Teisės bakalauras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Akredituota: Škotijos teisininkų sąjunga

Jei norite dirbti kaip profesionalus advokatas, teisės bakalauras LLB yra pagrindinis atvykimo į profesiją būdas. Studijuodami pagrindines privačios, viešosios, baudžiamosios ir komercinės teisės sričių temas, sukursite savo teisines žinias ir įgūdžius.

Pagrindinis Škotijos teisės draugijos akredituotos programos tikslas - suteikti jums žinių ir supratimo apie Škotijos teisinę sistemą ir teisę. Jūs gausite naudos iš mažų klasių, puikios galimybės naudotis personalo parama ir galimybė įgyti praktinės patirties per mūsų GCU teisės kliniką, kartu padėdami vietos bendruomenei.

Daugelis absolventų išleidžia profesinės praktikos diplomą (PEAT1), kuri yra paskutinis etapas tiems, kurie nori tapti advokatu.

Dvejų metų greitas LLB yra tiems, kurie jau turi garbės laipsnį kitoje disciplinoje.

Jūsų karjera

Ankstesni GCU LLB absolventai užsitikrino užimtumą advokatais daugelyje advokatų kontorų, įskaitant didžiausius ir žinomiausius Škotijos firmų, tokių kaip Brodies LLP, CMS Cameron McKenna LLP, Maclay Murray

Darbo tikslai taip pat apima valdymo ir atitikties funkcijas bankų ir draudimo sektoriuose, įskaitant "Clydesdale Bank" ir "Morgan Stanley", tyrimo ir vykdymo vaidmenis reguliavimo institucijose, įskaitant finansų elgesio instituciją, Škotijos policiją ir prekybos standartus, ir kitus vaidmenis tokiose skirtingose ​​organizacijose kaip "Empire HR" Ltd "ir" Citizens Advice Scotland ".

Ką mokysi

1 metai

Įvadas į teisines sistemas ir tyrimus, baudžiamąją teisę ir įrodymus, viešąją teisę, Škotijos teisę: žmogaus teises, valstybę ir atskaitomybę, įsipareigojimus, patikėtus, paveldėjimą ir šeimos teisę

2 metai

Komercinė teisė, teisės įdarbinimo įgūdžiai, ES teisė, statybų ir gamtos aplinkos teisė, šiuolaikiniai rizikos valdymo klausimai

3 metai

Teisė ir socialinė teorija, teisės pasirinkimo galimybės

4 metai

Garbės daktaro disertacija, teisės pasirinkimo pasirinkimas

Patekimo reikalavimai

Visi čia išvardyti įvežimo reikalavimai turėtų būti naudojami kaip orientyras, ir jie turi atspindėti minimalų kiekį, kurį reikia apsvarstyti norint atvykti. Pareiškėjams, kuriems nustatytas sąlyginis vietos pasiūlymas, gali būti paprašyta pasiekti daugiau, nei nurodyta.

1 metai

SQA Aukštesnė

AABBB, įskaitant anglų kalbą PLUS Nat 5 matematikos C

Lygis

BBB, įskaitant anglų / Law PLUS GCSE matematikos C / 4

ILC aukštesnė

H1, H1, H2, H3, H3, įskaitant anglų kalbą H2 arba aukščiau PLUS Matematikos O1

IB diplomas

28 taškai turi būti Matematika

BTEC

3 lygmens pratęstas diplomas atitinkamoje dalyko dalyje "DDM PLUS A Level English / Law", B PLUS Matematika, C / 4

Anglų kalba

Pareiškėjai, kurių pirmoji kalba nėra anglų kalba, paprastai privalo turėti IELTS iš viso 7,0 ir 6,5 kiekvieno elemento ar jo ekvivalento.

Papildoma informacija

Kita akademinė ir profesinė kvalifikacija

Kiekviena paraiška GCU yra nagrinėjama atskirai. Jei neturite įprastos akademinės kvalifikacijos, bet galite įrodyti atitinkamą profesinę patirtį ir (arba) kreditus iš pripažintų profesinių organizacijų, jums gali tekti dalyvauti šiame kurse per Universiteto pripažinimo priešmokyklinio ugdymo programą.

Tarptautiniai Pathways

Jei neatitinkate anglų kalbos reikalavimų, jums gali būti suteikta teisė gauti anglų kalbą universiteto studijų programai.

Mokesčiai ir finansavimas

Mokestis už mokslą dažniausiai priklauso nuo jūsų mokesčio. Koks yra mano studijų mokesčio statusas?

Mokestis už mokslą 2018/19

  • Pagrindinis: 1820 svarų sterlingų
  • RUK: 9250 svarų *
  • ES: 1820 svarų sterlingų
  • Tarptautinė: 11 500 svarų sterlingų

* Bendras mokestis už mokslą už RUK studentus, baigusius trejų ar ketverių metų studijas, yra apribotas 27 750 svarų sterlingų. Škotijos vyriausybei patvirtinus konkrečius mokesčius, jie gali būti pakeisti, kai tik bus patvirtinta.

