close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Peržiūrėti visus 2 {lawstudies-certificate:plural}, Verslo teisės studijos

Sertifikatų programos paprastai trunka nuo devynių iki 30 kreditų valandų studijų ir dažnai baigiasi per vienerius metus, kai studentai lankosi visą darbo dieną. Kai kurios sertifikatų programos teikia specializuotus mokymus specialistams, kurie tikisi išplėsti savo karjerą. Kas yra verslo teisės studijų pažymėjimas? Verslo teisės pažymėjimas gali suteikti studentams reikiamą… Skaityti daugiau

Sertifikatų programos paprastai trunka nuo devynių iki 30 kreditų valandų studijų ir dažnai baigiasi per vienerius metus, kai studentai lankosi visą darbo dieną. Kai kurios sertifikatų programos teikia specializuotus mokymus specialistams, kurie tikisi išplėsti savo karjerą.

Kas yra verslo teisės studijų pažymėjimas? Verslo teisės pažymėjimas gali suteikti studentams reikiamą kvalifikaciją užsiregistruoti kaip prekių ženklų advokatai arba suteikti galimybę išplėsti esamą karjerą. Šių programų metu mokomieji dalykai gali apimti intelektinės nuosavybės teisę, problemas, atsirandančias dėl naujos technologijos, patentų ir autorių teisių principų, nematerialios ekonomikos verslo modelių, tarptautinės prekybos, komercinės teisės ir prekių ženklų pažeidimų.

Tie, turintys verslo teisės studijų pažymėjimą, dažnai turi geresnių planavimo įgūdžių ir tarpdisciplininį ekonomikos supratimą. Šie įgūdžiai gali būti vertingi tiek teisinės karjeros, tiek asmeninio gyvenimo srityse. Kitos šios programos įgyvendinimo privalumai yra galimybė suprasti scenarijus ir įvertinti teisines pasekmes.

Šių programų studentai dažnai susiduria su labai skirtingomis išlaidomis. Mokyklos, siūlančios pažymėjimo programas, yra visame pasaulyje, todėl mokymasis ir susiję mokesčiai skiriasi. Būsimi dalyviai turėtų tiesiogiai susisiekti su mokyklomis, kad gautų tikslią informaciją.

Verslo teisės karjera gali būti labai vertinga. Aukštas atlyginimas ir prasmingi įnašai gali pakenkti kai kuriems vilčių specialistams. Tie, kurie užpildo verslo teisės studijų programos pažymėjimą, gali rasti darbą kaip prekių ženklų advokatai, žiniasklaidos administratoriai, intelektinės nuosavybės turto valdytojai, intelektinės nuosavybės teisininkai, IP portfelio valdytojai, vyriausybės reguliuotojai ar politikos formuotojai. Kiti absolventai gali rasti darbą kvalifikuotu advokatu tarptautinės prekybos ar komercinės teisės patarėjams.

Verslo teisės studijų pažymėjimo programos užbaigimas galėtų padėti sėkmingai dirbti įvairiose pramonės šakose. Visame pasaulyje yra vietų, siūlančių šias sertifikatų programas. Daugelis mokyklų siūlo internetines programas, siekiant dar labiau padidinti šio studijų patogumą. Norėdami sužinoti daugiau, suraskite savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
format_list_bulleted Filtrai
Albany Law School
Albany, Jungtinės Amerikos Valstijos

Naujoji "all-in-one" sertifikatų programa kibernetinio saugumo srityje

Naujoji "all-in-one" sertifikatų programa kibernetinio saugumo srityje -
Sertifikatas
6 - 12 mėnesiai
Anglų
Rgs. 2020
Universiteto miestelis
Internetinės
 
University of Technology Sydney
Sydney, Australija

UTS sukūrė patirtį ir reputaciją kurti kursus, susijusius su patentų ir prekių ženklų profesijų poreikiais. UTS intelektinės nuosavybės programa yra pirmasis Australijos unive ... +

UTS sukūrė patirtį ir reputaciją kurti kursus, susijusius su patentų ir prekių ženklų profesijų poreikiais. UTS intelektinės nuosavybės programa yra pirmasis Australijos universitete, kuris atitinka visus švietimo reikalavimus registruojant registruotą trans-Tasmano patentų įgaliotinį Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje pagal Tarnybos Tasmano IP advokatų tarybą, taip pat registruojant Australijos prekybą pažymi advokatą. -
Sertifikatas
Dieninės
Dalinės
Anglų
Universiteto miestelis
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia