimo įgūdžių ir tarpdisciplininį ekonomikos supratimą. Šie įgūdžiai gali būti vertingi tiek teisinės karjeros, tiek asmeninio gyvenimo srityse. Kitos šios programos įgyvendinimo privalumai yra galimybė suprasti scenarijus ir įvertinti teisines pasekmes.

Šių programų studentai dažnai susiduria su labai skirtingomis išlaidomis. Mokyklos, siūlančios pažymėjimo programas, yra visame pasaulyje, todėl mokymasis ir susiję mokesčiai skiriasi. Būsimi dalyviai turėtų tiesiogiai susisiekti su mokyklomis, kad gautų tikslią informaciją.

Verslo teisės karjera gali būti labai vertinga. Aukštas atlyginimas ir prasmingi įnašai gali pakenkti kai kuriems vilčių specialistams. Tie, kurie užpildo verslo teisės studijų programos pažymėjimą, gali rasti darbą kaip prekių ženklų advokatai, žiniasklaidos administratoriai, intelektinės nuosavybės turto valdytojai, intelektinės nuosavybės teisininkai, IP portfelio valdytojai, vyriausybės reguliuotojai ar politikos formuotojai. Kiti absolventai gali rasti darbą kvalifikuotu advokatu tarptautinės prekybos ar komercinės teisės patarėjams.

Verslo teisės studijų pažymėjimo programos užbaigimas galėtų padėti sėkmingai dirbti įvairiose pramonės šakose. Visame pasaulyje yra vietų, siūlančių šias sertifikatų programas. Daugelis mokyklų siūlo internetines programas, siekiant dar labiau padidinti šio studijų patogumą. Norėdami sužinoti daugiau, suraskite savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

4 Rezultatai Verslo teisės studijos

E-Learning University of Athens

Sporto įstatyme nagrinėjamos sporto, sporto veiklos ir sporto gyvenimo sąvokos. Jame nagrinėjamos sporto scenoje kylančios problemos ir nustatomos jų teisinės praktikos. ... [+]

Nuo seniausių laikų sporto, lenktynių ir sporto etikos vertė buvo kvalifikuota, įskaitant tas, kurios buvo skatinamos per žmogaus vertybes, kurios prisideda prie nuoseklios asmenybės sukūrimo. Atsižvelgiant į tai, atsirado būtinybė parengti normas ir sukurti reguliavimo sistemą, siekiant išsaugoti ir propaguoti sporto vertybes ir idealus. Be to, sportas ir fizinis lavinimas yra kiekvieno žmogaus pagrindinės teisės.

... [-]

Graikija Athens
Susisiekti su mokykla
Anglų
19 savaitės
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Technology Sydney

UTS sukūrė patirtį ir reputaciją kurti kursus, susijusius su patentų ir prekių ženklų profesijų poreikiais. UTS intelektinės nuosavybės programa yra pirmasis Australijos ... [+]

Unikalus šio kurso bruožas yra tai, kad jis gali būti atliekamas visiškai internete, pašalinant studentų poreikį dalyvauti akis į akį.

Absolventai gali pasirinkti dalykus, kurie supranta Australijos ir Naujosios Zelandijos registruotų prekių ženklų sistemos principus, įskaitant neregistruotų prekių ženklų ir susijusių formų apsaugą nuo klaidinančios ar nesąžiningos prekybos elgesiu Australijos ir Naujosios Zelandijos patentų teisėje, patentų sistemas, aiškinimą ir galiojimą, įskaitant patento specifikacijos ir pretenzijų turinį ir pasekmes, taip pat susijusią konfidencialią informaciją ir praktinę patirtį, leidžiančią jiems patarti dėl galimų klausimų dėl patentų pažeidimų, galiojimo ir atitikties projektavimo teisės bei praktikos Australijoje ir Naujojoje Naujoji Zelandija, leidžianti patarti dėl galimų prekių ženklų advokatų ir Trans-Tasmano patentų patikėtinių Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje klausimų, susijusių su dizaino pažeidimu, galiojimo ir laikymosi teisiniu procesu bei profesinio elgesio reglamentavimu. Absolventai taip pat gali rinktis iš pasirenkamų dalykų, įskaitant autorių teisių įstatymą, pasaulinius intelektinės nuosavybės teisės, intelektinės nuosavybės ir tradicinių žinių, intelektinės nuosavybės ir žmogaus teisių bei intelektinės nuosavybės komercinimo aspektus.... [-]

Australija Sydney
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
0.5 - 1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Albany Law School

Naujoji "all-in-one" sertifikatų programa kibernetinio saugumo srityje ... [+]

Naujoji " all-in-one" sertifikatų programa kibernetinio saugumo srityje

suprasti įstatymų ir politikos poveikįįvertinti verslo ar organizacijos kibernetinio saugumo ir privatumo programasįvertinti geriausios praktikos pavyzdžius kartu su valstybinėmis, federalinėmis ir tarptautinėmis kibernetinio saugumo ir privatumo taisyklėmis,priimti sprendimus ir patarti vyresniesiems sprendimus priimantiems asmenims, kaip orientuotis į verslą ar organizaciją, kad galėtų greitai prisitaikyti prie nuolat kintančios rizikos, atitikties, teisinės ir politinės aplinkos.

Programa susideda iš trijų kursų, iš viso devynių kreditų valandų, ir siūloma visiškai internetiniame, nuotolinio mokymosi forma, leidžianti studentams baigti kursus, kurie labiausiai tinka jų tvarkaraščiams. Kiekvienas kursas trunka 14 savaičių ir gali būti priimtas vienu metu, kad visi trys kursai būtų baigti per vieną akademinį semestrą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Albany
Rugsėjis 2019
Anglų
6 - 12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Essex Online

Mūsų PG Cert Tarptautinė prekyba ir komercinė teisė Žinoma * internete gali būti pasiektas, kaip savarankiškas kvalifikaciją arba naudoti kaip žingsnis link mūsų visą LLM ... [+]

Mūsų pg CERT tarptautinės prekybos ir komercinės teisės Žinoma * internete gali būti pasiektas, kaip savarankiškas kvalifikaciją arba naudoti kaip žingsnis link mūsų visą LLM. Kursas suteikia studentams ištirti sritis, kaip antai teisę Pasaulio prekybos organizacija, tarptautinės konkurencijos teisės ir tarptautinių prekių pardavimo.

Teisė yra plačiai pripažintas ir labai gerbiama ir įgytas žinias mūsų PG Cert Tarptautinės prekybos ir komercinė teisė atvers daug galimybių jums sukurti savo karjeros aukšto lygio karjerą tarptautinės advokatų kontoros, tarptautinės įmonės ar vyriausybinės organizacijos.

* Šio kurso pradžios data vis dar yra Universiteto patvirtinimas. Jei patvirtinimas nebus suteiktas pagal jūsų kursų pradžios datą, bus pasiūlyta alternatyvi data arba bus pateikta visa grąžinamoji išmoka.... [-]

Jungtinė Karalystė Colchester
Registracija galima
Anglų
Dieninės
8 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba