Tarptautinės verslo teisės magistras: klimato kaita ir tvarumas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Paraiškų teikimo termino atnaujinimas

 • Ne ES / EEE studentams: gegužės 1 d. (Pradinis terminas balandžio 1 d. Buvo pratęstas dėl COVID-19)
 • ES / EEE studentai ir studentai, kuriems nereikia studijų vizos / leidimo gyventi per VU Amsterdam *: birželio 1 d. (Pradinis terminas gegužės 1 d. Buvo pratęstas dėl COVID-19)

Tikslas - sudėtingiausias teisinis mūsų laiko iššūkis

Kokios yra teisėtos kovos su klimato kaita vietos? Kokias teises ir pareigas verslas ir vyriausybės turi tvarumo atžvilgiu? Ar valstybės gali būti priverstos suderinti savo politiką su 2015 m. Paryžiaus susitarimu? Kaip įmonių teisė gali palengvinti ekologiškų verslo įmonių steigimą?

VU Amsterdam yra pirmasis universitetas Europoje, siūlantis specifinį tarptautinio verslo teisės laipsnį, apjungiantį puikų, visapusišką verslo teisės magistro laipsnį, ypatingą dėmesį skiriant vienam iš sudėtingiausių šių dienų teisinių iššūkių: klimato pokyčiams. Prireikė šiek tiek laiko, kol verslo pasaulis pripažino egzistencinę grėsmę žmonijai, kurią kelia klimato pokyčiai. Tačiau dabar tvarumas eina kartu su verslo sėkme ir verslo išlikimu. VU Amsterdam padės jums tapti didelės paklausos teisininku tiek viešajame, tiek privačiame sektoriuje.

Studijų programa

Darnumo klausimais įstatymo vaidmuo yra sudėtingas. Yra daugybė jurisdikcijų, daugybė teisės sričių ir daug dalyvių. Moksliniai, ekonominiai, politiniai, socialiniai ir etiniai klausimai kyla į teisinius procesus. Mes užtikrinsime, kad esate pasirengę spręsti šiuos klausimus.

Tačiau pirmiausia turėtumėte būti apmokyti kaip visuotinis advokatas. Aukšto lygio mąstymas apie klimato kaitą ir tvarumą yra įmanomas tik gerai suprasdamas klasikines teisės sritis, pvz., Įmonių, sutarčių, delikatų ir viešosios tarptautinės teisės. Taigi šis magistras prasideda pagrindine mokymo programa, kuri padės jums puikų advokatą. Tada mes išsamiai išnagrinėti tvarumo klausimą iš įvairių sričių.

Mes įsikelti į doktrinines problemas, teisės aktus ir teismų praktiką. Apsilankysite advokatų kontorose, pasveikinsite svečius ir dirbate realiose situacijose. Įstatymų derėjimas knygose ir teisės aktuose įrodė, kad yra labai sėkmingas - ir labiausiai įdomus.

Norėdami suskaidyti:

Jūs ketursite keturis kursus, kad pasirengtumėte teisinei karjerai:

 • Sutarčių teisė ir derybų psichologija
 • Bendrovių teisės anatomija
 • Rinkos reguliavimo problemos
 • Įmonių socialinė atsakomybė

Likusiame mokymo programoje daugiausia dėmesio skiriama tvarumui ir įstatymui:

 • Tarptautinis klimato kaitos ir tvaraus vystymosi įstatymas
 • Energijos ir klimato valdymas
 • Kovos su klimato kaita bylos
 • "Circular Economy LAB"
 • Konsultuodamasis su patarėju, jūs parašysite magistro darbus pasirinktu tema.
 • Dirbsite su psichologijos, ekonomikos ir fizikos ekspertais ir išklausysite minčių lyderių, kurie padės susidaryti išsamų šios labai sudėtingos teisės srities vaizdą.

Karjeros galimybės

Kiek įdarbinsite baigę programą?
Nėra nei vienos įmonės - didelės ar mažos -, kuriai neturėtų įtakos didėjantis dėmesys ir įstatymai, susiję su klimato kaita ir tvarumu. Tai nėra klausimas, ar įmonės norės jūsų, bet kokia įmonė jums tinka.

Koks bus jūsų vaidmuo būsimuose darbuose?
Priklausomai nuo to, kaip ir kurioje šalyje pasirenkate tarptautinio verslo teisės magistro studijas, jūsų vaidmuo bus vadovautis priimant sprendimus, verslo strategiją ir inovacijas, remiantis jūsų žiniomis apie klimato kaitos įstatymus. Jūs būsite neįkainojamas turtas bet kuriai įmonei ar organizacijai, kuriai dirbate.

Kodėl jums bus tokia didelė darbdavių paklausa?
Būsite ne tik aukštos kvalifikacijos ir kvalifikuotas teisininkas, bet ir turėsite naujausios ir įtakingiausios informacijos apie tvarumą. Jus apmokys pagrindiniai šios srities protai ir turėsite prieigą prie moderniausių įrankių bei informacijos, kuri pavers jus jūsų srities specialistu.

