Teisės daktaras (JD)

Melbourne Law School

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Teisės daktaras (JD)

Melbourne Law School

Dėstė absolventas lygio, Melburnas JD (Juris Doctor) suteikiančias absolventai imtis vadovaujančio vaidmens šiuolaikinėje teisinėje praktikoje, verslo pasaulyje, vyriausybės ar bendruomenines organizacijas.

Perėjimas su teisės laipsnį nuo visame pasaulyje žinomų Melburnas Law School reiškia, kad visur, kur savo karjerą nukelia, jūsų laipsnis bus pripažinta kaip išskirtinė - tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu. JD mokymo leidžia jums sukurti pagrindinius įgūdžius, būtinas įvairių teisinių ir profesinės karjeros. Ji taip pat suteikia jums galimybę pritaikyti savo tyrimus ypatingo intereso sritims per pasirenkamųjų dalykų.


Kaip JD studentas jūs:

  • Prisijunkite prie kitų užsiima ir entuziastingus studentus į diskusiją paremtą klasių ir praturtinti vienas kitą išsilavinimą
  • Sukurti darbo įgūdžių bendradarbiaujant ir sąveikaujant su kitais studentų grupinio darbo ir per praktinius mokymosi galimybes renkamojo programos
  • Turi galimybę studijuoti užsienyje, ir galimybę mokytis iš gyvenimo, kad stebi ir reaguoja į visuotinius teisinius pokyčius
  • Būkite dalis stora megztiniai bendruomenės absolventų ir mokytis kartu su savo palaikomosiomis klasiokais
  • Turi galimybę prisijungti prie visuomenes, redaguoti žurnalus, dalyvauti viešas paskaitas ir dalyvauti kultūros renginiuose moots ir konkursuose
  • Sukurkite gyvenimą tinklą, per ryšius su savo studentų bendraamžiais, Law School absolventai, mentorių ir universiteto darbuotojams.
JD_medium

Laipsnio struktūra

JD Žinoma sudaro 24 asmenys, tarp jų 17 privalomųjų dalykų reikalingų priėmimo į teisinę praktiką per Australiją.

Jūs turite galimybę lanksčiai siekti ypatingų interesų sritis per pasirenkamuosius dalyko pasirinkimo. Siūlo kasmet daugiau nei 45 pasirenkant, JD programa nuolat vystosi, siekiant atspindėti dabartinius pokyčius įstatymu ir teisine praktika.

Jūs taip pat turite galimybę atlikti pasirenkamasis iš Melburnas teisės magistro, kur jums bus dalintis klasėje su specialistais iš Australijos premjeras organizacijų ir įstaigų, specialių interesų srityse, kaip antai tarptautinės teisės ir žmogaus teisių.

Įeinančios keitimo galimybės

Jei esate ne tarptautinė teisė mokyklų gaunamų mainų galimybes studentas nėra.

Vieno dalyko studijų užjūrio kvalifikacijos pareiškėjams

Ribotą skaičių dalykų yra prieinamas kaip atskirų dalykų užjūrio kvalifikacijos pareiškėjams iš pripažintos įstaigos, turintiems akademinį laipsnį įstatymas (LAB arba lygiavertis). Vienviečiai dalykai nėra studentams su Australijos kvalifikacija.

Patyrimas

Melburnas Law School studentai yra labai motyvuoti ir įsipareigoję, su įvairiais išsilavinimo, patirties ir perspektyvų. Jie yra svarbi dalis Melburno Law School energingas intelektinės bendruomenei.

tyrimas tarptautiniu

Yra nemažai galimybių atvira JD studentams, norintiems studijuoti užsienyje arba sutelkti dėmesį į pasaulinės teisinės praktikos.

Amsterdamas-1
  • Melburnas teisės mokykla siūlo įdomių dalykų užsienyje, galimybes susitikti ir tinklo tarptautinių praktikų.
<li> Pasinerkite &#303; kit&#261; kult&#363;r&#261;, o studijuoja semestr&#261; u&#382;sienyje, ir i&scaron;tirti mokini&#371; gyvenim&#261; kitoje aplinkoje. Melburnas teis&#279;s mokykla suteikia main&#371; galimybes su institucij&#371; visame pasaulyje, &#303;skaitant JAV, Kanadoje, Belgijoje, Airijoje, Vokietijoje, Did&#382;iojoje Britanijoje, Izraelyje ir Singap&#363;re.</li> <li> Studentai gali u&#382;dirbti dvigub&#261; laipsn&#303; su vienu i&scaron; &scaron;i&#371; laipsni&#371; partneriai: Kembrid&#382;o universitetas, Oksfordo universitetas, Niujorkas universitetas, Brit&#371; Kolumbijos Peter A Allard teis&#279;s mokyklos universiteto ir Kinijos universiteto Honkonge.</li>

Naudos iš stažuotės ar klinikinės patirties

Patirtis teisė už klasės ribų. Pasirinkite iš daugėja stažuotes, iš kurių daugelis yra prieinami išskirtinai Melburnas Law School studentams. Stažuotės padėti sukurti savo karjeros perspektyvas ir leidžia patirti dirbant aplinkose diapazone.

Studentai taip pat gali gauti naudos iš klinikinio naudojimo patirtį per viešąjį interesą įstatymo iniciatyvos (pili). PILI siekiama suteikti studentams praktinių teisinio darbo patirtį ir pateikti bendruomenei labai reikalingą papildomų lėšų viešojo intereso įstatymas sukelia, ypač teisinio patarimo ir pagalbos palankių sąlygų neturinčių klientų teikimo.

