Tarptautinės humanitarinės teisės ir žmogaus teisių magistro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Tarptautinės humanitarinės teisės ir žmogaus teisių magistrantūros studijų programa yra viena inovatyviausių ir intelektualiausiai reikalaujančių tarptautinės humanitarinės teisės (THT) ir žmogaus teisių programų, šiandien siūlomų Europoje. Visų pirma dėmesys skiriamas visoms ginkluotiems konfliktams taikomoms taisyklėms ir jų sąveikai, taip pat skatinama akademinė kompetencija ir savarankiškas kritinis mąstymas.

Studentai turi priėjimą prie visame pasaulyje žinomo fakulteto, gauna tiesioginius ryšius su pagrindiniais veikėjais, tokiais kaip Tarptautinis Raudonojo Kryžiaus komitetas (ICRC) ir Jungtinių Tautų vyriausiojo žmogaus teisių komisaro biuras (OHCHR), ir dalijasi idėjomis su kitais dalyviais. iš daugybės teisinių pagrindų ir perspektyvų.

Programa leidžia studentams pritaikyti studijas atsižvelgiant į jų interesus. Pagrindiniai kursai suteikia tvirtą pagrindą tarptautinei viešajai teisei, Tarptautinei humanitarinei teisei, tarptautinei žmogaus teisių teisei (IHRL) ginkluoto konflikto metu, tarptautinei pabėgėlių teisei ir tarptautinei baudžiamąjai teisei (ICL), pasirenkamuosiuose kursuose nagrinėjamos tokios pažangiausios problemos kaip kova su terorizmu, ginkluotos ne - valstybės veikėjai, karo veiksmų vykdymo taisyklės, ginkluotų konfliktų islamo įstatymai arba tarptautinių teismų ir tribunolų darbas.

LLM taip pat yra giliai įsipareigojęs plėtoti perduodamus įgūdžius, būtinus norint sėkmingai veikti profesiniame pasaulyje ir prisiimti atsakomybę humanitarinės ir žmogaus teisių srityse. Šiuo tikslu stažuotės su pagrindiniais veikėjais, dalyvavimas „Jean-Pictet“ konkurse, vieši pareiškimai, kariniai instruktažai ir pažintinė kelionė suteikia tvirtą įspūdį apie praktinį darbą ir leidžia studentams išplėsti savo tinklą.

130478_130472_How-we-Work-V.jpg

Programa

LLM (60 ECTS kreditų) susideda iš šių komponentų:

Pagrindiniai kursai

Pagrindiniai kursai yra privalomi ir suteikia tvirtą teisinį pagrindą bei supratimą apie viešąją tarptautinę teisę, THT, IHRL ginkluoto konflikto metu, tarptautinę pabėgėlių teisę ir ICL.

Pasirinktiniai kursai

Pasirenkami kursai suteikia studentams galimybę gilinti savo žinias tam tikru klausimu, pavyzdžiui, ginkluotais nevalstybiniais subjektais pagal tarptautinę teisę, karo veiksmais ar ginkluoto konflikto islamo įstatymais.

Stažuotės

Studentai turi galimybę įgyti tiesioginės profesinės patirties per stažuotes su Ženevoje įsikūrusiais humanitarinės ir žmogaus teisių srities atstovais.

Teismo teismai

Studentai gali dalyvauti prestižiniame ŽTK „Jean-Pictet“ konkurse, taip pat viešuose pareiškimuose dėl konkrečių konfliktinių situacijų.

LLM popierius

LLM skatina akademinę kompetenciją ir savarankišką kritinį mąstymą. Vienas pagrindinių jos rezultatų yra LLM dokumentas konkrečiu klausimu, kuriam skirta programa ir parašytas vadovaujant fakulteto nariui.

Studijų kelionė

Studentai išvyksta į pažintinę kelionę norėdami sužinoti apie pirmaujančias institucijas ir organizacijas, veikiančias THT ir žmogaus teisių srityje.

Kariniai instruktažai

Šia unikalia renginių serija siekiama pagerinti mūsų studentų žinias apie karinius dalyvius ir operacijas bei sukurti tiltus tarp karinio ir civilinio pasaulio.

