Sveikatos priežiūros teisės ir etika LLM

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

Nesvarbu, ar jus domina daugiau sužinoti apie teisinius ir etinius jūsų darbo aspektus, pripažinkite, kokią įtaką teisinė ir etinė kvalifikacija gali turėti dėl skatinimo perspektyvų, ar tiesiog domitės sveikatos priežiūros teise, šis kursas skirtas jums.

Kurso tikslas - suteikti jums supratimą ir pagarbą įstatymams ir etikai, nes jie taikomi profesinei praktikai. Tai padės suprasti teisines ir etikos sąvokas, terminologiją ir teisės šaltinius.

Kursas leidžia jums studijuoti pasirinktu laiku ir savo pasirinktoje temoje, kuri jums patogi, o daugelis mūsų absolventų baigė studijas, dirbdami visą darbo dieną kaip sveikatos priežiūros specialistai.

 • Skirta užimtiems sveikatos priežiūros specialistams
 • Sukurta specialiai tiems, kurių pirmasis laipsnis yra sveikatos priežiūros dalykas, o ne įstatymas
 • Paraiškos skatinamos iš tų, kurie studijavo mediciną, slauga, vaistinę, odontologiją ir kt
 • Programa taip pat atviri tiems, kurie neturi pirmojo laipsnio, bet turi atitinkamą darbo patirtį, įskaitant NHS vadovus
 • Gali būti baigtas tik jūsų gimtosios šalies, keliauti į Dundee nėra būtinas

57380_medical-appointment-doctor-healthcare-40568.jpeg

Kaip tau bus mokoma

Moduliai bus pristatyti studentų darbo knygų ir internetinės paramos deriniu virtualios mokymosi aplinkoje, pavadintoje "My Dundee". Tai leidžia jums pasiekti visas medžiagas ir užduotis, reikalingas šiam kursui.

Kaip jums bus vertinama

Asmenys, besimokantys šiuo kursu, vertinami raštu ir internetiniais egzaminais.

Ką mokysi

Iš viso 180 kreditų reikalaujama baigti LLM sveikatos priežiūros įstatymų ir etikos. Pirmaisiais metais yra du privalomi moduliai, kurių kiekvienas yra vertas 30 kreditų. Yra du semestrai, kurie vyksta nuo rugsėjo iki gruodžio, o nuo sausio iki balandžio mėn. Studentai gali pradėti programą bet kurio semestro pradžioje.

1 metai

2 privalomi moduliai pirmaisiais metais:

 • Įvadas į teisę ir etiką (30 kreditų)
 • Teisiniai sveikatos priežiūros aspektai (30 kreditų)

2 metai

Galite pasirinkti iš dviejų modulių iš sąrašo, kurį šiuo metu sudaro:

 • Sveikatos priežiūros įstatymų ginčai
 • Teisiniai ir etiniai klausimai, susiję su farmacijos produktais (30 kreditų)
 • Vaikų ir pažeidžiamų suaugusiųjų gydymas (30 kreditų)

3 metai

Norint gauti LLM laipsnį, trečiuoju ir paskutiniuoju studijų metais jūs priimsite modulį "Teisinių tyrimų įgūdžiai" (verta 10 kreditų) ir parašykite disertaciją.

Ankstesnieji šios programos absolventai sutelkė savo disertaciją į temines sritis: eutanaziją, kamieninių ląstelių tyrimų medžiagą / vaisiaus konfliktą, rizikos valdymą, klinikinius tyrimus ir farmacijos produktų atsakomybę.

Jūsų disertacijos tema yra jūsų pasirinkimas, jei jį patvirtina paskirtasis vadovas. Jūsų vadovas pateikia etikos patvirtinimo rekomendacijas (jei reikia), struktūrą, turinį ir svarbiausius terminus.

Karjera

Šis kursas skirtas tiems, kurie jau dirba sveikatos priežiūros įstaigoje, siekdami pagerinti savo karjeros galimybes.

Įėjimo reikalavimai

Jums turėtų būti: arba medicinos ar stomatologijos laipsnis, ar aukštesniojo antrosios pakopos laipsnis, ar aukštesnysis kitame sveikatos priežiūros įstaigoje, įskaitant slaugymą, vaistinę, fizioterapiją, bent 2 metus po kvalifikacijos, arba bent 5 metų praktiką sveikatos priežiūros specialistui. Pateikite dvi kolegų ar darbdavių, kurie mano, kad esate tinkami dalyvauti programoje "PLUS" pagrindinių IT įgūdžių (interneto naršymas, žodiniai dokumentai ir "PowerPoint" pažinimas), nuorodos.

Anglų kalbos reikalavimas

IELTS Apskritai 6.5

 • Klausymas 6.0
 • Skaitymas 6.0
 • Rašymas 6.0
 • Kalbėjimas 6.0

Anglų kalbos programos

Mes siūlome ikimokyklinio ir fondo programas (-ius) ištisus metus. Tai yra skirta pasirengti universiteto studijoms Jungtinėje Karalystėje, kai dar nesate patenkinti kalbos reikalavimų tiesioginiam įstojimui į studijų programą.

Apie Dundee

Fantastiška kultūra, gražūs kraštovaizdžiai ir garsiai draugiški žmonės ... Škotijoje yra aistra ir naujovės savo širdyje, ir tai tik keletas priežasčių, kodėl tai nuostabi vieta gyventi ir studijuoti.

Dandis įsikūręs Tay upės krantuose rytinėje Škotijos pakrantėje. JK reguliariai pasirodo "gyvenimo kokyb ÷ s" apklausų viršutiniame skyriuje, siūlanti viską, kas puiku apie miesto gyvenimą, bet yra draugiška, kompaktiška ir lengvai naršoma.

"Wall Street Journal" pavadino "Dundee" vienu iš jų dešimties karštų vietų 2018 m.

Dundee gyventojų skaičius yra apie 150 000. Su studentais, kurie sudaro 1 iš 5 gyventojų, mūsų miestas yra orientuotas į studentų gyvenimą.

Mūsų universitetas yra pačioje Dundee gyvybingoje ir įdomioje West End širdyje, kurioje yra parduotuvės, kavinės ir restoranai.

"Škotijos žmonės yra gražūs ir draugiški. Prisimenu pirmąją atvykusį dieną, kol kas dar nebuvo susitikęs su manimi. Taksi vairuotojas manęs nusileido, nugalėjau į duris, o ten nebuvo, todėl laukiau lauke. Kažkas atėjo ir paklausė, ar aš buvau gerai ir pakvietė mane, kol laukiau. Jis pasveikino mane ir davė man valgį ir gėrimą, todėl pradėjau mylėti Dandės ir Škotijos žmones nuo pirmos dienos, kurią atėjau. " Willy William Mrema yra iš Tanzanijos ir studijuoja magistrantūros geotechnikos inžineriją.

Paskutinį kartą atnaujinta Lapk. 2018

Apie mokyklą

Social sciences encapsulates many of the academic areas that shape society. These include how we are governed (law), where we live (architecture, planning and geography), how economies and businesses ... Skaityti daugiau

Social sciences encapsulates many of the academic areas that shape society. These include how we are governed (law), where we live (architecture, planning and geography), how economies and businesses function (business and management studies), the choices we make (psychology) and our politics and international relations. Essentially anything that influences how people think and behave. Skaityti mažiau