Teisės magistras (LLM) suteikia užsienio teisės absolventams kritinį mokymą pagal bendrąją teisinę tradiciją ir JAV teisinę sistemą per mokslo metus Pitsburio universitete, įsikūrusiame Pitsburge gyvenančioje Oaklando apylinkėje.

"Pitt Law" LLM programa suteikia teisininkams, baigusiems savo teisės laipsnį už JAV ribų, galimybę studijuoti bendrosios teisės tradicijas ir JAV teisinę sistemą Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Struktūra

Studentai privalo baigti ne mažiau kaip 24 kreditus absolventams. Programa yra baigta per vienerius mokslo metus nuo rugpjūčio iki gegužės mėn. Neprivalomas priėmimas nagrinėjamas kiekvienu konkrečiu atveju. "CILE" akademinis direktorius, vykdantysis direktorius ir programos administratorius aktyviai dalyvauja asmeniškai konsultuodamas kiekvieną LLM studentą savo pasirinkimu, padėdamas jums planuoti studijų programą, kuri būtų pritaikyta tik jūsų asmeniniams poreikiams.

Privalomieji dalykai

  • Įvadas į Amerikos teisę (3 kreditai)
  • JAV teisinė analizė ir rašymas (2 kreditai per semestrą, 2 semestrai reikalingi)
  • LLM kolokviumas (1 kreditas)

Pasirenkamieji

Dėl pasirenkamų dalykų, pasirinkite iš daugybės kursų, siūlomų Pitt Law JD studentams. Rašymo reikalavimas - pasirinkite vieną iš šių:

  • Nepriklausomas studijas (2 kreditai)
  • Seminarų kursai (paprastai 3 kreditai-įvairūs kursai siūlomi kiekvieną semestrą)

Asmeninės parama

Turėdami santykinai nedidelę klasę (vidutiniškai nuo 15 iki 25 LLM studentų kiekvienais metais), kiekvienam studentui teikiame individualius patarimus, patarimus ir paramą.

Pilna integracija su JD studentų kūne

Išskyrus du reikalaujamus LLM klasės kursus, visus kursinius kursus atliksite tose pačiose klasėse ir seminaruose, kaip ir mūsų JAV JD studentai.

Pasaulio klasės instrukcija

Mūsų fakultetas yra glaudžiai bendradarbiaujančių ir energingų mokslininkų bendruomenė, kuri yra vietinių ir tarptautinių teisinių tyrimų ir stipendijų srityje.

Sukti varžybas

Išbandykite mūsų LLM komercinės arbitražo komandą, kuri 2016 m. Kovo mėnesį įkūrė LLM komandas iš viso JAV, įskaitant JAV, Džordžtaunas ir Penn, kad laimėtų LLM Tarptautinio komercinio arbitražo bylą Vašingtone.

Stažuotės galimybės

CILE dirba LLM studentams, norintiems pasilikti Pitsburge vasarą po baigimo ir praktikuoti advokatų kontoroje ar kitoje organizacijoje. Mes dirbame su kiekvienu moksleiviu, kad padėtume surasti stažuotės teikėją, kuris geriausiai tinka jo ar jos interesų sričiai.

Veikla už klasės ribų

Kiekvienos klasės LLM studentų veikla apima:

  • Orientacinė savaitės kelionė į Frank Lloyd Wright garsųjį Fallingwater namą kaimyninėse Laurel Highlands.
  • Priėmimo Pitt Law ir fakulteto namuose.
  • Tradicinė pasveikinimo vakarienė fakultete ar personalo namuose.
  • Kelios dienos kelionė į Vašingtone, kurioje lankysis Aukščiausiasis teismas, Baltasis rūmai ir kitos istorinės vietos.
Programa mokoma:
  • Anglų
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2020
Duration
1 metai
Ištęstinės
Dieninės
Price
38,500 USD
- Dieninis mokymasis už 2017-18 mokslo metus
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date