Išskirtinė mokymosi aplinka

LLM organizuojamas mažose ir intymiose mokymosi bendruomenėse. Tai sukuria išskirtinę mokymosi aplinką, kai kai kurie labiausiai patyrę ir akademiškai kvalifikuoti studentai iš viso pasaulio gali patekti į visame pasaulyje žinomą fakultetą, esantį naujausiuose THT, IHRL, ICL ir tarptautiniuose pabėgėlių įstatymuose.

Savaitės vadovėliai leidžia studentams peržiūrėti ir aptarti pagrindiniuose kursuose nagrinėjamas sąvokas ir problemas bei pasiruošti egzaminams.

Ženeva, kaip THT ir žmogaus teisių centras, siūlo platų konferencijų ir viešų renginių spektrą, kuriame aptariami svarbiausi ekspertai ir temos, taip pat suteikia galimybę patekti pagrindiniams šios srities veikėjams.

Kiekvienais metais organizuojant daugiau nei 70 viešų renginių, ekspertų seminarų ir konferencijų, mes priimame svarbiausius pasaulio akademikus ir praktikus, kurie dalijasi savo tyrimais, nuomonėmis ir patirtimi su mūsų studentais ir tiesiogiai liečia programoje nagrinėjamas temas.

Sėkmingos karjeros fondas

LLM suteikia būtinus teisinius ir praktinius įgūdžius sėkmingai karjerai

tarpvyriausybinės ir nevyriausybinės organizacijos, susijusios su THT, žmogaus teisėmis, ICL, pabėgėliais ar migracija, taip pat viešasis administravimas, tarptautiniai tribunolai ar akademinės institucijos.

Nemaža dalis LLM absolventų dirba ICRC srityje, taip pat Ženevos būstinėje, OHCHR ir kitose tarptautinėse organizacijose, NVO, akademinėse institucijose, vyriausybėse ir tarptautiniuose teismuose.

Patekimo reikalavimai

Kandidatai privalo turėti:

  • Visas teisės laipsnis (gautas vėliausiai iki birželio mėn.), Suteikiantis pareiškėjui teisę laikyti baro egzaminą atitinkamoje šalyje; arba kitą laipsnį, jei pareiškėjas turi nemažą tarptautinės viešosios teisės mokymo kursą ir kursus, susijusius su mūsų programa (pvz., tarptautinė žmogaus teisių teisė, tarptautinė humanitarinė teisė, tarptautinė baudžiamoji teisė).
  • Stiprūs akademiniai rezultatai .
  • Akivaizdus susidomėjimas programos dalyku (pvz., Profesinė patirtis, stažuotės, vasaros mokykla, lankytos konferencijos, leidiniai ir kt.).
  • Gera anglų kalbos komanda . Turite sugebėti įrodytu būdu parodyti, kad jūsų anglų kalba yra pakankamai aukšto lygio, kad galėtumėte sėkmingai įsitraukti į Ženevos akademiją ir ją baigti. Šis reikalavimas netaikomas, jei (1) jūsų gimtoji kalba yra anglų; (2) esate įgijęs anglų kalbos bakalauro ar magistro laipsnį; (3) turite bent dvejų metų profesinę ar akademinę patirtį angliškai kalbančioje aplinkoje.
  • Pasyvios prancūzų kalbos žinios yra privalumas, nes studentams gali tekti dalyvauti konferencijose ir klasių pristatymuose prancūzų kalba.

Išsamus vertinimas

Kiekviena paraiška yra apsvarstyta visa, įskaitant nuorašus, užklasinę ir savanorišką veiklą, darbo patirtį, asmeninę informaciją, rekomendacinius laiškus, asmeninius pareiškimus ir kalbų mokėjimą.

Svarstydamas kiekvieną asmenį, Priėmimo komitetas siekia ne tik nustatyti ypatybes, kurios yra svarbios akademinei programos sėkmei, bet ir kitas savybes, skatinančias įvairovę ir kompetenciją studentų kūne.

Ne vietiniams prancūzų kalbėtojams

Dauguma kursų yra dėstomi anglų kalba. Kai kuriuos egzaminus galima laikyti prancūzų kalba, o klausimus klasėje - užduoti bet kuria kalba. LLM darbas gali būti parašytas prancūzų kalba.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The Geneva Academy is a joint centre of the University of Geneva and the Graduate Institute of International and Development Studies.

The Geneva Academy is a joint centre of the University of Geneva and the Graduate Institute of International and Development Studies. Skaityti mažiau