Tarptautinės teisės ir tarptautinių santykių magistrantūra

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Programos apžvalga

Bristolio universiteto LLM tarptautinės teisės ir tarptautinių santykių programa yra įdomi programa studentams, norintiems tęsti karjerą tarptautinėse nevyriausybinėse organizacijose, vyriausybės departamentuose ir tarptautinėse firmose, arba kaip tarptautiniams konsultantams. Tai yra specialisto programa, leidžianti sujungti įstatymų ir sociologijos, politikos ir tarptautinių studijų mokyklos teikiamus vienetus, kad būtų sukurta išskirtinė studijų programa.

Ši LLM skatina integruotą teorinį ir tarpdisciplininį požiūrį į tarptautinio reguliavimo ir valdymo klausimus, todėl galite susidaryti gilų supratimą apie tai, kaip viena disciplina informuoja kitą. Programa apima bendruosius tarptautinės teisės ir tarptautinių santykių metodus, taikymo sritį ir teorijas bei leidžia toliau specializuotis šiose plačiose srityse.

Turime didelę ir gyvą tarptautinę bendruomenę, o mūsų magistrantūros studijų programos studentams naudinga mažų klasių klasė, kurią moko pasaulyje garsūs ekspertai.

Programos struktūra

Iš pasirinkimų sąrašo pasirinksite du 30 kreditų teisės mokyklos padalinius, taip pat tris 20 kreditų vienetus iš Sociologijos, politikos ir tarptautinių studijų mokyklos (iš viso 120 kreditų). Jūs taip pat užbaigsite 10 000–15 000 žodžių, 60 kreditų disertaciją. Pasikonsultavę su programos direktoriumi ir remdamiesi siūloma specializacijos sritimi, turite galimybę pasirinkti disertaciją bet kurioje mokykloje, o priežiūros sprendimas bus priimtas gruodžio mėn.

Išeik iš apdovanojimų

Visos dėstomos magistrantūros programos, išskyrus atvejus, kai Senatas atleidžia nuo jų, studentams turi suteikti galimybę išeiti iš programos su magistro diplomu ar pažymėjimu.

Norėdami gauti magistro diplomą, studentai turi būti sėkmingai išlaikę 120 kreditų, iš kurių 90 turi būti M / 7 lygio.

Norėdami gauti magistro pažymėjimą, studentai turi būti sėkmingai išlaikę 60 kreditų, iš kurių 40 turi būti M / 7 lygio.

Laipsnių klasifikacija:

Apdovanojimas „Už nuopelnus“ ar „Išskyrimas“ leidžiamas magistrantūros magistrantams, diplomams ir pažymėjimams, kai jie yra konkrečiai įvardyti pradinio lygio kvalifikacijomis. Apdovanojimai „Už nuopelnus“ ar „Išskyrimas“ neleidžiami, jei studentai privalo palikti programą dėl akademinių priežasčių. Išimties apdovanojimas už nuopelnus ar išsiskyrimą gali būti leidžiamas, kai dėl išskirtinių aplinkybių studentams neleidžiama baigti numatomo apdovanojimo.

Apdovanojimai klasifikuojami pagal galutinį programos pažymį:

Apdovanojimas už išskirtinumą *: ne mažiau kaip 65 iš 100 už išmokytą komponentą ir, magistrų apdovanojimai, ne mažiau kaip 70 iš 100 už disertaciją. ** Fakultatai gali savo nuožiūra padidinti šias ribas.

Apdovanojimas „Už nuopelnus“ *: ne mažiau kaip 60 iš 100 už išmokytą komponentą ir, magistrų apdovanojimai, ne mažiau kaip 60 iš 100 už disertaciją. Fakultetai gali savo nuožiūra padidinti šias ribas.

* Teisės magistras turi atskirus apdovanojimų ir nuopelnų suteikimo reglamentus.
** Norint skirti apdovanojimą, Inžinerijos fakultetas reikalauja ne mažiau kaip 70 iš 100 visų dėstomų komponentų, o magistrų apdovanojimams - ne mažiau kaip 70 iš 100 disertacijos.

Diplomo / pažymėjimo etapai:

Visos dėstomos magistrantūros programos, išskyrus atvejus, kai Senatas atleidžia nuo jų, studentams turi suteikti galimybę pasirinkti arba reikalauti išvykti iš magistrantūros diplomo ar pažymėjimo.

Norėdami gauti magistro diplomą, studentai turi būti sėkmingai išlaikę 120 kreditų, iš kurių 90 turi būti M / 7 lygio.

Norėdami gauti magistro pažymėjimą, studentai turi būti sėkmingai išlaikę 60 kreditų, iš kurių 40 turi būti M / 7 lygio.

lady justice, legal, law„jessica45“ / „Pixabay“

Patekimo reikalavimai

Aukštesnysis antrosios klasės pagyrimas (ar lygiavertis tarptautinis laipsnis) teisėje ar politikoje ar kitoje atitinkamoje disciplinoje. Tarptautiniai studentai, turintys lygiavertę kvalifikaciją, turėtų pateikti savo egzamino rezultatų nuorašą (tai turėtų būti oficialus vertimas į anglų kalbą, jei originalas nėra anglų kalba).

Pripažintas ankstesnis mokymasis šiuo metu nepriimamas. Ankstesnė ar profesinė patirtis nėra būtina.

Anglų kalbos reikalavimai

Jei anglų kalba nėra jūsų pirmoji kalba, turite atitikti šį profilio lygį:

Profilis B

Norėdami gauti vietą pasirinktame kurse / programoje, turite pasiekti reikiamą anglų kalbos lygį.

Skirtingiems kursams / programoms reikia skirtingų kalbos įgūdžių. Šiuos įgūdžių lygius vadiname „profiliais“. Pasirinkto kurso / programos profilis rodomas kurso / programos puslapyje.

Kiekviename profilio puslapyje yra testai ir lygiai, kuriuos turite pasiekti, kad atitiktumėte reikalavimus.

Anglų kalbos testai turėjo būti gauti per dvejus metus nuo jūsų programos / kurso pradžios dienos.

Karjera

Ši programa suteikia tvirtą pagrindą daugybei karjeros, apimančios tarptautinę teisę ir tarptautinių santykių perspektyvą, pavyzdžiui, tarptautiniam arbitražui. Absolventai gali veikti kaip teisininkai (jei jų pirmasis laipsnis yra teisinis), kaip tyrėjai tarptautinėse ir Europos organizacijose (pvz., Jungtinėse Tautose, Europos Komisijoje) arba diplomatinėje tarnyboje. Kai kurie absolventai dirba NVO ir kitose agentūrose, kiti tęsia studijas ar mokslinius tyrimus Bristolio universitete ar kitur.

Paskutinį kartą atnaujinta May 2020

Apie mokyklą

Bristol is one of the most popular and successful universities in the UK, ranked in the world's top 50 in the QS World University Rankings 2020.

Bristol is one of the most popular and successful universities in the UK, ranked in the world's top 50 in the QS World University Rankings 2020. Skaityti mažiau
Apsilankykite mokyklos tinklalapyje