Tarpkultūrinių žmogaus teisių įstatymų magistras (l.m.)

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Sveiki atvykę!

Šis novatoriškas LL.M. Programa yra skirta išsamiai instruktuoti kritinį mūsų laiko klausimą: žmogaus orumo apsaugą įvairiose politinėse, socialinėse, ekonominėse ir kultūrinėse srityse. Advokatai, vyriausybės pareigūnai, mokytojai, žmogaus teisių aktyvistai, verslininkai ir moterys, besiribojančios su žmogaus teisėmis ir socialiniu teisingumu, yra kviečiamos į Šv. Tomo universiteto Teisės mokyklą Majamyje siekti aukštojo mokslo laipsnio vienoje iš dinamiškiausių tarptautinių teisė: tarpkultūrinės žmogaus teisės.

Jungtinių Tautų ir žinomų mokslo centrų dėstytojai, įgiję visuotinai pripažintą fakultetą, sukuria labai stimuliuojančią mokymosi aplinką ir žada sunkiausią akademinę savo karjeros patirtį. Žymūs svečių dėstytojai:

 • Profesorius Guy S. Goodwin-Gill, D.Phil. (Oxon.), Tarptautinio pabėgėlių įstatymo profesorius (1998-2014 m.) Ir emeritus, "All Souls College", Oksfordo universitetas, JK
 • Garbingas Fausto Pocar, apeliacinis teisėjas ir buvęs Tarptautinio baudžiamojo tribunolo buvusiai Jugoslavijai (TBTBJ) pirmininkė
 • Profesorius José Miguel Vivanco, "Human Rights Watch" Amerikos padalinio direktorius, Niujorkas
 • Profesorius Viviana Krsticevic, Teisingumo ir tarptautinės teisės centro (CEJIL) vykdomoji direktorė, Vašingtonas, DC
 • Profesorius Nora V. Demleitner, Roy Steinhauser Teisės profesorius, Vašingtono ir Lee universiteto teisės mokykla

Studentai ugdo gebėjimą vertinti pagrindines teorijas, praktiką ir pagrindines koncepcijas tarptautinėje žmogaus teisių srityje ir politiką, taip pat veiksmingai atlikti mokslinius tyrimus ir propaguoti žmogaus teises praktiškai ir interaktyviai.

Iki šiol LL.M. Programa "Tarpkultūrinės žmogaus teisės" baigė 400 studentų iš 85 pasaulio šalių ir iš visos Amerikos. Jie yra mūsų ambasadoriai kovoje dėl žmogaus orumo apsaugos, dirbdami su Jungtinių Tautų Vyriausiojo žmogaus teisių komisaro biuru, Jungtinėmis Tautomis Savanoriai, Jungtinių Tautų pabėgėlių reikalų vyriausiasis komisaras, Europos Taryba, Afrikos Sąjunga, Tarptautinė migracijos organizacija, Pasaulio bankas, OXFAM, Atviros visuomenės forumas, Visuotinių veiksmų parlamentarai, Raudonasis kryžius ir kt .; sėkmingai bylas teismuose; dirba vyriausyb ÷ se ir akademin ÷ je visuomen ÷ je; arba dirba savo NVO.

LL.M. laipsnis yra uždirbamas per metus po 24 akademinių kreditų. Programa siūlo daugiau nei 20, dažniausiai vienos savaitės, kompaktinių kursų, skirtų tarpkultūrinėms žmogaus teisėms. Bus nagrinėjamos žmogaus teisių teisės ir skundų pateikimo procedūros, tarptautinė teisė, humanitarinė teisė, žmogaus teisės ir terorizmas, žmogaus teisės ir aplinka, taip pat pabėgėlių, moterų ir vaikų, krūminių tautų, religijos, baudžiamosios teisės ir tarptautinės prekybos klausimai . Mūsų kursai, nagrinėjantys teorines problemas ir praktines programas, garantuoja, kad programa, kuri yra dešimt metų senesnė, ir toliau tobulėja.

