Teisės aktų bakalauras su rizika

GCU - Glasgow School for Business and Society

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Teisės aktų bakalauras su rizika

GCU - Glasgow School for Business and Society

Akredituota: Škotijos teisininkų sąjunga

Ši programa, pirmoji tokio pobūdžio Škotijoje, buvo sukurta reaguojant į visų sektorių teisinio reguliavimo augimą ir atitinkamą verslo organizacijų poreikį atitikti jų atitikties reikalavimus.

Neseniai įvykę įvykiai, įskaitant pasaulinę finansų krizę ir neseniai paskelbtą "Brexit" balsavimą, parodė neaiškią ir išplėstą verslo riziką bei riziką, todėl pabrėžė, kad reikia verslo ir teisinės rizikos ekspertų. Taigi, advokatai vis labiau tikisi, kad jie bus aktyvūs nusistatydami ir užkirsdami kelią neetiškam ir neteisėtam elgesiui visose visuomenės srityse.

Pagrindinis Škotijos teisės draugijos akredituotas programos tikslas - suteikti jums teisines žinias, įgūdžius, vertybes ir požiūrius, reikalingus karjerai teikiant verslo ir teisinę į riziką orientuotą ekspertizę kaip nepriklausomą advokatą , advokatas arba kaip rizikos profesionalas organizacijoje.

Jūs įgysite pagrindinių žinių apie Škotijos teisinę sistemą ir teisę, derindami teisės studijas su verslo studijomis ir teisiniu rizikos valdymu. Daugelis absolventų ketina įgyti profesinės teisės praktikos diplomą (PEAT1), kuri yra paskutinis etapas tiems, kurie nori tapti advokatu.

Jūsų karjera

Absolventai gali tikėtis siekti karjeros komercijos ir pramonės, bankininkystės ir draudimo, valdymo ir administravimo, vyriausybės paslaugų, teisinės profesinės ir konsultacinės paslaugos ir tt, taip pat auga konsultavimo sektoriuje. Arba absolventai gali verstis advokato profesine veikla kaip specialistų, teikiančių paslaugas, susijusias su bendrąja rizika ir ypač su teisine rizika.

Ką jums bus tyrimo

1 metai

Įvadas į teisines sistemas ir studijas, baudžiamoji teisė ir įrodymai, viešoji teisė, Škotijos teisė: žmogaus teisės, valstybė ir atskaitomybė, įsipareigojimai, patikėjimai, paveldėjimas ir šeimos teisė

2 metai

Komercinė teisė, teisėtos įdarbinimo įgūdžiai, ES teisė, statybų ir gamtos aplinkos teisė, šiuolaikiniai rizikos valdymo klausimai

3 Metai

Teisingumas ir socialinė teorija, etikos taisyklių laikymosi ir elgesio rizikos valdymas, verslo tęstinumo valdymas ir planavimas, dviejų teisės variantų pasirinkimas ir vienas rizikos modulis

4 metai

Pagyrimas Disertacija kartu su dviejų teisės variantų ir dviejų rizikos modulių pasirinkimu

Patekimo reikalavimai

Visi čia išvardyti įvežimo reikalavimai turėtų būti naudojami kaip orientyras, ir jie turi atspindėti minimalų kiekį, kurį reikia apsvarstyti įtraukiant į darbą. Pareiškėjams, kuriems nustatytas sąlyginis vietos pasiūlymas, gali būti paprašyta pasiekti daugiau, nei nurodyta.

1 metai

SQA aukštojo

AABBB, įskaitant anglų kalbos mokestį ir nato 5 matematiką C

Lygis

BBB, įskaitant anglų / Law PLUS GCSE matematikos C / 4

ILC aukštesnė

H1, H2, H2, H3, H3, įskaitant anglų kalbą H2 arba aukščiau PLUS Matematikos O1

IB diplomas

28 taškai turi būti anglų ir matematikos

BTEC

3 lygmens pratęstas diplomas atitinkamoje disciplinoje DDM PLUS A lygio anglų kalba / B PLUS GCSE matematikos dok. C / 4

Anglų kalba

Pareiškėjai, kurių pirmoji kalba nėra anglų kalba, paprastai privalo turėti IELTS iš viso 7,0 ir 6,5 kiekvieno elemento ar jo ekvivalento.

Papildoma informacija

Kitos akademinės ir profesinės kvalifikacijos

Kiekvienas prašymas GCU laikoma individualiai. Jei jūs neturite tipiškų akademinių įrašas kvalifikaciją, bet gali įrodyti atitinkamą darbo patirtį ir / ar kreditus iš pripažintos profesinių organizacijų, Jums gali būti įvesti šį kursą per Universiteto pripažinimo ankstesnio mokymosi sistemą.

Tarptautiniai Būdai

Jei neatitinkate anglų kalbos reikalavimus, jums gali būti gauti anglų universitetų studijų programą.

Mokesčiai ir finansavimas

Mokestis už mokslą dažniausiai priklauso nuo jūsų mokesčio. Koks yra mano studijų mokesčio statusas?

