Tarptautinės bankininkystės ir finansų teisės magistras

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Tai savita programa, teikianti išsamų antrosios pakopos studijų paketą bankų ir finansų teisės srityje.

Programa leis jums plėtoti žinias ir įgūdžius, susijusius su teisinėmis taisyklėmis, reglamentuojančiomis JK finansų ir kapitalo rinkas, taip pat ir visame pasaulyje. Tai suteiks jums galimybę sužinoti apie tarptautines reguliavimo sistemas, kuriose veikia bankai ir kitos finansinės institucijos, taip pat apie komercinius finansinius klausimus, tokius kaip tarptautinių sindikuotų paskolų, obligacijų emisijų, užtikrintos paskolos ir nemokumo teisinė sistema.

Jūs ištirsite ir pritaikysite sudėtingas bankų ir finansų įstatymų taisykles naujoms problemoms, realaus pasaulio ir hipotetiniams scenarijams.

Tyrimai ir profesionalus supratimas

LLM tarptautinė bankininkystės ir finansų teisė yra siūloma dinamiškame verslo teisės ir praktikos centre su visomis galimybėmis, kurias siūlo pirmaujančių tyrimų vadovaujamas universitetas. Tai apima užklasinės veiklos galimybes, kurios padeda tobulinti perduodamus įgūdžius ir suteikia žinių apie įstatymo poveikį plačiajam pasauliui.

Verslo teisės ir praktikos centras siūlo platų patirties ir kompetencijos spektrą įvairiose srityse, turinčius ryšius su verslo bendruomene, pavyzdžiui, per patariamąją tarybą, kurios nariai yra praktikai. Pramonės atstovai ir profesionalūs pranešėjai reguliariai dalyvauja konferencijose ir seminaruose, kuriuose esate raginami dalyvauti.

Tarp jo narių centre yra tarptautiniu mastu pripažinti tyrėjai, nemažai dėstytojų turi teisininkų kvalifikaciją.

Kurso turinys

Privalomi moduliai, studijuojami visus metus, suteiks jums galimybę:

 • Ištirkite šiuolaikinių bankų krizių katalizatorius ir pasekmes.
 • Išnagrinėti tarptautinius bankų priežiūros metodus.
 • Atraskite teisinį procesą, susijusį su bankų reguliavimu.
 • Studijuokite sindikuotą skolinimą ir obligacijų išleidimą tarptautinėse kapitalo rinkose.

Visos šios temos bus nagrinėjamos iš tarptautinės perspektyvos ir jose nebus kreipiamas dėmesys tik į Anglijos teisę. Šie moduliai taip pat suteiks galimybę patobulinti teisinių tyrimų ir rašymo įgūdžius, kuriuos galėsite pademonstruoti disertacijoje - savarankišką pasirinktos temos tyrimų kūrinį.

Jūs taip pat gausite naudos iš mūsų paramos akademiniam ir asmeniniam tobulėjimui programos. Tai vykdoma kartu su dėstoma akademine programa per vieną semestrą ir yra specialiai sukurta siekiant papildyti mokyklos įvadinę veiklą ir nuolatinę akademinių įgūdžių paramą studentams, tiek JK, tiek tarptautiniams.

Platus pasirinktinių modulių sąrašas reiškia, kad galite ištirti įvairią susijusį temą, kuri jus domina.

Jei esate neakivaizdinis studentas, pirmaisiais metais pasirinksite keturis privalomus ir pasirinksite du pasirenkamus modulius. Tada antrus metus paimsite privalomą disertacijos modulį ir du pasirenkamus modulius, kad galėtumėte baigti savo programą.

Kurso struktūra

Toliau pateiktas sąrašas rodo tipinius modulius / komponentus, kurie buvo tiriami ir gali keistis.

Moduliai

1 metai

Privalomi moduliai

 • Nemokumo įstatymas
 • Tarptautinė bankų teisė: reguliavimo sistema
 • Tarptautinė bankų teisė: kapitalo rinkos ir paskolos
 • Antrosios pakopos studijų teisinių tyrimų įgūdžiai
 • Disertacija

Pasirenkami moduliai (tipiškų parinkčių pasirinkimas, pateikiamas toliau)

Pasirinksite 60 kreditų iš toliau pateiktų:

 • Finansinis nusikaltimas
 • Cyberlaw: kibernetinės erdvės reguliavimas
 • Tarptautinė elektroninės komercijos teisė
 • Alternatyvus ginčų sprendimas
 • Tarptautinis konkurencijos įstatymas
 • Įmonių teisė
 • Įmonių finansų ir vertybinių popierių įstatymas
 • Įmonių socialinė atsakomybė
 • Verslo reguliavimo teisė ir ekonomika
 • Tarptautinis įmonių valdymas
 • Tarptautinė kredito ir saugumo teisė
 • Tarptautinės finansinės teisės principai
 • Tarptautinės prekybos finansų teisė
 • Tarptautinė pardavimo teisė
 • Tarptautinė mokesčių teisė ir politika
 • Tarptautinis užsienio investicijų įstatymas
 • Pasaulio prekybos organizacijos įstatymas
 • Prekių ženklai, geografinės nuorodos, dizainas ir komercinės paslaptys
 • Tarptautinė ekonominė teisė
 • Verslo sandorių įstatymų kolizija