Mokykitės iš mentoriaus

Vadovaujasi kažkam kas buvo jūsų batai. Melburnas Law School globėjas programa suteikia vienas ant vieno gaires patyrusio teisininko profesijos darbo savo individualų interesų sritį. Per savo JD laipsnį, turėsite realaus pasaulio nuorodą į praktikų ir teisės absolventų dirbančių teisinių darbo ir karjeros diapazone.

Prieiga ekspertas karjeros patarimai ir išskirti absolventai tinklas

studentai-grupė

Plėtoti savo karjerą su Melburno Karjera centro pagalba. Patyrę teisės Karjera konsultantai padės jums nustatyti savo tikslus ir suteikti jums patarimus, informacijos ir galimybių padėti formuoti savo ateitį.

Kaip Melburnas teisė abiturientas, jums tapti pasaulinio Alumni tinklą, kuris apima daugiau nei 18.000 specialistų visoje 91 šalių, dirba disciplinų visame pasaulyje įvairovė.

Patirtis Studentų gyvenimas

studentai-vaikščiojimas

Dalyvavimas ir įtraukimas už klasės ribų galite praplėsti bendrą švietimo patirtį. Universitetas turi unikalų ir platų veiklos spektrą, visuomenių ir paslaugų, kurie suteikia mūsų absolventų platesnį gyvenimo išsilavinimas - kritiškai į šiuolaikinės darbo vietoje ir užtikrinant mokinių patirtį, kuri yra intelektualiai stimuliuojantis ir socialiai naudingas.

Įstatymas Mokykla turi keletą studentų grupes, atstovauti savo studentams interesus. Jie paleisti socialinę veiklą, karjeros tinklus, vadovėliai, mokomųjų teismo procesų konkursų ir daug kitų veiklą ir programas, siekiant padėti jūsų bendrą studentų patirtį.

Patekimo į rinką reikalavimai

Stojantieji į Melburnas JD turi turėti bakalauro laipsnį kitoje nei teise ar teisės laipsnį iš kitos teisinės sistemos disciplinos. Mes skatiname studentus iš įvairių disciplinų ir sričių taikyti.

Melburnas teisės mokykla mano kiekvieną paraišką atskirai ir visas. Pasirinkimas pagrįstas veiklos dviejose srityse:

  1. Akademinės veiklos iš visų ankstesnių tretinio tyrimų
  2. Law School Admission Test (LSAT) rezultatas ir esė

Visi pareiškėjai taip pat turi atitikti anglų kalbos reikalavimus Melburno universiteto.

LSAT

Kaip dalis paraiškos proceso Melburno JD, pareiškėjai turi užsiregistruoti, o sėdėtų PASKUTINĖS administruoja Law School Admission Tarybai (LSAC). Ji yra nepriklausoma, tarptautinė testas raštu, suprojektuotas matuoti gabumų studijų teisinį tyrimą. Jame pagrindinis dėmesys skiriamas skaitymo ir žodinio mąstymo įgūdžių, o ne žinios teisę yra reikalaujama.

Pareiškėjai skatinami sėdėti PASKUTINĖS kuo anksčiau, kad būtų galima laiką resitting testą, jei reikia. Anksčiau JD atrankos komitetas matė pareiškėjai iš esmės pagerinti savo PASKUTINĖS rezultatą antrajame posėdyje.

Yra griežti LSAT registracijos terminai ir ilgalaikio testo datas. LSAT gali būti imtasi bet Australijos sostinės ir daugelyje šalių visame pasaulyje.

PASKUTINĖS balai galioja penkerius metus ir LSAT gali būti sėdėjo tris kartus per dvejus metus. Melburnas teisės mokykla naudosis savo aukščiausią PASKUTINĖS vertinant savo paraišką.

Melburnas teisės mokykla taip pat veikia informacines sesijas apie PASKUTINĖS.

Karjeros rezultatai

Melburno "JD veda į priėmimo į teisininko profesija visose Australijos jurisdikcijose, ir gali būti naudojamas kaip Ieškau prisipažinimą daug teisės jurisdikcijose užsienyje pagrindu.

Melburno "JD kvalifikacija gerai vertinamas pagal universalus įvairių darbdavių. Svarbu atkreipti dėmesį, kad darbdaviai mūsų teisės absolventų yra ne tik advokatų kontoros - jie taip pat valdymo konsultacijų įmonės, finansų institucijos, nevyriausybinės organizacijos (NVO), pagalbos organizacijos ir vyriausybės departamentų, pavyzdžiui, Užsienio reikalų ir prekybos departamento tai tik keletas iš jų.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Vas 2019
Duration
Trukmė
3 metų
Dieninės
Price
Kaina
124,385 AUD
Numatoma kaina: 4832 $ už 12.5 kredito klausimu taško
Information
Deadline
Contact school
Domestic applicants: 28 Sep 2018; International applicants: 2 Nov 2018
Locations
Australija - Melbourne, Victoria
Pradžia : Vas 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Contact school
Domestic applicants: 28 Sep 2018; International applicants: 2 Nov 2018
Pabaigos data Contact school
Dates
Vas 2019
Australija - Melbourne, Victoria
Galutinis paraiškų davimo terminas Contact school
Domestic applicants: 28 Sep 2018; International applicants: 2 Nov 2018
Pabaigos data Contact school