Tarptautinės viešosios teisės magistras

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite institucijos tinklapyje

Programos aprašymas

Mūsų magistrantūros studijų programa „Tarptautinės viešosios teisės (PIL)“ Utrecht University suteiks jums platų teisinių priemonių pasirinkimą sprendžiant dabartines teisines problemas, su kuriomis susiduria pasaulis. PIL yra lanksti programa, siūlanti daugybę variantų tiek studijų laikotarpiu, tiek karjeros galimybėse baigus studijas. Kaip papildomas pranašumas, tarptautinis studentų derinys šioje programoje reiškia, kad dirbdami kartu iš tikrųjų pasiūlysite vienas kitam asmeninių „lyginamųjų“ įžvalgų apie tarptautinę teisę.

Dvi specializacijos dainos

Šiandieniniame globalizuotame pasaulyje viešojoje tarptautinėje teisėje nagrinėjami sudėtingi, iššūkį keliantys klausimai, liečiantys visų gyvenimus. Programoje PIL ištirsite bendrąsias tarptautinės viešosios teisės temas su galimybe specializuotis dviem būdais:

 • Aplinka ir jūrų teisė
 • Žmonių teisės

Aplinkosauga ir jūrų teisė padės išmokti reikšmingų žinių apie tarptautinę aplinkos teisę ir jūrų teisę bei pažinti jas. Žmogaus teisių kelias leidžia įgyti ir plačią generalisto apžvalgą ir įgūdžius, ir gilias specialisto žinias.

Vertinama kaip geriausiai vertinama programa Nyderlanduose

Aukštai vertinamas „Keuzegids“ magistro atrankos vadovas 2018 m. Utrecht University tarptautinę viešąją teisę įvertino kaip aukščiausią savo srities magistro programą Nyderlanduose.

Daugialypis mokymas ir tyrimai

Jūs sukursite svarbius ir esamus įgūdžius studijuodami faktines bylas, su kuriomis susiduria Tarptautinis teisingumo teismas ir kitos tarptautinės ginčų sprendimo institucijos. Jūs lavinsite savo argumentavimo sugebėjimus teisminiuose teismuose, be kitų mokymo metodų, ir išmoksite pritaikyti savo įstatymų žinias realiose situacijose. Ši akademinė ir sudėtinga anglų kalbos dėstoma LLM programa atspindi Teisės mokyklos daugialypį požiūrį į teisinį mokymą: tarptautinės viešosios teisės pokyčiai geriausiai vertinami iš plačios perspektyvos.

Aktyvus, savarankiškas mokymasis

Mūsų tarptautinės viešosios teisės magistro programa siūlo jums aktyvaus mokymosi metodus, kuomet jūsų pomėgiai, ambicijos ir tikslai lems jūsų mokymosi patirtį. Jūsų dėstytojai imasi palaikomojo vaidmens kurdami individualų požiūrį į jūsų studijas. „Capita Selecta“ moduliuose ir savo specializacijoje mokysite esminių įgūdžių, kaip greitai pagilinti savo žinias aktualia, specializuota teisine tema. Nuo pat pradžių jūs taip pat dalyvausite tiriamuosiuose darbuose ir disertacijų mokymuose, kurie parengs jums parašyti magistro darbą, kuris yra jūsų LLM programos kulminacija. Jei turite paskatų nuvažiuoti papildomą mylią studijose, siūlome LLM Garbės programą, kuri yra papildoma pagyrimų programa geriausiems ir labiausiai motyvuotiems studentams.

Specifinės žinios, plačios perspektyvos

Tarptautinės viešosios teisės magistras suteikia jums išsamų ir labai individualų mokymą, kuris paruoš jus teisinei karjerai tarptautinėje aplinkoje. Jūs lavinsite savo akademinius ir praktinius sugebėjimus dalyvaudami teismų posėdžiuose, lankydamiesi teisinėse ir profesinėse organizacijose ir vykdydami mokslinius tyrimus, orientuotus į jūsų disertaciją. Taip pat išmoksite kritiškai apmąstyti dabartines tiek žmogaus, tiek aplinkos teisines dilemas, kurias pateikė mūsų globalizuotas ir vienas nuo kito priklausomas pasaulis. Nesvarbu, ar siekiate sukurti diplomato, advokato ar politiko pareigūno karjerą nacionalinėje vyriausybėje, mokslo darbuotojo, NVO ar vyriausybinės organizacijos teisinio patarėjo, ar tarptautinio korporacijos verslo teisinio skyriaus advokato karjerą, išmoksite efektyviai dirbti. ir etiškai sudėtingame tarptautinės viešosios teisės pasaulyje. Baigę šią programą gausite LLM diplomą.

Profesinė karjėra

Tarptautinės viešosios viešosios teisės magistras turi tvirtą ryšį su praktika, todėl ji suteikia jums puikią įžangą teisininkams. Apmokestinamieji teismai, vizitai į teisines ir profesines organizacijas bei lauko paskaitų dėstytojai pateikia konkrečią viziją, kaip ji norėtų dirbti viešojoje tarptautinėje teisėje. Turėdami gebėjimą kritiškai vertinti šiuolaikinius vairuotojo teisinius klausimus, pvz., Žmogaus ir aplinkosaugos teises, būsite gerai pasirengę teisinei karjerai. Ankstesnių metų absolventai gerai sekė įvairiose užimtumo srityse:

 • Verslo ir privatinės teisės praktika
 • Nacionalinė viešoji tarnyba kaip diplomatas ar valstybės tarnautojas
 • Tarptautiniai teismai
 • Vyriausybių, tarptautinių politinių organizacijų ir nevyriausybinių organizacijų konsultantai
 • Akademiniai ar teisiniai tyrimai

Baigę studijas, galite dirbti kaip:

 • Diplomatas, advokatas arba nacionalinės vyriausybės politikos pareigūnas (pavyzdžiui, užsienio reikalų teisinis patarėjas).
 • Mokytojas ar mokslininkas / doktorantas tarptautinės viešosios teisės srityje.
 • Tarptautinės vyriausybės, nevyriausybinių organizacijų ar verslo srities advokatas ar politikos pareigūnas (pavyzdžiui, "Greenpeace" teisinis patarėjas).
 • Advokatas, besispecializuojantis tarptautinės viešosios teisės srityje.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2020

Apie mokyklą

Founded in 1636, Utrecht University is an esteemed international research university, consistently positioned number one in The Netherlands, 14th in continental Europe and the worldwide top 100 of int ... Skaityti daugiau

Founded in 1636, Utrecht University is an esteemed international research university, consistently positioned number one in The Netherlands, 14th in continental Europe and the worldwide top 100 of international rankings, and member of the renowned European League of Research Universities. Skaityti mažiau