Kodėl VU Amsterdam ?

 • VU Amsterdam yra vienintelis Europoje veikiantis universitetas, kuriame siūloma speciali teisė magistro programa, jungianti verslo teisę su klimato kaita ir tvarumu.
 • Mūsų artimi ryšiai su vietinėmis firmomis, įmonėmis ir vyriausybinėmis agentūromis suteikia mums žinių iš pirmųjų rankų apie aktualiausias teisines problemas ir tai, kas daroma joms spręsti.
 • Į programą priėmę tik apie 25 studentus, gausite reikiamą individualų dėmesį ir būsite vienas iš nedaugelio atrinktų teisininkų, turinčių tokio tipo specializuotų ir paklausių žinių.
 • VU Amsterdam tarptautinės verslo teisės programa jau yra labai vertinama darbdavių visame pasaulyje. Šio konkretaus studijų įrašo pridėjimas tik padidina jūsų laipsnio vertę.
 • Programos profesoriai ir kviestiniai pranešėjai yra praktikuojantys teisininkai, fizikai, teisėjai, psichologai, ekonomistai ir akademikai. Jų daugiadisciplininis požiūris užtikrins jums išsamiausią šios temos teisinių aspektų vaizdą.

Priėmimo sąlygos

Šis magistras yra atrankinis ir atviras tik ribotam studentų skaičiui. Priėmimo taryba atrenka pagal nuopelnus .

Veiksniai, į kuriuos bus atsižvelgiama, yra šie:

 • GPA ne mažiau kaip 3,25 arba bendro balo balo vidurkis ne mažesnis kaip B arba 7,2
 • talentas ir motyvacija
 • tyrimo metodų ir metodų išmanymas
 • atitinkama užklasinė akademinė ir (arba) darbo patirtis
 • pakankamai gerai mokėti anglų kalbą (išsamiau žiūrėti kalbos reikalavimus)

Pagrindinis atrankos dėmesys skiriamas GPA ir tyrimų metodų bei metodų įgūdžiams, kiti kriterijai yra vienodai svarbūs.

Pareiškėjai, turintys bakalauro ar jam prilygintą teisės laipsnį (LLB), gali kreiptis.

Kandidatai, neturintys tokio laipsnio, tačiau turintys didelę patirtį teisės srityje, taip pat skatinami kreiptis, jei jie turi tvirtą akademinį išsilavinimą.

Jūsų bakalauro išsilavinimas lyginamas ir vertinamas per JK „Naric“ palyginimo sistemą ir, jei reikia, per „Nuffic“ palyginimo ir patvirtinimo programas. Visų pirma studentai iš ne ES šalių turėtų atsižvelgti į galimybę, kad atitinkamo bakalauro laipsnio nepakaktų stoti į šią teisės magistro programą ir jų taikymas gali būti atmetimas.

Neįmanoma priimti remiantis tarptautinio taikomųjų mokslų universiteto teisės laipsniu. Fakultetas nesiūlo premjero IBL magistrui.

Kandidatuoti galite ne su teise, o su akademiniu bakalauro laipsniu, tik jei turite didelę patirtį teisės srityje ir galite tai įrodyti įrodymais.

Jūsų ankstesnis išsilavinimas yra lyginamas ir vertinamas per JK „Naric“ palyginimo sistemą ir, jei reikia, per „Nuffic“ palyginimo ir patvirtinimo programas.

Priėmimas pagal tarptautinio taikomųjų mokslų universiteto laipsnį yra neįmanomas. Fakultetas nesiūlo premjero IBL magistrui.

Tarptautinio verslo pagrindų magistras privalo mokėti bent anglų kalbą. Šis reikalavimas įvykdytas, jei ne vėliau kaip prieš dvejus metus iki programos pradžios pareiškėjas sėkmingai išlaikė vieną iš šių egzaminų bent su nurodytais balais:

 • IELTS: minimalus bendras rezultatas ≥ 7,0, mažiausias rezultatas kiekvienoje bandymo dalyje: 6.5
 • TOEFL popierinis testas: 600
 • TOEFL PBT: minimalus bendras rezultatas 68, mažiausias rezultatas kiekvienoje bandymo dalyje: 22
 • TOEFL iBT (internetinis testas): minimalus bendras rezultatas ≥ 100, mažiausias balas kiekvienoje bandymo dalyje: 22
 • „C1 Advanced“ (buvusi „Cambridge Advanced English“): minimalus balas B
 • (Anksčiau Kembridžo anglų kalba: mokėjimas): minimalus balas

Išimtis taikoma studentams, kurie:

 • įgiję vidurinį išsilavinimą arba įgiję akademinį laipsnį Nyderlanduose, JK, Airijoje, Kanadoje, JAV, Naujojoje Zelandijoje ar Australijoje; arba
 • turėti anglų kalbos „tarptautinio bakalaureato“ diplomą; arba
 • įgijo bakalauro ar magistro laipsnį pagal akredituotą anglų kalbos mokymo programą ES.