Garbės absolventai LL.M. programos turi teisę prašyti įstoti į teisės mokslo mokslo daktaro programą "Tarpkultūrinės žmogaus teisės".

LL.M. Priėmimo ir taikymo reikalavimai

Tinkamumas

Užsiregistravus LL.M. laipsnis yra atviras Juris daktaro (JD) laipsnio ar panašių užsienio kvalifikacijų turėtojams teisės srityje.

Labai atrankiniu požiūriu, priėmimas taip pat gali būti skiriamas bakalauro laipsnio ar jo užsienio atitikmens turėtojams, kurie parodė neįvykdytą įsipareigojimą siekti žmogaus teisių ir žmogaus orumo. Ne advokatai, dalyvaujantys šioje programoje, yra informuojami, kad programa nesudaro ar neleidžia savo studentams dalyvauti teisės praktikoje ir kad programa nesiekiama leisti studentams išbandyti baro egzaminą.

Studentai gali kreiptis dėl viso ar neakivaizdinio statuso.

Visą laiką dirbantys studentai

Dieninis studentas apibrėžiamas kaip asmuo, kuris yra įregistruotas ne mažiau kaip šešių kreditų per vieną semestrą. Paprastai studentai bus priimti kaip dieninių studijų studentai, norėdami užbaigti programą per vieną mokslo metus.

Neakivaizdinės studijos

Išimties tvarka pareiškėjai gali būti įtraukti į programą kaip neakivaizdinės studijos. Pasikonsultavę su Programos direktoriumi ir jį patvirtinus, jie gali pasirinkti kursus ir baigti juos iki ketverių metų. Šio laikotarpio pratęsimas neįprastų atvejų gali būti suteiktas Teisės mokyklos dekanui. Jei per šį laikotarpį įvyks mokymo plano pakeitimai, programos direktorius, pasikonsultavęs su mokiniu, nustatys, kokios klases pakeistų LL.M. studijų programa, kurią studentas turės įsiregistruoti, kad gautų visą 24 akademinių kreditų.

Priėmimo

Pareiškėjai gali prašyti leidimo dalyvauti konkurse. Erdvė yra ribota; kad padidintume jų galimybes, skatiname potencialius studentus taikyti kuo anksčiau.

Pareiškėjas gaus priėmimo sprendimą per dvi savaites nuo failo pabaigos. Priėmę studentai turi pateikti 300 dolerio užstatą, kad galėtų užsiregistruoti. Ši suma yra įskaityta į mokslą studentams, kurie užsiregistruoja programoje, ir yra atšaukta tiems, kurie to nepadaro. Tarptautinių studentų mokama 200 SEVIS mokestis, išduodant I-20 formą. Tarptautiniai pareiškėjai rasite žemiau, kad gautumėte išsamesnės informacijos.

Taikymas

Jūsų pilnas paraiškos failas turi apimti:

 • Užpildyta ir pasirašyta paraiška.
 • Dabartinė gyvenimo aprašymas (curriculum vitae).
 • Asmeninis pareiškimas.
 • Oficialūs visų koledžo / universiteto ir (arba) diplomuotų užsienio diplomų ar pažymėjimų išrašai turi būti siunčiami tiesiai iš išduodančiosios institucijos į St. Thomas universiteto Teisės fakultetą, LL.M. Tarpkultūrinių žmogaus teisių programa. Visi užsienio diplomai ir nuorašai turėtų būti išversti į anglų kalbą ir patvirtinti arba notariškai patvirtinti. Visi užsienio šalių įgaliojimai turi būti vertinami patvirtintos agentūros JAV. Mes rekomenduojame World Education Services arba Josef Silny & Associates.
 • Du rekomendaciniai laiškai, pageidautina vienas iš jūsų dabartinio darbdavio ir vienas iš profesoriaus.
 • Du paso dydžio nuotraukos [šiame stadijoje neprivaloma].
 • Interviu asmeniškai arba konferencinis pokalbis.
 • Paraiškos mokestis 50 USD.

