Read the Official Description

Kursas

LLM tarptautinė įmonių ir komercinė teisė yra skirta teisės absolventams ir specialistams, norintiems plėtoti specialistų teisinę patirtį, reikalingą šiandienos pasaulio ekonomikoje.

Nacionalinių sienų svarba mažėja, o visapusiškos tarptautinės prekybos ir komercinių santykių teisės žinios yra itin svarbios. Ši programa suteikia jums galimybę giliau susipažinti su įstatymais ir reglamentais, reglamentuojančiais įmonių ir komercinę veiklą už šalies ribų.

Teikiant galimybę išnagrinėti pasaulio ekonomikos valdymui reikalingų teisinių taisyklių privačią ir viešąją dimensiją, šios programos tikslas - pasiruošti jums reaguoti į besikeičiančią ir dinamišką korporacijų, asmenų ir valstybių teisinių santykių pobūdį.

Reikalingas esminis disertacijos egzaminas, kuris yra jūsų tyrimo dalis, ir jis yra skirtas padėti jums tobulinti savo mokslinių tyrimų įgūdžius, kai atliksite išsamų tyrimą pasirinktoje srityje.

Kaip tu studijuojate

LLM suteikia studentams galimybę atspindėti tarptautinės verslo teisės (įskaitant tarptautinę prekybą ir tarptautinį prekių pardavimą) modulius, tarptautinę privatinę teisę ir viešąją tvarką reglamentuojančių teisinių taisyklių, reikalingų valdyti pasaulinę ekonomiką, privačius, verslo ir visuomeninius aspektus. be kita ko, taisyklės ES vidaus rinkai ir Pasaulio prekybos organizacijai.

Kontaktai ir nepriklausomas tyrimas

Programa pristatoma dviejų valandų seminaruose, kartą per savaitę, kiekviename modulyje. Kiekvienam seminarui reikalingas platus parengimas, tikimasi plačios skaitymo.

Magistrantūros studijų procese dalyvauja didelė nepriklausomų studijų dalis, tiriant paskaitų ir seminarų medžiagą. Kaip bendras vadovas, kiekvienai valandai klasėje studentai turėtų praleisti 2-3 valandas nepriklausomame tyrime.

Kaip vertinate

Visi moduliai vertinami raštu. Taip pat yra reikalavimas parašyti esmines disertacijas. Nėra jokių egzaminų raštu ar žodžiu.

Atsiliepimas į vertinimą

Linkolnio University of Lincoln vertinimo grįžtamosios informacijos politika siekiama užtikrinti, kad akademikai grįš kursų vertinimus greitai - paprastai per 15 darbo dienų nuo pateikimo datos.

Patekimo reikalavimai

Pirmosios ar antrosios klasės pagyrimu laipsnis atitinkamoje temoje.

Tarptautiniai studentai reikalauja anglų kalbos IELTS 6.0, ne mažiau kaip 5,5 kiekvieno elemento ar jo ekvivalento.

Program taught in:
Anglų
University of Lincoln

See 6 more programs offered by University of Lincoln »

Last updated March 5, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgp 2019
Duration
1 - 2 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
15,600 GBP
Tarptautiniai studentai. | Pradžia / ES studentai: £ 8,600
By locations
By date
Start Date
Rgp 2019
Application deadline

Rgp 2019