Anglų kalbos įrodymas gali būti pateiktas pasibaigus paraiškų pateikimo terminui, tačiau fakultetas turi būti gautas prieš pradedant programą. Negalite paleisti programos neturėdami anglų kalbos žinių patikrinimo balo, kuris atitiktų aukščiau paminėtas specifikacijas, arba atsisakymo išimties.

Taikymas

Kandidatuoti su tarptautiniu diplomu galima nuo spalio 1 d. Paraiškų teikimo terminas yra:

Vasario 1 d. Tarptautiniams studentams, pretenduojantiems į vieną iš VU stipendijų
Balandžio 1 d. - tarptautinių laipsnių turėtojams iš ne ES / EEE šalių
Liepos 1 d. Laipsnių turėtojams iš ES / EAA šalių

Tarptautiniams studentams, besikreipiantiems dėl apgyvendinimo universitete, labai rekomenduojama kreiptis iki balandžio 1 d.

Taikymo etapai

 1. Registruotis per „Studielink“.
 2. Užsiregistravę gausite VUnet prisijungimo duomenis.
 3. Įkelkite šiuos programos dokumentus per VUnet (geriausia - PDF formatu):
  1. patvirtinta akademinio laipsnio kopija arba, jei dar neįgijote: deklaracija iš savo universiteto, nurodant numatomą baigimo datą;
  2. iki šiol įgytas pažymų nuorašas anglų kalba;
  3. gyvenimo aprašymas;
  4. motyvacinis laiškas, paaiškinantis jūsų noro dalyvauti programoje priežastis;
  5. akademinio rašymo anglų kalba įrodymas:
   • akademinio laipsnio baigiamasis darbas arba darbas (ištrauka, ne daugiau kaip 3 puslapiai);
   • jei disertacijos nėra anglų kalba: kaip alternatyva yra bet kuris kitas 3–5 puslapių akademinių raštų darbas;
   • jei nėra akademinio darbo anglų kalba: parašykite 3–5 puslapių akademinio darbo santrauką, įskaitant bibliografiją, anglų kalba.
    Atminkite, kad patikriname paraiškos dokumentus dėl plagiato.
  6. 2 akademinių referentų rekomendaciniai laiškai (jei įmanoma, nurodant pareiškėjo reitingo vietą); mes teikiame pirmenybę skaitmeninėms kopijoms, įkeltoms į VUnet, tačiau arbitrai taip pat gali siųsti savo nuorodas tiesiai į masters.law@vu.nl;
  7. paso kopija ir leidimo gyventi kopija (jei taikoma);
  8. pasirenkama: baigti atitinkamų kursų aprašymai;
  9. neprivaloma: studijų metu naudotų knygų ir straipsnių literatūros sąrašas arba bibliografija).

   Priėmimo komisija gali paprašyti papildomų dokumentų vėliau, jei manoma, kad tai būtina jūsų paraiškai peržiūrėti.

 4. Jei tinka jums: atsiųskite anglų kalbos testo rezultatą el. Paštu masters.law@vu.nl. Tai gali būti išsiųsta vėliau (išsamiau žr. Kalbos reikalavimai).
 5. Kai tik bus gauti visi reikalingi paraiškos dokumentai, jūsų dokumentų rinkinys bus pateiktas priėmimo komisijai. Atkreipkite dėmesį, kad jūsų dokumentų rinkinys turi būti išsamus iki paraiškų pateikimo termino! Negalima atsižvelgti į neišsamius dokumentus.
 6. Priėmimo komisija kas mėnesį priima paraiškas.
 7. Jei jums buvo leista: užpildykite savo paraišką.

Gausite praktinės informacijos apie programos pradžią vasarą.

Tarptautinės verslo teisės apžvalga: klimato pokyčiai ir tvarumas

 • Mokymo kalba: anglų
 • Trukmė: 1 metai
 • Paraiškų teikimo terminas: birželio 1 d. Olandų ir ES studentams. Balandžio 1 d. Ne ES studentams.
 • Pradžia: rugsėjo 1 d
 • Studijų tipas: Dieninės
 • Domėjimosi sritis: Ekonomika, Verslas ir Teisė
Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2020

Apie mokyklą

Vrije Universiteit Amsterdam is an internationally renowned research university founded in 1880. The university offers over 150 English taught programmes at Bachelor’s, Master’s and PhD level to 23,00 ... Skaityti daugiau

Vrije Universiteit Amsterdam is an internationally renowned research university founded in 1880. The university offers over 150 English taught programmes at Bachelor’s, Master’s and PhD level to 23,000 students from all over the world. Students and staff of 122 nationalities create a dynamic international academic community. The University distinguishes itself in research and education through four interdisciplinary themes: Human Health and Life Sciences, Science for Sustainability, Connected World and Governance for Society. Curious about student life at VU Amsterdam? Click here to ask our International Student Ambassadors. Skaityti mažiau