125925_54e3dd4b4f52ac14f6da8c7dda7930791c3bd8e2554c704c722c7cd2914ec15a_1280.jpg„jessica45“ / „Pixabay“

Mokymasis ir mokymasis

Privalomi ir pasirenkami moduliai yra dėstomi mažesnių grupių seminaruose ir paskaitose, atsižvelgiant į modulį. Visi studentai kas savaitę susitinka per pirmąjį semestrą akademinių įgūdžių lavinimui. Parama disertacijai teikiama per dvi grupines sesijas, per kelis susitikimus „vienas su vienu“ ir komentuojant darbo projektą.

Nepriklausomos studijos yra neatsiejama šios programos dalis - ne tik pasiruošti užsiėmimams, bet ir plėtoti tyrimų bei kitus kritinius įgūdžius.

Vertinimas

Vertinimas atliekamas įvairiais būdais, tačiau visų pirma kiekvieno rašto pabaigoje rašoma esė, sudaryta iš 4500 žodžių. Mes įvertiname disertaciją pateikdami parašytą kūrinį, kuriame yra iki 15 000 žodžių.

Patekimo reikalavimai

Bakalauro laipsnis santykiu 2: 1 (Hons).

Anglų kalbos reikalavimai

Bendras IELTS 6.5, kuriame yra ne mažiau kaip 6,0 bet kokio komponento.

Gerinti savo anglų kalbos

Tarptautiniai studentai, kurie neatitinka anglų kalbos reikalavimų šiai programai, gali mokytis mūsų antrosios pakopos antrosios pakopos studijų anglų kalbos kursus, kad padėtų pagerinti anglų kalbos lygį.

Šis išankstinis kursas yra suprojektuotas taip, kad būtų pereita prie jūsų studijų programos, o jūs mokysite akademinį anglų kalbą savo dalyko kontekste.

Kaip taikyti

Paraiškų pateikimo terminai:

 • JK / ES studentai: liepos 31 d
 • Tarptautiniai studentai: liepos 31 d

Jei ketinate kreiptis dėl finansavimo, turėtumėte pateikti paraišką dėl vietos pasirinktame kurse ne vėliau kaip prieš mėnesį iki konkretaus stipendijos teikimo termino.

Mokesčiai

Norėdami sužinoti naujausią informaciją apie mokesčius, apsilankykite mūsų svetainėje.

Stipendijos ir finansinė parama

Jei turite talentą ir vairuojate, mes norime, kad galėtumėte mokytis su mumis, nepriklausomai nuo jūsų finansinių aplinkybių. Gali būti pagalba studentams paskolų ir negrąžintinų stipendijų forma iš universiteto ir vyriausybės.

Teisės mokykla paprastai siūlo keletą stipendijų kiekvienais metais.

Karjeros galimybės

Tarptautinė bankininkystės ir finansų programa suteikia absolventams galimybę tęsti karjerą, kai sėkmė grindžiama gebėjimu suprasti, analizuoti ir reaguoti į tarptautinės bankininkystės ir finansų teisės pokyčius. Neseniai absolventai tęsė sėkmingą karjerą tokiose organizacijose kaip „Pinsent Masons“, „Fidelity International“, KPMG, „Alpha FMC“ ir už jos ribų.

Programa taip pat suteikia pagrindą tolesniems tyrimų projektams. Nemaža dalis mūsų studentų pasirenka mokslinius tyrimus karjeroje kaip doktorantai.

Karjeros parama

Teisės mokykla siūlo karjeros ir asmeninio tobulėjimo palaikymą per mokyklai skirtus užimtumo pareigūnus. Ištisus metus galite užsisakyti susitikimus su mūsų užimtumo pareigūnais, kad aptartumėte savo karjeros siekius ir gautumėte patarimų, kaip maksimaliai praleisti laiką su mumis.

Taip pat mokykla visus metus organizuoja daugybę bendruomenės (pro bono) ir darbo patirties galimybių, karjeros tobulinimo seminarus, kviestinių pranešėjų renginius ir karjeros muges. Šios galimybės leis jums įgyti naujų įgūdžių, pagerinti karjeros perspektyvas ir užmegzti ryšius su būsimais darbdaviais.

Be konkrečios mokyklos karjeros palaikymo, taip pat turėsite prieigą prie universiteto apdovanojimų pelniusio karjeros centro. Karjeros centras siūlo susitikimus „vienas su vienu“, patarimus, kaip pradėti savo verslą, karjeros renginius, kuravimo schemas ir paramą su jūsų CV, paraiškomis ir interviu.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2020

Apie mokyklą

Our wide range of research-informed courses encompass undergraduate, taught postgraduate and research degree programmes, as well as online and professional development courses.

Our wide range of research-informed courses encompass undergraduate, taught postgraduate and research degree programmes, as well as online and professional development courses. Skaityti mažiau