Tarptautiniai Pareiškėjai

Studentų viza (F1)

Tarptautiniai studentai yra studentai, kuriems reikalinga studento viza, ty ne JAV piliečiai ar nuolatiniai gyventojai. Jie turi atitikti tuos pačius priėmimo kriterijus kaip ir JAV studentai. Be to, jie turi gauti I-20 dokumentą iš Universiteto tarptautinių studentų biuro ir sumokėti 200 SEVIS mokestį už I-20 paraiškos apdorojimą. Prieš atvykstant į šalį jie turi gauti tinkamą studento vizos statusą. Jie gali dirbti universitete (priklausomai nuo galimybių) ne ilgiau kaip 20 valandų per savaitę ir turi teisę prašyti pasirenkamo praktinio mokymo po to, kai jie baigė studijas LL.M. programa. Studentai, suinteresuoti šia galimybe, pataria kreiptis dėl USCIS patvirtinimo kuo greičiau, pradedant studijas Universiteto Tarptautinių studentų biuro direktoriumi. Norėdami gauti daugiau informacijos apie Imigracijos ir vizų paraiškas, apsilankykite "St. Thomas" universiteto Tarptautinės studentų tarnybos puslapyje. Tarptautiniai studentai yra ypač skatinami anksti taikyti, kad prašymas dėl vizos būtų laiku pateiktas. Tarptautiniai pareiškėjai yra raginami prieš pateikiant užpildytą prašymą Tarptautinių studentų vadove "St. Thomas University".

LL.M. Mokymo planas

Tarpkultūrinių žmogaus teisių magistrantūros studijų programos magistras yra baigtas per 24 kreditus per du semestrus ir siūlo įvairius kursus studentams pasirinkti. Devyniolika iš 24 kreditų, reikalingų LL.M. laipsnis reikalingi kreditai. Be to, studentai pasirenka du seminaro kreditus ir tris papildomus pasirenkamuosius kreditus iš įvairių tarptautinių ir lyginamųjų teisės kursų, taip pat kitus atitinkamus kursus, siūlomus JD mokymo programoje, kaip pripažino LL.M. direktorius. Programa. Šie kursai apima tokius seminarus kaip teisingumas, tarptautinė teisė XXI amžiuje, gamtos teisė, lyginamoji teisė, skurdo įstatymas ir ekonominis teisingumas, kibernetinio saugumo įstatymas, teisinės pasakojimai, seksualinė tapatybė ir įstatymas, kanonų teisė ir moterys bei įstatymas. taip pat tokius kursus kaip Prekyba žmonėmis, Imigracijos įstatymas, Šeimos teisė, Senyvasis įstatymas, Rinkimų įstatymas, Sveikata ir žmogaus teisės, Teisė ir literatūra, Teisė ir biomedicina, ir Teisė. Reikalingi kursai siūlomi pagal dabartinę LL.M. kursų tvarkaraštis. Studentai turėtų peržiūrėti teisės mokyklos kursų grafiką, norėdami nustatyti šiuo metu siūlomus seminarus ir pasirenkamuosius kursus.

Kontaktas

Daugiau informacijos apie mūsų LL.M. ir JSD programos "Tarpkultūrinės žmogaus teisės", prašome kreiptis:

Prof. Roza Pati, vykdantysis direktorius

Telefonas: +1 305 474 2403

El. Paštas: humanrights@stu.edu

Svetainė: www.stu.edu/humanrights

/?utm_source=Keystone&utm_campaign=Keystone&utm_medium=KeystoneListing
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Founded in 1984, St. Thomas University School Law is fully accredited by the American Bar Association and is a member of the Association of American Law Schools. It is part of a Catholic university an ... Skaityti daugiau

Founded in 1984, St. Thomas University School Law is fully accredited by the American Bar Association and is a member of the Association of American Law Schools. It is part of a Catholic university and a law school where values matter. Skaityti mažiau