Tikslas - sudėtingiausias teisinis mūsų laiko iššūkis

Kaip įstatymas palengvina tvarumą? Kokios teisės ir atsakomybė verslui, vyriausybėms ir nevyriausybinėms organizacijoms tenka sprendžiant klimato kaitos problemas? Ar valstybės gali būti priverstos suderinti savo politiką su "Paryžiaus 2015" susitarimu?

VU Amsterdam yra pirmasis Europos universitetas, siūlantis specialų tarptautinio verslo teisės laipsnį, kuris apima išskirtinius visapusiškus magistro verslo teisės aktus, ypatingą dėmesį skiriant vienam iš sudėtingiausių teisinių iššūkių mūsų šalyje: tvarumui. Tam, kad verslo pasaulis pripažintų egzistencinę grėsmę žmonijai, kad kyla klimato kaita, užtruko šiek tiek laiko. Bet dabar, tvarumas eina kartu su verslo sėkme - ir verslo išlikimu. VU Amsterdam padės jums tapti dideliu paklausa advokatui tiek viešajame, tiek privačiame sektoriuje.

Ką reiškia programa?

Darnumo klausimais įstatymo vaidmuo yra sudėtingas. Yra daugybė jurisdikcijų, daugybė teisės sričių ir daug dalyvių. Moksliniai, ekonominiai, politiniai, socialiniai ir etiniai klausimai kyla į teisinius procesus. Mes užtikrinsime, kad esate pasirengę spręsti šiuos klausimus.

Tačiau pirmiausia turėtumėte būti apmokyti kaip visuotinis advokatas. Aukšto lygio mąstymas apie klimato kaitą ir tvarumą yra įmanomas tik gerai suprasdamas klasikines teisės sritis, pvz., Įmonių, sutarčių, delikatų ir viešosios tarptautinės teisės. Taigi šis magistras prasideda pagrindine mokymo programa, kuri padės jums puikų advokatą. Tada mes išsamiai išnagrinėti tvarumo klausimą iš įvairių sričių.

Mes įsikelti į doktrinines problemas, teisės aktus ir teismų praktiką. Apsilankysite advokatų kontorose, pasveikinsite svečius ir dirbate realiose situacijose. Įstatymų derėjimas knygose ir teisės aktuose įrodė, kad yra labai sėkmingas - ir labiausiai įdomus.

Norėdami suskaidyti:

Jūs ketursite keturis kursus, kad pasirengtumėte teisinei karjerai:

 • Sutarčių teisė ir derybų psichologija
 • Bendrovių teisės anatomija
 • Rinkos reguliavimo problemos
 • Įmonių socialinė atsakomybė

Likusiame mokymo programoje daugiausia dėmesio skiriama tvarumui ir įstatymui:

 • Tarptautinis klimato kaitos ir tvaraus vystymosi įstatymas
 • Energijos ir klimato valdymas
 • Kovos su klimato kaita bylos
 • "Circular Economy LAB"
 • Konsultuodamasis su patarėju, jūs parašysite magistro darbus pasirinktu tema.
 • Jūs bendradarbiausite su psichologijos, ekonomikos ir fizikos specialistais ir girdėsite minčių vadovus, kad padėtumėte išsiaiškinti šią labai sudėtingą teisės srities požiūrį.

Kodėl tarptautinės verslo teisės: Klimato kaita ir tvarumas TPB?