Jei pradėsite studijas 2018 m. Rugsėjo mėn. Arba 2019 m. Sausio mėn., Tai yra metiniai ar moduliniai mokesčiai, taikomi jūsų kurso trukmei; Tačiau mokesčiai gali keistis. Jei norite gauti išsamią informaciją apie tai, kaip gali keistis mokesčiai, perskaitykite mūsų mokesčius ir grąžinimo politiką.

Papildomos išlaidos

Be kursų mokesčio už mokslą, universitete galite patirti papildomų išlaidų.

Stipendijos

Mes teikiame kokybišką išsilavinimą už sąžiningą kainą; kaip Bendrojo gėrio universitetas, esame pasiryžę pasiūlyti prieinamą aukštąjį išsilavinimą talentingiems studentams, išlaikydami mūsų mokesčius už mokslą ir suteikiant dosnų stipendijų paketą per 2,5 mln. svarų per metus.

Jei turite kokių nors klausimų ar klausimų dėl stipendijų už 2018-1919 m., Susisiekite su studentų apklausų komanda.

Tarptautinės studentų pradžios datos

Naujiems tarptautiniams studentams orientavimo renginiai prasidės 2018 m . Rugsėjo 14 d . Šis papildomas laikas yra specialiai sukurtas tam, kad padėtų naujiems tarptautiniams studentams įsijungti į Jungtinę Karalystę ir GCU prieš pradedant bendrojo ugdymo ir mokymosi programą.

Per šį laikotarpį vyks daug įdomių ir informatyvių renginių, įskaitant miestelio ir miesto ekskursijas, taip pat sveikinimo renginius, kuriuose galėsite susipažinti su kitais tarptautiniais studentais.

Vertinimo metodai

Mūsų mokymosi ir mokymo strategijos tikslas - suteikti studentams žinių, įgūdžių ir savybių, kad jie galėtų veikti kaip lanksti, nepriklausoma mokymosi visą gyvenimą besimokantieji, kuriant ir įdiegiant novatorišką ir atitinkamą mokymą bei mokymą, pagrįstą patikimais moksliniais tyrimais ir stipendijomis.

Mes naudojame įvairias vertinimo metodikas visame laipsnyje, kai kurie iš jų yra specialiai sukurti įgūdžių, kuriuos mūsų studentai turės darbo vietoje. Pavyzdžiui, išbandomos teismo salės pratimai yra priimami daugelyje modulių, nes rengiami įvairūs teisiniai dokumentai. Mes taip pat filmuojame savo mokinius, kurie verčiasi klientų interviu.

Mokymo metodai

Skirtingi mokymosi ir mokymo metodai, kuriais mes naudojamės, yra skirti užtikrinti, kad programa būtų profesionaliai aktuali ir akademinė. Naudojamas platus metodų rinkinys, įskaitant "mooting", kuriame naudojamas specialus kambarys, kuriame studentai gali filmuoti ir analizuoti.

Mes plečiame savo studentų skaitmeninį raštingumą; Teisės įdarbinimo modulio įgūdžiams studentams suteikiama galimybė bendradarbiauti atliekant mokslinius tyrimus, paremtus socialinės žymėjimo programomis, arba ištirti "Twitter" naudojimą, siekiant pagerinti jų mokymosi patirtį. Naujoviški moduliai, tokie kaip gyve- nimo, tarpininkavimo ir teisinių įgūdžių, taip pat yra mokymo programos dalis.

Mūsų studentai turi galimybę užsiimti kreditine patirtimi per mūsų profesionalių nuorodų modulį. Jie taip pat turi galimybę dalyvauti Studentų teisininkų draugijos varžybose, vykstančiose mūsų specialiame kabineto kambaryje. Šio konkurso finalas vyksta faktiniame teismo posėdžių salėje Glazge prieš praktikuojantį teisėją.

Mes siūlome įdarbinimo sesijas moduliuose ir specialiuose kursuose kartu su Studentų teisininkų draugija. Sesijos apima: laimėti CV ir prašymus teisės studentams, stažuotės įgijimą ir įtaką teisės studentų interviu.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Corporate responsibility and sustainability are fundamental concerns for every organisation. The Glasgow School for Business and Society seeks to address the complex challenges of the global economy, ... Skaityti daugiau

Corporate responsibility and sustainability are fundamental concerns for every organisation. The Glasgow School for Business and Society seeks to address the complex challenges of the global economy, while delivering social benefit to local and global communities. Skaityti mažiau
Glazgas , Londonas + 1 Daugiau Mažiau