Teisės ir vadybos magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

pristatymas

Šiandienos sudėtingoje ir besivystančioje aplinkoje gebėjimas suprasti realybės sudėtingumą ir dinamiškumą reikalauja daugiadisciplininio požiūrio. Teisės ir vadybos magistro laipsnis suteikia aiškų atsakymą į šį rinkos poreikį, suteikdamas unikalią galimybę mokyti profesionalus, turinčius tvirtas žinias abiejose srityse.

Ši sritis yra pirmasis mūsų fakulteto įsiveržimas į tarpdisciplininį mokymą magistrantūros lygmeniu ir siekia apmokyti specialistus, turinčius kvalifikaciją reaguoti į organizacijos poreikius pasauliniu mastu, rengiant juos ne tik identifikuoti ir siūlyti organizacijos klausimus, bet ir nuspręsti bei vykdyti.

Jis buvo skirtas profesionalams, dirbantiems verslo ar kitose organizacijose, taip pat tiems, kurie nori praktikuoti (arba praktikuoti) verslo teisės ar verslo konsultacijų ir, žinoma, verslo teisininkų.

Be nuodugnų mokymą verslo teisės srityje, šis magistro laipsnis apjungia svarbių įgūdžių ugdymą įmonių, jų išorinės aplinkos ir kai kurių pagrindinių jų valdymo sričių, tokių kaip įmonių finansai, ugdymui, rinkodara ir žmonių valdymas. Rezultatas - profesionalai, pasiruošę efektyviai spręsti įvairius iššūkius. Dėl esminio dialogo tarp teisės ir valdymo šis magistro laipsnis neabejotinai suteiks daugiau informuotų ir daugialypių specialistų, galinčių sėkmingai spręsti šiandienos tikrovės iššūkius.

Priimami bet kokio laipsnio kandidatai.

Profesionalūs išėjimai

Teisės mokymas suteikia kvalifikaciją visoms klasikinėms teisinėms profesijoms, tokioms kaip advokatas, teismų magistratas, prokuratūros magistratas, registrai ir notaras bei peticijos pateikėjas. Jis taip pat atitinka naujas profesijas, susijusias su tarpininkavimu, pavyzdžiui, tarpininkavimas ir komercinis arbitražas, baudžiamoji ir šeimos tarpininkavimas, tarpininkavimas vartotojų ginčuose ir kt.

Teisinis mokymas taip pat leidžia policijai veikti centrinėje, regioninėje ir vietos valdžios institucijose, įskaitant diplomatinių pareigų vykdymą ir politinę policijos funkciją (PJ, PSP, GNR, SEF, GF, SIS).

Taip pat įprasta rasti teisininkų audito bendrovėse, įmonėse (net valdymo srityje), žurnalistikoje, švietime, asociacijose ir fonduose bei tarptautinėse organizacijose (JT, EIB, TVF, bendruomeninės institucijos, nevyriausybinės organizacijos).

Studijų planas

Žiemos semestras

 • Derybos ir sutarčių sudarymas
 • Verslo finansai
 • Valdymo ir verslo strategija
 • Įmonių kapitalizavimas ir finansavimas pagal kvotas ir anoniminius (seminaras) *
 • Naujos įmonės teisės kryptys: narių galia ir įgaliojimai (seminaras) *
 • Neprivaloma teisinė disciplina

Vasaros semestras

 • Komercinės įmonės (atsakomybė)
 • Finansų rinkos
 • Žmonių valdymas
 • Verslo ekonomika (seminaras)
 • Struktūra ir įmonių valdymas (seminaras) *
 • Priežiūros organo administratorių ir narių civilinės atsakomybės draudimas (seminaras) *
 • Rinkodara (seminaras) **
 • Apskaitos standartai (seminaras) **

* Iš keturių siūlomų teisinių seminarų studentas turi pasirinkti ne mažiau kaip du, o kiti du gali pakeisti mokymo programų vienetais, atitinkančiais 6 ECTS, šiose teisės magistro srityse: verslo ir verslo teisė, mokesčių teisė arba darbo teisė.

** Alternatyvūs seminarai

Mobilumas

Tarptautiniai etapai

Teisės mokykla yra tvirtai pasiryžusi suteikti savo studentams išsamų ir kvalifikacinį mokymą, kuris kyla iš tarptautinės judumo patirties. Atsižvelgiant į tai, ji skatina ir skatina įvairių tarptautinių stažuočių sąlygų įgyvendinimą pagal studento tikslus ir profilį pagal Erasmus programą, laisvo judumo programą arba Užsienio reikalų ministerijos mokymo programą.

Šiems tikslams studentai gali gauti Erasmus stipendiją, jei stažuotė vyksta šalyje, kuriai taikoma ši programa (pvz., Europos Sąjungos valstybės narės, Islandija, Lichtenšteinas, Norvegija, Makedonija, Turkija), taip pat galima sumažinti mokestį už mokslą judumo laikotarpiu.

Šių stažuočių pripažinimas atsiranda dėl įstojimo į diplomo priedą, kai jie nėra pripažinti turinčiais mokymo programos vertę. Visi studentai, įtraukti į Teisės mokyklos antrąjį ciklą, gali kreiptis dėl šių stažuočių sąlygų:

Užsienio reikalų ministerijos mokymo programos

Studentų mobilumas į Portugalijos diplomatines atstovybes (ambasados, misijos, Užsienio reikalų ministerijos studijų programos stažuočių programos konsulatai) ir gali gauti Erasmus stipendiją.

Mokslinių tyrimų stažuotės

Judumas, nukreiptas į mokslinius tyrimus magistro darbui, kuris turi būti atliktas pasibaigus akademiniam laikotarpiui, aukštojoje mokykloje, kurios trukmė - ne trumpesnė kaip 2 mėnesiai, bet ne ilgesnė kaip 5 mėnesiai, atitinkanti Erasmus stipendiją.

Stažuotės naujiems absolventams

Neseniai baigtų absolventų judumas, siekiant atlikti praktiką įvairiomis profesinėmis aplinkybėmis, kurių trukmė - ne trumpesnė kaip 2 mėnesiai ir ne ilgesnė kaip 12 mėnesių, turi būti baigta baigus magistrantūros programą, ir gali gauti Erasmus stipendiją.

Vasaros stažuotės

Studentų judumas profesinėje ar universitetinėje aplinkoje, minimali trukmė - 2 mėnesiai ir ne ilgesnis kaip 3 mėnesiai, ir gali būti suteikta Erasmus stipendija.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Criado em 1978, o curso de licenciatura em Direito foi o primeiro a ser oferecido no Porto. Gradualmente, conquistou prestígio nacional e internacional, não apenas pelos seus professores e alunos, mas ... Skaityti daugiau

Criado em 1978, o curso de licenciatura em Direito foi o primeiro a ser oferecido no Porto. Gradualmente, conquistou prestígio nacional e internacional, não apenas pelos seus professores e alunos, mas também pelas suas iniciativas e excelentes instalações. Skaityti mažiau