 • VU Amsterdam yra vienintelis Europoje veikiantis universitetas, kuriame siūloma speciali teisė magistro programa, jungianti verslo teisę su klimato kaita ir tvarumu.
 • Mūsų glaudus ryšys su vietinėmis įmonėmis, įmonėmis ir vyriausybinėmis agentūromis suteikia mums pirmiausia žinias apie aktualiausius teisinius klausimus ir tai, kas daroma siekiant juos spręsti.
 • Į programą įtraukus tik 25 studentus, jūs gausite individualų dėmesį, kurio jums reikia, ir tai bus vienas iš tik kelių mažų advokatų, turinčių tokio pobūdžio specializuotą ir pagal pareikalavimą patirtį.
 • VU Amsterdam tarptautinės verslo teisės programa jau yra labai vertinama darbdavių visame pasaulyje. Šio konkretaus studijų įrašo pridėjimas tik padidina jūsų laipsnio vertę.
 • Profesoriai ir svečiai, kalbantys programoje, yra teisės specialistai, fizikai, teisėjai, psichologai, ekonomikai ir mokslininkai. Jų daugiadisciplinis požiūris užtikrins jums geriausią supratimą apie šios temos teisinius aspektus.

Ar esate tinkamas tarptautinės verslo teisės požiūriu: klimato kaita ir tvarumas?

Šis magistro laipsnis nėra skirtas visiems. Tai užima unikalų empatijos ir ambicijų derinį. Aistra ir vairuoti. Gailestingumas ir intelektas. Jūs turite sugebėti pritaikyti savo teisinį pagrindą, kad galėtumėte spręsti kai kuriuos sudėtingiausius ir sudėtingiausius teisinius mūsų dienos klausimus. Tai reiškia:

 • Jūs ne tik aistringai kovojote su klimato kaita ir tvarumu, bet ir turėtumėte analitinį požiūrį, galintį taikyti įstatymų normas, kad įmonės galėtų priimti tinkamus sprendimus.
 • Jūs siekiate tarnauti tiek savo interesams, tiek bendram labui.
 • Jūs darbštumas ir atsidavimas.
 • Jūs norėtumėte studijuoti įstatymą iš daugybės skirtingų perspektyvų: ne tik įstatymo raidės, bet ir psichologinės, ekonominės, politinės ir socialinės dalys.

Ar tai skamba kaip tu? Tada eikime prie mūsų magistro vakaro, kur galėsite sužinoti daugiau ir išbandyti programą sau! Jei norėtumėte taikyti ir atitikti įrašo reikalavimus (žr. Toliau), peržiūrėkite paraiškų teikimo tvarką ir terminus.

Kas toliau po tarptautinės verslo teisės: Klimato kaita ir tvarumas?

Kiek užimtumo Jūs būsite baigęs programą?

Nėra vienos didelės ar mažos įmonės, dėl kurios didėja dėmesys ir teisės aktai, susiję su klimato kaita ir tvarumu. Tai ne klausimas, ar įmonės norės jus, bet kokia įmonė tinka jums.

Koks bus jūsų darbas ateityje?

Atsižvelgiant į tai, kaip ir kokioje šalyje pasirenkate naudoti savo magistro laipsnį pagal tarptautinę verslo teisę, jūsų vaidmuo bus orientuotas į įmonių sprendimų priėmimą, verslo strategiją ir inovacijas, remiantis jūsų žiniomis apie klimato kaitos teisės aktus. Jūs būsite neįkainojamas turtas bet kuriai bendrovei ar organizacijai, už kurią dirbate.

Kodėl būsite tokia didelė darbdavių paklausa?

Jūs turėsite ne tik aukštos kvalifikacijos ir apmokytą visuotinį teisininką, bet ir turėsite naujausią ir įtakingiausią informaciją apie tvarumą. Jūs būsite apmokyti šios srities lyderiai ir turėsite galimybę naudotis naujausiomis priemonėmis ir informacija, kuri leis jums tapti jūsų srities specialistu.

Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 4 daugiau kursų Vrije Universiteit Amsterdam »

Paskutinį kartą atnaujinta Lapkritis 20, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 1, 2019
Duration
1 metai
Dieninės
Price
2,083 EUR
EEE-ES studentams.
Deadline
Susisiekti su mokykla
for students from outside the EU.
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 1, 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
for EU students.
Start Date
Rgs. 1, 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
for students from outside the EU.

Rgs. 1, 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
for students from outside the EU.
End Date
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
for EU students.
End Date