Mokestis už mokslą 2018/19

  • Pagrindinis: 1820 svarų sterlingų
  • RUK: 9250 svarų *
  • ES: 1820 svarų sterlingų
  • Tarptautinė: 11 500 svarų sterlingų

* Studijų mokesčiai už RUK studentus, baigusius trejų ar ketverių metų studijas, yra apribojami 27 750 svarų sterlingų. Škotijos vyriausybei patvirtinus konkrečius mokesčius, jie gali pasikeisti, kai tik bus patvirtinta.

Jei pradėsite studijas 2018 m. Rugsėjo mėn. Arba 2019 m. Sausio mėn., Tai yra metiniai ar moduliniai mokesčiai, taikomi jūsų kurso trukmei; Tačiau mokesčiai gali keistis. Jei norite gauti išsamią informaciją apie tai, kaip gali keistis mokesčiai, perskaitykite mūsų mokesčius ir grąžinimo politiką.

Papildomos išlaidos

Be kursų mokesčio už mokslą, universitete galite patirti papildomų išlaidų.

Stipendijos

Mes teikiame kokybišką išsilavinimą už sąžiningą kainą; kaip Bendrojo gėrio universitetas, esame pasiryžę pasiūlyti prieinamą aukštąjį išsilavinimą talentingiems studentams, išlaikydami mūsų mokesčius už mokslą ir suteikiant dosnų stipendijų paketą per 2,5 mln. svarų per metus.

Jei turite kokių nors klausimų ar klausimų dėl stipendijų už 2018-1919 m., Susisiekite su studentų apklausų komanda.

Tarptautinės studentų pradžios datos

Naujiems tarptautiniams studentams orientavimo renginiai prasidės 2017 m . Rugsėjo 15 d . Šis papildomas laikas yra specialiai sukurtas tam, kad padėtų naujiems tarptautiniams studentams įsijungti į Jungtinę Karalystę ir GCU prieš pradedant bendrojo ugdymo ir mokymosi programą.

Per šį laikotarpį vyks daug įdomių ir informatyvių renginių, įskaitant miestelio ir miesto ekskursijas, taip pat sveikinimo renginius, kuriuose galėsite susipažinti su kitais tarptautiniais studentais.

Vertinimo metodai

Mūsų mokymosi ir mokymo strategijos tikslas - suteikti studentams žinių, įgūdžių ir savybių, kad jie galėtų veikti kaip lanksti, nepriklausoma mokymosi visą gyvenimą besimokantieji, kuriant ir įdiegiant novatorišką ir atitinkamą mokymą ir mokymą, pagrįstą patikimais moksliniais tyrimais ir stipendijomis.

Mes naudojame įvairias vertinimo metodikas visame laipsnyje, kai kurie iš jų yra specialiai sukurti įgūdžių, kuriuos mūsų studentai turės darbo vietoje. Pavyzdžiui, išbandomos teismo salės pratimai yra priimami daugelyje modulių, nes rengiami įvairūs teisiniai dokumentai. Mes taip pat filmuojame savo mokinius, kurie verčiasi klientų interviu.

Mokymo metodai

Skirtingi mokymosi ir mokymo metodai, kuriais mes naudojamės, yra skirti užtikrinti, kad programa būtų profesionaliai aktuali ir akademinė. Naudojami įvairūs metodai, įskaitant "mooting", kuriame naudojamas specialus kambarys, kuriame studentai gali filmuoti ir analizuoti.

Mes plečiame savo studentų skaitmeninį raštingumą; Teisės įdarbinimo modulio įgūdžiams studentams suteikiama galimybė bendradarbiauti atliekant mokslinius tyrimus, paremtus socialinės žymėjimo programomis, arba ištirti "Twitter" naudojimą, siekiant pagerinti jų mokymosi patirtį. Naujoviški moduliai, tokie kaip gyve- nimo, tarpininkavimo ir teisinių įgūdžių, taip pat yra mokymo programos dalis.

Mūsų studentai turi galimybę užsiimti kreditine patirtimi per mūsų profesionalių nuorodų modulį. Jie taip pat turi galimybę dalyvauti Studentų teisininkų draugijos varžybose, vykstančiose mūsų specialiame kabineto kambaryje. Šio konkurso finalas vyksta faktiniame teismo posėdžių salėje Glazge prieš praktikuojantį teisėją.

Mes siūlome įdarbinimo sesijas moduliuose ir specialiuose kursuose kartu su Studentų teisininkų draugija. Sesijos apima: laimėti CV ir prašymus teisės studentams, stažuotės įgijimą ir įtikinimą teisme dalyvaujančių studentų interviu.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
4 metų
Dieninės
Price
Kaina
1,820 GBP
Pradžia / ES studentai; 9250 RUK studentai; £ 11 500 tarptautinių studentų
Locations
Jungtinė Karalystė - Glasgow, Scotland
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Jungtinė Karalystė - Glasgow, Scotland
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla