Programa buvo įkurta 2007 metais. Nuo pat programos pradžios ji siūlo viešosios teisės ir šariato teisės kursus, kurie mokomi arabų ir anglų kalbomis. Programa yra pripažinta vietiniu ir tarptautiniu mastu ir atitinka jos absolventus, kad jie būtų pasirengę efektyviai konkuruoti profesionalioje rinkoje.

Programos pranešimas

Skirtingų profesinių teisėtumų su pagrindinėmis moralinėmis vertybėmis, teisiniais įgūdžiais ir žiniomis, susijusiomis su Saudo Arabija ir tarptautine teise bei šariatu, rengimas.

Teisės programos privalumai Dar Al-Hekma universitete

Dar Al Hekma universiteto Teisės bakalauro programa yra pirmoji moterų teisės programa Saudo Arabijoje, mokoma arabų ir anglų kalbomis.

Tai yra pirmoji programa vakarinėje Saudo Arabijos dalyje, kuri moko tarptautinę teisę. Mokymo programa apjungia teorines pamokas ir taikomus įgūdžius, kurie leidžia mokiniams išmokti Saudo Arabijos įstatymus, Šarią ir tarptautinę teisę, o programa leidžia moterims rengti ir arabų, ir anglų kalbomis. Ir leidžia jiems pasirinkti kursus, papildančius jų individualius interesus ir profesinius tikslus.

Teisės studentai pasižymi aukščiausiu regioniniu ir tarptautiniu lygiu. Dar Al-Hikma teisės programa buvo vienintelė programa, atstovaujanti Karalystei tarptautiniuose teisėjų arbitražo žaidimuose, o Dar Al-Hikma, kaip geriausia Artimųjų Rytų komanda per pastaruosius kelerius metus.

Teisės programa apima aukštos kvalifikacijos dėstytojus iš prestižinių universitetų visame pasaulyje, pagrindus ir mokslinių tyrimų interesus teisės srityje, leidžiančius studentams mokytis apie įvairias tarptautines kultūras.

Universiteto unikali ir turtinga aplinka suteikia unikalią ir turtingą universiteto aplinką, kad padidintų savo pasitikėjimą savimi ir pristatytų bei pristatytų žodinius ir rašytinius teisinius argumentus su pasitikėjimu ir stiprumu, paremtus argumentais ir įrodymais bei iššūkiais tarptautiniuose teisiniuose forumuose.

Teisės programa leidžia absolventams dirbti tarptautinėse advokatų kontorose ir tęsti aukštąsias studijas prestižiniuose tarptautiniuose universitetuose. .

Karjeros galimybės arba karjeros perspektyvos

Teisės programos absolventai gali dirbti:

  • Saudo Arabijos vietinių įmonių teisininkai.
  • Advokatai tarptautinėse įmonėse tiek Saudo Arabijoje, tiek už jos ribų.
  • Vidaus advokatai ar teisiniai patarėjai valstybinėse, privačiose ar kitose organizacijose.
  • Pozicija ministerijose.
  • Civilinė įstaiga.
  • Tarpvyriausybinės organizacijos analitikas.
  • Politinis korespondentas.
  • Fakulteto narys (baigus studijas).
Programa mokoma:
  • Anglų
Paskutinį kartą atnaujinta Balandis 30, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 1, 2019
Duration
4 metų
Dieninės
Price
320,000 SAR
Galimos stipendijos
Deadline
Rgp. 29, 2019
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 1, 2019
End Date
Gegužė 5, 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Rgp. 29, 2019

Rgs. 1, 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Rgp. 29, 2019
End Date
Gegužė 5, 2020