Teisės praktikos kursas (LPC) - pagreitintas

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Teisės praktikos kursas (LPC) - pagreitintas

Jei turite teisininko išsilavinimą arba LDK ir norite mokytis advokato, mes siūlome tris galimybes, įskaitant LPC teisės, verslo ir vadybos magistro laipsnį, kad jūsų verslas būtų paruoštas.

 • Kvalifikuoti su LPC, su galimybe įgyti magistrantūros ar LLM be papildomų išlaidų
 • Plėtoti savo komercinį supratimą, kritinį mąstymą ir reikalingus profesinius įgūdžius, kad pasirengtumėte uždaviniams, susijusiems su advokatu
 • Pritaikykite savo kursus į savo specializuotas interesų sritis, pasirinkdami įvairiausius dalykus
 • Studijuokite savo LPC magistro laipsnį ir galėsite gauti magistrantūros studento paskolą

Su aiškiu dėmesio jūsų būsimam įsidarbinimui, mes esame labiau įsitikinę, kaip bet kada anksčiau, savo sėkme ir siūlome savo LPC užimtumo pažadą. Gaukite darbą per devynis mėnesius arba mes suteiksime jums 100% jūsų mokesčių: 50% jūsų mokesčių, kaip grynųjų pinigų, pridėjus 50% jūsų mokesčių, kaip kreditą į bet kokius kitus kursus.

95% mūsų 2017/18 dieninių, JK, LPC absolventų užsitikrino darbą ar tolesnes studijas per penkiolika mėnesių nuo sėkmingo šio kurso baigimo, remdamiesi absolventų rezultatų duomenimis.

Reikalavimai kursui

Kad galėtumėte pasinaudoti savo vieta mūsų LPC, turite laikytis teisininkų praktikos kurso (LPC) pradžios reikalavimų, kuriuos nustatė solicitorių reguliavimo tarnyba (SRA) - žr. Žemiau. Nesugebėjimas laikytis šių tinkamumo reikalavimų reiškia, kad universitetas neturės kito pasirinkimo, kaip anuliuoti jūsų vietą kursuose.

Jei esate studentas, kuris nėra EEE, jums taip pat reikės vizos, apimančios visą savo kursą - žr. Toliau pateiktus "Visa" reikalavimus.

Teisės universiteto LPC atrankos kriterijai
 • Akademinis profilis ir pasiekimai, paprastai minimalus faktinis ar prognozuojamas antrosios klasės pagyrimu teisės laipsnis arba GDL / CPE / MA Teisė *
 • Norint sėkmingai užbaigti kursą, reikia pakankamai anglų kalbos - žiūrėkite žemiau esančius anglų kalbos reikalavimus
 • Bet kokios ypatingos aplinkybės, atskleistos jūsų paraiškoje
Akademinės ar kitos nuorodos

* Šis reikalavimas įvykdomas: A) suteikiant Teisės kvalifikacinį laipsnį. Jūsų teisės laipsnis turi atitikti tam tikrus akademinius standartus, kad galėtumėte įgyti kvalifikaciją. Tai turi apimti tinkamai išlaikytus įvertinimus septyniuose teisinių žinių pagrinduose - viešojoje teisėje, I prievolėse (sutartis), II prievolėse (tortas), baudžiamojoje teisėje, žemės įstatyme, nuosavybės ir trestų įstatymuose ir Europos Sąjungos teisėje. Tolesnės rekomendacijos, kas yra kvalifikacinis teisės laipsnis; arba B) išlaikius bendrąjį profesinį egzaminą (CPE) / teisės diplomą (GDL) / magistro laipsnį ir suteikiant teisės magistro diplomą, magistro teisę ar panašius dalykus, tokius kaip CILEX.

Teisės universitetas visiškai laikosi lygių galimybių įstatymų ir aktyviai skatina teisinės profesijos įvairovę. Mūsų priėmimo procesas veikia sąžiningai ir siekia sudaryti sąlygas studentams kuo geriau išnaudoti jų talentus. Esate raginami kuo greičiau papasakoti apie bet kokius specialius reikalavimus. Tai leis mums aptarti, kaip galėtume tenkinti jūsų reikalavimus.

Kursų pradžioje turite įvykdyti visus tinkamumo reikalavimus. Jei to nepadarysite, jūs negalėsite prisijungti prie kurso. Jei manote, kad tai gali būti problema (pvz., Jei turite pavėluotus vertinimo rezultatus), susisiekite su Priėmimu kuo greičiau.

Ateities stažuotojo solisitoriai

SRA neseniai konsultavosi dėl keleto siūlomų jos reglamentų pakeitimų, be kita ko, panaikinus reikalavimą studentams kreiptis dėl studentų įregistravimo ir patvirtinti jų akademinį mokymo etapą prieš pradedant LPC.

Jei jums buvo pasiūlyta mokymo sutartis, turite įsitikinti, kad Solicitors Reguliavimo tarnyba (SRA) patikrino, ar jūsų "pobūdis ir tinkamumas" yra advokatas.

Tai gali užtrukti mažiausiai šešis mėnesius, jei turite:

 • Padaryta tam tikrų nusikalstamų veikų
 • Buvo pripažintas kaltu dėl akademinio nusikaltimo
 • Turėjo rimtų finansinių problemų (pavyzdžiui, bankroto, individualių savanoriškų susitarimų ar apylinkių teismo sprendimų)
 • Neigiamos reguliavimo išvados
 • Pateikė bet kokį kitą elgesį, kurio mes negalėtume tikėtis iš advokato (pvz., Elgesys buvo nesąžiningas, smurtinis ar diskriminacinis)

Pažvelkite į SRA tinkamumo testą 2011, kad gautumėte daugiau informacijos, ir užpildykite tinkamumo paraišką, jei jums reikia papasakoti apie bet kokius klausimus.

Jei jums nereikia pasakyti SRA, galite apie tai informuoti, kai jūs ir jūsų darbdavys leis jiems žinoti, kad jūsų mokymas turi prasidėti.

Jei SRA sprendimas nebus patvirtintas prieš LPC pradžios datą, jūs galite tęsti kursą, tačiau tai padarysite savo finansine rizika. Jei turite abejonių dėl simbolių ir tinkamumo problemos, susisiekite su SRA.

Ankstesnio mokymosi akreditavimas

Jei anksčiau studijote BVC ar BPTC, jums gali būti netaikomi tam tikri LPC elementai. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite SRA svetainėje ir susisiekite su mūsų priėmimo komanda.

Anglų kalbos reikalavimai

Jei baigėte studijas už JK ribų ir nesate iš "daugumos anglų kalbos šalies", pateikite patvirtintą vienos iš patvirtintų anglų kalbos testų kopiją.

Paskutinį kartą atnaujinta Lapk. 2020

Apie mokyklą

The University of Law is one of the UK's longest-established specialist providers of legal education, with a rich heritage and reputation for innovation. In fact, we've trained more practising lawyers ... Skaityti daugiau

The University of Law is one of the UK's longest-established specialist providers of legal education, with a rich heritage and reputation for innovation. In fact, we've trained more practising lawyers in the UK than anyone else. With campuses based in many of the UK’s most vibrant and interesting cities, in addition to a campus in Hong Kong, The University of Law offers a first-class, professional learning experience in a diverse choice of locations. Skaityti mažiau
Londonas , Birmingamas , Bristolis , Česteris , Exeter , Gildfordas , Lidsas , Mančesteris , Londonas , JK internete , Madridas , Skaitymas , Londonas , Viena , Liverpulis , Notingemas , Honkongas , Norwich , Šefildas + 18 Daugiau Mažiau