Teisės bakalauras (LLB)

University of London (LLB)

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Teisės bakalauras (LLB)

University of London (LLB)

Mūsų pasaulinio lygio LLB yra tarptautiniu mastu. Tai buvo pirmasis žingsnis tūkstančių praktikuojančių advokatų karjeros visame pasaulyje. Šis kursas gali būti studijuojamas savarankiškai arba vienoje iš mūsų patvirtintų vietinių mokymo įstaigų visame pasaulyje.

Kurso struktūra ir moduliai

Mūsų LLB yra padalintas į maršrutus. Jūsų pasirinkimas priklausys nuo daugelio veiksnių:

Ar norite studijuoti kvalifikacinį laipsnį (kai dauguma jūsų modulių yra iš anksto nustatytos) ar nekompensuojantį laipsnį (kuris leidžia jums pasirinkti daugiau)?

Ar turite laipsnį, kuris suteikia jums teisę gauti aukštąjį išsilavinimą? (Studijų 9 moduliai užpildyti, o ne įprastuosius 12)

  • Standartinis įvažiavimo maršrutas - kvalifikacinis laipsnis (LLB)
  • Standartinis įvažiavimo maršrutas. Neakivaizdinių studijų teisė (LLB)
  • Magistro laipsnis - kvalifikacinis laipsnis (LLB)
  • Magistras įvažiavimo maršrutas - Neakivaizdinių teisės laipsnis (LLB)

Jei neturite teisės gauti LLB, ar galite kreiptis į patvirtintą vietos mokymo įstaigą? Tai gali leisti jums studijuoti CertHE bendrąjį įstatymą ir pažangą LLB.

Jei norite mokytis pagal kvalifikacinį laipsnį, rekomenduojame patikrinti profesinės organizacijos, kurios jurisdikcijoje norėtumėte praktikuoti, reikalavimus, prieš pradedant studijas.

Programos specifikacijose ir Programos taisyklėse pateikiama informacija ir taisyklės, kokie moduliai gali būti pasirenkami, ir tvarka, kuria jie turi būti ištirti.

Patekimo reikalavimai

Kokias kvalifikacijas jums reikia?

Norėdami užsiregistruoti LLB, iki registracijos datos jūs paprastai sulaukiate 17 metų ir atitinka Universiteto bendruosius įėjimo reikalavimus.

Kiekviena paraiška yra svarstoma individualiai. Jei neturite standartinių reikalavimų, mūsų Priėmimo komisija apsvarstys tokius veiksnius kaip alternatyvios ar neišsamios kvalifikacijos (pvz., Diplomai / laipsniai) ir atitinkama darbo patirtis.

CertHE Bendrasis įstatymas

Jei neturite teisės gauti LLB, galite mokytis CertHE bendrojo įstatymo ir pažangos LLB. Šis kursas turi būti studijuotas patvirtintoje vietos mokymo įstaigoje.Aukštojo atvykimo maršrutas

Jei norite baigti studijas, jums reikės priimtino bakalauro laipsnio, o ne profesinės kvalifikacijos.

Taip pat privalote baigti trumpą internetinį kursą "Teisės įgūdžiai absolventams" ir pasiekti 80% vertinimo balą. Be to, jūsų registracija bus perkelta į standartinį įvažiavimo maršrutą.

Anglų kalbos reikalavimai

Turite parodyti gerą anglų kalbos lygį, kad galėtumėte įsileisti į mūsų programas. Mes priimame daugybę įrodymų, įskaitant kvalifikacijos testo rezultatus. Jei neturite įrodymų, bet manote, kad galite atitikti standartą, galime apsvarstyti jūsų atvejį.

Kompiuterio reikalavimai

Mes nustatėme minimalius pagrindinius kompiuterio reikalavimus, nes jūsų studijų ištekliai yra prieinami per Studentų portalą, ir labai svarbu, kad jūs galėsite reguliariai jį pasiekti. Tokiam laipsniui taip pat reikės "Adobe Flash Player", kad galėtumėte žiūrėti vaizdo įrašų medžiagą ir medijos grotuvą (pvz., VLC), kad galėtumėte žaisti vaizdo įrašų failus.

Karjeros galimybės

Londono universitetas buvo pirmasis, kuris 1890 m. Suteikė anglų teisės laipsnį ir toliau teikia tarptautiniu mastu pripažintą "auksinį standartą".

Baigę pamokysite įžymią advokatų grupę, teisininkus ir teisėjus iš viso pasaulio, kurie pradėjo savo karjerą Londono universiteto LLB.

Akademinė vadovybė

LLB akademinę kryptį teikia Londono universiteto Teisės mokyklų konsorciumas: Birkbeck, King's, LSE, Queen Mary, SOAS ir UCL.

Trys iš jų ("UCL", "King's" ir "LSE") yra įskaitomi 20 pasaulio teisėje ("QS World Rankings 2017") ir Jungtinėje Karalystėje ("Complete University Guide 2017").

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
University of London (LLB)

Paskutinį kartą atnaujinta February 27, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Pradžia
Lapk 2018
Gegužė 2019
Duration
Trukmė
2 - 6 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
Kaina
4,500 GBP
Orientacinės išlaidos: LLB (standartinis įrašas). Orientacinės išlaidos: LLB (magistro laipsnis) c. 4500 svarų sterlingų.
Locations
Jungtinė Karalystė - UK Online
Pradžia : Lapk 2018
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Pradžia : Gegužė 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Lapk 2018
Jungtinė Karalystė - UK Online
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Gegužė 2019
Jungtinė Karalystė - UK Online
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla