Teisės magistras

Teisės fakultetas buvo įkurtas 1994 metais. Nuo to laiko jis baigė daugiau nei 2500 specialistų, kurie šiuo metu dirba valstybinėse ir privačiose organizacijose, teisininkai, advokatai ir notarai, skaito paskaitas ne aukštojo mokslo institucijoms, ir dirbti kaip su pareigūnais prie nacionalinių prokuratūrų įstaigų ir teisėsaugos institucijų. Šiuo metu yra 1673 studentai iš dieninių ir nuotolinis mokymas programas fakulteto.

Teisės fakultetas turi keturis departamentus:

  • Departamento Privatinės teisės
  • Departamento Viešosios teisės
  • Istorijos fakultete teisės ir humanitarinių
  • Tarptautinės teisės katedra

Siūlomų dieninių ir vakarinių studijų kursas programų disciplinos:

Pagrindinis

Tarptautinė teisė

Specializacija

Tarptautinė komercinė teisė

Kvalifikacija

Tarptautinė advokatas su užsienio kalbų

Pagrindinis

Jurisprudencija

Specializacija

  • Ekonomikos teisė
  • Advokatas ir notaras

Kvalifikacija

Advokatas

Mokymo procesas ne fakulteto atlieka aukštos kvalifikacijos dėstytojų ir ekspertų jurisprudencijos ir tarptautinę teisę, kurių dauguma turi mokslinį laipsnį PhD ir pedagoginių vardų profesorių ir docentų. Daugelis iš jų turi didelę tarptautinę patirtį ir ėmėsi stažuotes tarptautinėse organizacijose ir vyriausybės agentūrų užsienyje.

2009 metų rugsėjį, metodinis centras Tarptautinės humanitarinės teisės buvo atidaryta universitete. Centras remia JT, Tarptautinio Raudonojo Kryžiaus komiteto ir kitų autoritetingų tarptautinių organizacijų.

Teisės fakultetas yra vienintelis fakultetas Baltarusijos Respublikos į teisės specializaciją, kuri siūlo savo studentams privalomus kursus dviejų užsienio kalbų ir laisvai pasirenkami dalykai kitose dviem kalbomis. Užsienio kalbos: anglų, vokiečių, prancūzų, ispanų ir italų.

Fakultetas palaiko glaudžius ryšius su iškiliausių Europos švietimo institucijų ir mokslinių tyrimų centrų jurisprudencijos ir tarptautinės teisės srityje. Ji suteikia Teisės fakulteto studentams tai puiki galimybė plėsti savo profesines žinias, išmokti svarbius praktinius įgūdžius, tobulinti kalbos įgūdžius ir dalyvauti tarptautinėse konferencijose, seminaruose ir kituose akademiniuose renginiuose, taip pat imtis stažuotes užsienyje.

Daugelis fakulteto studentų taip pat yra tarptautinio studentų tyrimų klubo "PRIMUM" nariai, kuriuos administruoja ir koordinuoja universiteto Tarptautinių reikalų departamentas. Primum klubo nariai atstovauja instituto žinomų nacionalinių ir tarptautinių konkursų ir varžybų, pavyzdžiui, Philip C. Jessup tarptautinės teisės teismo inscenizacijos konkurse (JAV) Telders tarptautinės teisės teismo inscenizacijos konkurse (Olandija), Jean-Pictet'o konkurse ( Šveicarija), FF Martens Tarptautinė humanitarinė teisė Konkurencija (Rusija), ir tt

Fakultetas taip pat garsėja tarptautinės teisės konkurso "Jaunimas už taiką" iniciatoriumi ir organizatoriumi - pirmaujančia kasmetinio studentų konkurso tarptautinės humanitarinės teisės Rytų Europoje, kuri pritraukia ir jungia studentų komandas iš viso pasaulio. Per pastaruosius penkerius metus Konkurencijos matė studentų komandos iš daugiau nei 30 šalių visame pasaulyje.

Teisės fakultetas dalyvavo JT kampanijoje "Kova su skurdu" ("Stand-Up"), kuri vyko kaip visuotinis renginys 24 valandas. Dėl kampanijos, fakultetas buvo įtraukta į Gineso rekordų knygą. Teisės fakultetas studentai atlieka privalomus anksto baigimo stažuotes viešųjų įstaigų, įmonių, juridinių įstaigų ir tyrimo institucijų.

Studentų mokslinę veiklą remia daugybė mokslo bendruomenių ir studijų grupių, kurios vienija studentus pagal savo profesinius interesus: istoriją ir teisės teoriją; tarptautinė viešoji teisė; ir tt

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 1 daugiau kursų International University »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2020
Duration
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date