Tarptautinės teisės magistras

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Kursas

LLM Tarptautinės teisės programa yra skirta tiems, kurie nori plėtoti specialistų žinias tarptautinėje teisėje.

Ši programa suteikia jums galimybę išsamiai suprasti įstatymus, susijusius su pagrindiniais tarptautiniais klausimais. Jūs esate raginami apsvarstyti įstatymo vaidmenį tarptautiniuose reikaluose ir parengti kritinį supratimą apie tai, kaip įstatymai veikia visus tarptautinės veiklos aspektus, nuo prekybos ir baudžiamojo persekiojimo nusikaltimų, iki jėgos panaudojimo tarptautiniuose santykiuose, žmogaus teisėms ir žmogaus teisių apsaugai. aplinka.

Turėsite galimybę išnagrinėti tarptautinių organizacijų ir institucijų, pvz., JT, Tarptautinio Teisingumo Teismo ir ES, vaidmenį ir santykius. Programos turinį informuoja naujausios diskusijos ir tarptautinės teisės pokyčiai ir siekiama įtraukti studentus į realius atvejus ir dilemas.

Reikalingas esminis disertacija, kaip dalis jūsų studijų, kuri yra skirta padėti jums tobulinti savo mokslinių tyrimų įgūdžius, kai atliksite išsamų tyrimą savo pasirinktoje srityje.

Kaip tu studijuojate

Programa pristatoma dviejų valandų seminaruose, kartą per savaitę, kiekviename modulyje. Kiekvienam seminarui reikalingas platus parengimas, tikimasi plačios skaitymo.

Antrosios pakopos studijų studijoje dalyvauja nemaža dalis savarankiškų studijų, nagrinėjama paskaitų ir seminarų medžiaga. Kaip bendrąjį vadovą, tikimasi, kad kiekvieną valandą klasių mokiniai praleis du – tris valandas savarankiškame tyrime.

Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės į programos vadovą.

Kaip vertinate

Visi moduliai vertinami raštu. Taip pat yra reikalavimas parašyti esmines disertacijas. Nėra jokių egzaminų raštu ar žodžiu.

Atsiliepimas į vertinimą

Linkolnio University of Lincoln vertinimo grįžtamosios informacijos politika siekiama užtikrinti, kad akademikai grįš kursų vertinimus greitai - paprastai per 15 darbo dienų nuo pateikimo datos.

Patekimo reikalavimai

Pirmosios ar antrosios klasės pagyrimu laipsnis atitinkamoje temoje.

Tarptautiniai studentai reikalauja anglų kalbos IELTS 6.5, ne mažiau kaip 6,0 kiekvieno elemento ar jo ekvivalento. http://www.lincoln.ac.uk/englishrequirements

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities.

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities. Skaityti mažiau