Tai teisės magistras, kurio tikslas yra svarbi ir auganti teisės sritis. Savybės, dėl kurių ši programa yra unikali, yra: 1) sutelkti dėmesį į tarptautinę verslo teisę; 2) Intensyvus teisinis tyrimas

Programos direktorius yra iš Jungtinių Valstijų. Dauguma mūsų dėstytojų (maždaug ¾) turi aukštesnį laipsnį iš Jungtinių Amerikos Valstijų, Kanados, Jungtinės Karalystės ar Vakarų Europos universitetų. Mes priėmėme mokymo metodus, panašius į tuos, kurie naudojami šiose jurisdikcijose, pabrėždami interaktyvias klases, kuriose studentai yra skatinami aktyviai dalyvauti, ir atvejo analizės metodas, orientuotas į teismo sprendimų analizę.

Teisinių tyrimų ir rašymo (LRW) mokymo programa yra vienas pagrindinių programos elementų. Studentai turi užpildyti tris LRW kursus per tris semestrus: Teisės kūrimas, Akademinis rašymas ir „Teismas“. Visi studentai turi konkuruoti griežtuose varžybų teismuose, kuriuose dalyvauja teisinis naujo teisės klausimo tyrimas, rašant trumpus pranešimus, kuriais remiamas tiek ieškovas, tiek atsakovas. Kai kurie studentai konkuruoja vienoje iš kelių tarptautinių varžybų, o kiti konkuruoja vidiniame konkurse.

Tarptautiniai konkursai UG yra labai aktyvus tarptautiniuose konkursuose ir dalyvauja labiau varžybose nei bet kuris kitas universitetas Gruzijoje. Mes siunčiame komandas į „Vis International Commercial Arbitration Moot“ („Vis Moot“); ELSA konkurencijos teismas dėl PPO teisės (EMC2); centrinis

Kas yra IBL? Tarptautinės verslo teisės sritis apima teisinę sistemą ir aplinką, kurioje vyksta tarptautinis verslas, suteikiant galimybę išmokti šios sistemos principus ir konkrečius įstatymus ir kitus teisės aktus, susijusius su tokiomis sritimis kaip tarptautinis pardavimas, intelektinė nuosavybė ir įmonių valdymas. Šios programos būtų įdomios studentams, norintiems turėti platesnę karjeros galimybių įvairovę tarptautiniame versle, bankininkystės ir finansų srityse, ir, žinoma, tiems, kurie nori pradėti karjerą komerciniame arbitraže ir bylinėjimosi procese. IBL programos apima lyginamuosius teisės aspektus tokiose srityse kaip lyginamoji sutarčių ir nuosavybės teisė, siekiant parodyti, kaip skirtingos jurisdikcijos lyginamos ir vienodai svarbus prekybos reguliavimas pagal Pasaulio prekybos organizaciją, taip pat tarptautinio verslo apmokestinimas. Kursai skirti tam, kad studentai pasirengtų demonstruoti praktines žinias ir praktinius įgūdžius, kuriuos tarptautinės kompanijos ir advokatų kontoros iš tikrųjų siekia samdant naujus talentus. Tarptautinės verslo teisės studijos apima tarptautinę prekybą reglamentuojančias taisykles ir praktiką. Studentai taip pat žiūri į socialinius ir kultūrinius klausimus, tokius kaip žmogaus teisės, ir kai kurios programos leidžia jiems pasirinkti konkrečią sritį, kurioje reikia sutelkti dėmesį, pavyzdžiui, tarptautinės investicinės teisės, ginčų sprendimo ar net ES verslo teisės.

Reikalavimai Kandidatai turi būti sėkmingai įgiję teisės bakalauro laipsnį ar panašius lygiaverčius laipsnius. Reikalavimas anglų kalba: B2 lygis.

Kontaktinis asmuo:

John Dastouri: j.dastouri @ UG .edu.ge

Dr. Bahman Moghimi: B.Moghimi @ UG .edu.ge

Programa mokoma:
  • Anglų
Paskutinį kartą atnaujinta Liepa 6, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Atvira registracija
Duration
4 semestrus
Dieninės
Price
4,000 USD
Stipendijos suteikiamos kvalifikuotiems studentams!
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date