Filter
Sertifikatas
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti {lawstudies-certificate:plural}, Viešųjų interesų teisė

Sertifikavimo programa gali padėti studentams, norintiems tobulinti savo žinias pasitelkiant specializuotus mokymus. Šios programos egzistuoja įvairiose disciplinose, ir jos gali būti geras pasirinkimas tiems, kurie nori baigti studijas per maždaug vienerius metus.

Viešosios teisės LLM yra dinamiška programa, kuria siekiama padidinti teisinį tyrimus studentams. Tie studentai, kurie domisi šios programos turi pasitenkinimą galimybes. Yra įvairių galimybių ir svyruoja nuo tiriant žmogaus teisių pažeidimas dirbti vietovėse ir palengvėjimą.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais, Peržiūrėti visus {lawstudies-certificate:plural}, Viešųjų interesų teisė 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Viešųjų interesų teisė

Albany Law School

Naujoji "all-in-one" sertifikatų programa kibernetinio saugumo srityje ... [+]

Naujoji " all-in-one" sertifikatų programa kibernetinio saugumo srityje

suprasti įstatymų ir politikos poveikįįvertinti verslo ar organizacijos kibernetinio saugumo ir privatumo programasįvertinti geriausios praktikos pavyzdžius kartu su valstybinėmis, federalinėmis ir tarptautinėmis kibernetinio saugumo ir privatumo taisyklėmis,priimti sprendimus ir patarti vyresniesiems sprendimus priimantiems asmenims, kaip orientuotis į verslą ar organizaciją, kad galėtų greitai prisitaikyti prie nuolat kintančios rizikos, atitikties, teisinės ir politinės aplinkos.

Programa susideda iš trijų kursų, iš viso devynių kreditų valandų, ir siūloma visiškai internetiniame, nuotolinio mokymosi forma, leidžianti studentams baigti kursus, kurie labiausiai tinka jų tvarkaraščiams. Kiekvienas kursas trunka 14 savaičių ir gali būti priimtas vienu metu, kad visi trys kursai būtų baigti per vieną akademinį semestrą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Albany
Rugsėjis 2019
Anglų
6 - 12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba