Teisės magistro laipsnis

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

teisės magistro laipsnis

Su vienerių metų magistro įstatymų kvalifikaciją iš Waikato universiteto galite pritaikyti savo programą per dėstomų dokumentus ir / ar mokslinių tyrimų disertacijos atrankos.

Waikato_LLM

Teisės fakulteto ne iš Waikato universiteto skiriama daug dėmesio dėl mokslinių tyrimų įgūdžius. Klasės yra nedidelės ir paprastai siūlomi seminaras stiliaus diskusijose. Toks požiūris į mokymo bent aukštesnįjį sukuria galimybes jums galimybę pasidalinti perspektyvas ir aptarti klausimus, susijusius su šia tema. Jis padėsime jums pagerinti savo bendravimo įgūdžius ir įgyti specialių žinių. Jis sukuria galimybes jums Tinklo su kitais ir atnaujinti motyvaciją ir pasitikėjimą. Jūs taip pat gauti vienas ant vieno daug laiko su paskaitų ar akademinio personalo priežiūrą.

Siūlome didžiausią pasirinkimą dokumentus elektroninėje įstatymo Naujoji Zelandija, todėl galite užpildyti šį magistro sutelkiant dėmesį į šioje srityje.

Fakultete dirba du tyrimų centrai: Aplinkos, išteklių ir energetikos įstatymo centras (CEREL), Māori ir Vietos valdymo centras (MIGC). Jūs naudos iš ekspertų žiniomis ir nacionalinių bei tarptautinių profesinių asociacijų šiose srityse. Pavyzdžiui, jums bus teisę kreiptis dėl Tarptautinės advokatų asociacijos stipendiją. Waikato "Teisės fakultetas yra vienintelė mokykla Naujojoje Zelandijoje, kuri siūlo šią galimybę.

Nesvarbu, ar jūsų interesas slypi Cyber ​​teisė, karo ir konfliktų, tarptautinis baudžiamojo įstatymo, čiabuvių klausimais ar aplinkos teisės, jums bus naudinga iš šalies ir tarptautiniu mastu pripažintų mokslo darbuotojams.

meistras įstatymų maorių / Ramiojo vandenyno ir autochtonų teisės

Aistringai vietinių klausimais? Ši magistrantūros studijų programa leis jums mokytis nuodugniai istorinius ir besivystančias tendencijas per čiabuvių tautų teisių srityje. Jūs plėtoti įgūdžius leidžia jums aktyviai dalyvauti Ramiojo jurisprudencijos plėtrai ir sustiprinti pasaulinį supratimą Ramiojo vandenyno teisinių sistemų.

Sužinokite daugiau apie teisės magistro laipsnį Māori / Ramiojo vandenyno ir krūminių tautų įstatyme.

Dvivietis LLM: universitetas Waikato ir Arizonos universiteto

Domina surengs du LLMs iš tarptautiniu mastu vertinamų fakultetų įstatymo žymiai mažiau laiko ir dviejose skirtingose ​​šalyse?

Jei esate skirta, užsiima studentas ir jūs sėkmingai baigė 90 taškus LLM ne Waikato (arba 75% mūsų LLM), jūs galėtų gauti 6-8 kreditus link LLM laipsnį James E Rogers Teisės koledže, Arizonos universiteto.

Yra dvi galimybės pasiūlyti LLM Arizona: Autochtoni Teisė ir politika LLM (sudaro 24 kreditų) arba Tarptautinės prekybos ir verslo teisė LLM (sudaro 26 kreditų).

Karjeros galimybės

 • vyriausybės departamentai
 • Teisė mokymo ir mokslinių tyrimų
 • Civilinė ir viešųjų paslaugų ir teismų
 • Bankų, finansinių paslaugų ir finansinio reglamento
 • Tarptautinėms plėtros organizacijoms
 • Nevyriausybinės organizacijos, kaip antai žmogaus teisių agentūros
 • Privati ​​teisinė praktika
 • verslas

Apdovanojimai programa

Garbės laipsnis gali būti suteikiamas su

 • Pirmieji klasės pagyrimu arba
 • Antra klasė apdovanojimai (pirmas skyrius), arba
 • Antra klasė apdovanojimai (antrasis skyrius).

Kad būtų galima už pagyrimu sudarymo, jums reikės užbaigti jums kapitonas įstatymų kvalifikaciją per 12 mėnesių (jei mokosi dieniniame) arba per 24 mėnesių (jei mokosi visą darbo dieną) ir perduoti visus savo dokumentus.

Kultūrinė patirtis

Fakulteto nariai yra kilę iš įvairių tautų ir kultūrų, sukuriant tikrai daugiakultūrėje aplinkoje. Tai padeda puoselėti mūsų studentams gerėjantį globalių klausimų, jie gali būti veikiami daugelio istorinių ir kultūrinių perspektyvų, taip pat pasiūlyti pažvelgti į teisinių sistemų, nepatenkančių į bendrosios teisės jurisdikcijos.

Mes turime įvairiausios ir energingas studentų organizacijos visų teisės mokyklų Naujoji Zelandija. Iki 30 procentų visų mūsų studentai identifikuoja save kaip maorių ir beveik 16 proc iš Ramiojo vandenyno fone. Beveik 40 procentų mūsų studentų yra daugiau nei 25 metų.

Fakulteto trys dinaminės teisės studentų asociacijos: Ramiojo vandenyno studentų teisininkų asociacija Te Whakahiapo (Maorių Studentų Asociacija) ir "Waikato universiteto teisės studentas Asociacijos vaidina svarbų vaidmenį skatinant puikių kolegialius santykius tarp mokinių ir siūlo daug socialinių ir mokymosi galimybes.

Mūsų Mentorystės programa suteiks papildomą paramą ir gaires į savo studijas, padėti jums naršyti pereinamąjį laikotarpį nuo mokyklos ar ankstesnį darbą į universitetinių studijų, taip pat patars, kitų paslaugų ir galimybių prieinamas jums miesteliu.

Priėmimas ir įregistravimas

Turi būti priimta į LLM programa, Jums reikia turėti:

 • Baigė LAB arba kartu Įstatymai laipsnį ne iš Waikato universiteto turinčių bent "B" pažymių vidurkis arba lygiavertę kvalifikaciją kitame universitete; arba
 • Baigė LLB (Hons) ne iš Waikato universiteto su bent "B" pažymių vidurkis arba kartu Įstatymai laipsnį ne iš Waikato universiteto ar lygiaverčio kvalifikaciją kitame universitete; arba
 • Patenkintos studijuojant prielaidas ties tokio lygio, kad būtų laikoma tinkama pagal Akademinės tarybos tema.

Išskirtinėmis aplinkybėmis, kandidatai, kurie neatitinka šių reikalavimų, bet kas įrodė įrašas akademiniais nuopelnais ir atitinkamą patirtį, gali būti priimtas į programą.

Studentams, kurių gimtoji kalba nėra anglų, turi pateikti pakankamai įrodymų savo anglų kalbos žinias. Bendras balas 6,5 (bent 6,0 pasiektą Rašymas juosta) į IELTS ar ekvivalentu.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

This University is provides students with a full and dynamic university experience, distinctive in character, and pursuing strong international links to advance knowledge. A commitment to producing qu ... Skaityti daugiau

This University is provides students with a full and dynamic university experience, distinctive in character, and pursuing strong international links to advance knowledge. A commitment to producing quality research that aims to solve the worlds greatest issues has led to the University being among the 100 universities for research impact. Skaityti mažiau
Hamiltonas , Tauranga + 1 Daugiau Mažiau