Tarptautinės ir Europos teisės magistras

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

  • Teisės fakultetas yra seniausia ir prestižiškiausia teisės mokykla Lietuvoje.
  • Programa, skirta svarbiausiems ir naujausiems kursams trimis skirtingais takeliais (tarptautinės ir žmogaus teisės; techninė teisė; verslo teisė).
  • Studentai turi teisę dalyvauti tarptautinėse konferencijose ir kituose akademiniuose renginiuose.
  • Puikūs profesoriai iš visos Europos.

Studijų programos tikslas - parengti teisės ekspertus ir teisinių paslaugų specialistus, turinčius visapusiškų ir gilių žinių apie tarptautines, tarptautines-regionines ir Europos teisės normas, turinčias įtakos svarbiausioms nacionalinių teisinių sistemų sritims, taip pat jų raidą, aiškinimą ir šių teisės normų taikymo praktika; gebėjimai nustatyti, analizuoti ir spręsti sudėtingas problemas, susijusias su įstatymų leidyba ir teisiniu taikymu tarptautinės ir Europos teisės kontekstuose; gebėjimai inovatyviai ir vientisai pritaikyti įgytas žinias profesinėje praktikoje, siekiant išspręsti tarptautinėje aplinkoje kylančius ginčus ir teisinius konfliktus; kritinis požiūris ir įgūdžiai atlikti nepriklausomus tyrimus ir teikti moksline analize pagrįstus pasiūlymus.

141913_QB3A8336.jpgVilnius University","author_url":"","source":""}" alt="141913_QB3A8336.jpg" />

Programa trunka tris semestrus (1,5 metų, 90 ECTS). Studijų pradžioje kiekvienas studentas pasirenka trasą, kurią domina trimis variantais:

  • Tarptautinė teisė ir žmogaus teisės;
  • „Tech Law“;
  • Verslo teisė.

Studentai studijuoja du bendruosius privalomus kursus (20 ECTS), kurie yra programos pagrindas, taip pat keturis privalomus kursus (20 ECTS) pasirinktoje įdomioje trasoje. Likę kreditai (20 ECTS) skiriami studentui laisvai pasirinkti. Šie neprivalomi kursai (4 pasirenkamieji dalykai) suteikia galimybę parengti individualių studijų profilius atsižvelgiant į studento rūpesčius ir poreikius bei vykdyti asmeninio ugdymo darbotvarkę. Kiekvienas kursas apima paskaitas, taip pat praktinio mokymo laiką (seminarus, seminarus, ginčytinas veiklas ir kt.). Kaip ir visi magistrai, ši studijų programa baigiama rengiant magistro darbą (30 ECTS) moksliškai ir (arba) praktiškai aktualia tema.

Priėmimo sąlygos ir atrankos kriterijai

  • Teisės bakalauras arba lygiavertė teisininko iš aukštojo mokslo kvalifikacija.
  • Anglų kalbos mokėjimas - ne žemesnis kaip B2 lygis (pagal Europos Tarybos patvirtintą Bendrąją kalbos vertinimo sistemą), anglų kalbos mokėjimo įrodymas: IELTS 5.5+, iBT TOEFL 65+; Reikalavimas netaikomas tiems, kurie baigė studijas anglų kalba arba jei tai yra gimtoji kandidato kalba.

Tarptautinis mobilumas

Studentai gali dalyvauti ERASMUS + mobilumo programoje, suteikiančioje galimybę stažuotis užsienyje.

Karjeros galimybės

Ši kvalifikacija suteikia galimybę absolventams būti teisės ekspertais (patarėjais) tiek valstybiniuose, tiek privačiuose subjektuose, įsitraukti į probleminių analitikų ar mokslo darbuotojų tyrimus akademinėse institucijose, taip pat dirbti visose pagrindinėse teisinėse profesijose nacionalinėse ir tarptautinėse, vyriausybinėse ir nevyriausybinėse organizacijose bei įmonės. Galimybė eiti pareigas reguliuojamose profesijose (teisėjai, advokatai, prokurorai, valstybės tarnautojai ir kt.) Priklausys nuo konkrečioje šalyje taikomų kvalifikacijos reikalavimų ir užsienio studijų pripažinimo.

Programos absolventai galės tęsti akademinę karjerą Lietuvoje ir užsienyje, tęsdami doktorantūros studijas. socialinių mokslų programa.

Studentų atsiliepimai

Andrii Hubai, studentas iš Ukrainos

" Vilnius University siūloma tarptautinė ir Europos teisės programa išsiskiria tuo, kad suteikia įžvalgų apie Lietuvos integracijos į ES patirtį. Studijuodama jaučiuosi esanti ties naujos advokatų kartos, kuri taps Rytų Europos varomoji jėga “.

Elene Tevzadze, studentė iš Gruzijos

"Pasirinkau Vilnius University dėl jo ilgametės istorijos ir dėl žinojimo, kad universitetas teikia gerą švietimo kokybę. Kaip bakalauras visada norėjau tęsti studijas tarptautinės ir Europos teisės srityje, o Vilnius University buvo vienas geriausių man suteikė šią galimybę. Studijos kitoje šalyje kita kalba man buvo iššūkis. Tačiau po labai mažo laiko studijuoti tapo lengviau dėl draugiško personalo, kuris padėjo man išgyventi sunkias situacijas.

Profesionalūs dėstytojai buvo labai naudingi, paskaitų metu bet kada galėjome užduoti klausimus, pvz., Elektroniniu paštu, o tai man palengvino studijas tol, kol žinojau, kad jei ko nors nesuprasiu, galėsiu gauti atsakymus bet kada. Universitetas taip pat siūlo įvairias viešas paskaitas ir konferencijas, kurios yra labai naudingos norint įgyti papildomą išsilavinimą.

Nepaisant išsilavinimo, labai džiaugiuosi, kad įgijau draugų iš įvairių šalių ir turėjau galimybę pabendrauti su puikiais specialistais, kurie yra ir mano kolegos. Labai džiaugiuosi ir didžiuojuosi būdamas Vilnius University ir esu tikras, kad čia įgytos žinios man padės sukurti sėkmingą karjerą ateityje “.

Olga Ševčenko, studentė iš Ukrainos

"Studijų procesas Vilnius University yra daugybės galimybių kompleksas, kurio tikslas - suteikti aukščiausią kokybinį išsilavinimą studentams, gaunantiems skirtingus laipsnius. Tarptautinės ir Europos teisės programos metu turiu ne tik galimybę sėkmingai baigti įvairius teisės kursus, bet taip pat dalyvauti daugybėje papildomų seminarų, apskritojo stalo, konferencijų ir vasaros teisės mokyklų, kuriose tiek Europos Sąjungos, tiek Jungtinių Valstijų dėstytojai suteikė man ir mano kolegoms gebėjimas sakyti teisines-mokslines kalbas ir dalyvauti teismuose. Taigi aš labai vertinu būti Vilnius University ir linkiu kiekvienam studentui iš visų pasaulio pusių jaustis taip pat. "

Paskutinį kartą atnaujinta Spal. 2020

Apie mokyklą

Welcome to Vilnius University – the oldest and largest Lithuanian higher education institution. Since its establishment in the 16th century, Vilnius University, as an integral part of European science ... Skaityti daugiau

Welcome to Vilnius University – the oldest and largest Lithuanian higher education institution. Since its establishment in the 16th century, Vilnius University, as an integral part of European science and culture has embodied the concept­ of a classical university and the unity of studies and research. Skaityti mažiau
Vilnius , Kaunas + 1 Daugiau Mažiau