Teisės magistras (LL.M.) advokatui

Bendroji informacija

Programos aprašymas

American University Washington College of Law , administruojamos teisės mokyklos "Stephen S. Weinstein" bandomųjų programų gynimo programos " Teisės magistras" (Advocacy LL.M. Program) , derinys yra griežtas akademinis komponentas ir praktinis bylinėjimosi mokymas. Programa siūlo daugybę kursų, egzaminų ir galimybių siekti teisinės stipendijos ir įgyti mokymosi patirtį. Svarbus "Advocacy LL.M." dėmesys. Programa yra šiuolaikinių technologijų naudojimas bylinėjimosi procese ir etinių teisininkų advokatų rengimas. Programos naujoviškos mokymo programos padės absolventams rengtis visais bylų nagrinėjimo aspektais.

Advokatas LL.M. skirtas suteikti studentams maksimalų lankstumą. Ji buvo sukurta siekiant atsižvelgti į skirtingus studentų ir praktikų poreikius ir interesus. Programos dalyviai gali pasirinkti individualų mokymo programą iš 17 bazinių teismų gynimo kursų ir 40 bylų pagrįstų kursų sąrašo. Kiekvienas studentas privalo baigti "Advanced Trial Advocacy and Ethics for Trial Lawyers" kursus prieš gaunant LL.M. laipsnis. Gauti LL.M. laipsnis, studentas privalo uždirbti ne mažiau kaip 24 kreditus, kai studijuoja visą arba ne visą darbo dieną.

Programos akcentai

 • Patyręs fakultetas
 • Platus kursų pasirinkimas
 • Lankstus mokymasis ir ruošimas
 • Unikalios galimybės
 • Art nugalėtojo teismo pastato technologija
 • Vašingtonas DC vieta

Kursai

 • Baudžiamojo proceso gynimo įstatymas-694
 • Teismo teisininkų etika LAW-915
 • Ikiteisminio civilinio ieškinio teismas-649
 • Moksliniai įrodymai ir ekspertų liudijimai LAW-878
 • Įrodymų pagrindai ir prieštaravimai LAW-968
 • Žmogžudystės prokuratūra LAW-984

Unikalios galimybės

"Advocacy LL.M" nėra nurodytų koncentracijų ar takelių; Tačiau yra trys ne klasėje variantai. Visi ne klasės dalykai turi būti patvirtinti studento LL.M. patarėjas.

"Externship" paskirties vietos

Advokatas LL.M. Programa suteikia galimybę suinteresuotiems studentams susipažinti su bylinėjimosi patirtimi per pasirenkamą externship iki 6 kreditų. Išlaikymo tikslas yra padėti LL.M. studentai įgyja patirties prieštaringo ir (arba) teismo proceso sudėtingose ​​situacijose su patyrusių specialistų parama ir patarimais. Išorinių komponentų poros LL.M. studentų advokatai su patyrusiais specialistais įvairiomis pagrindinėmis teisės sritimis vyriausybės agentūrose, ne pelno organizacijose, teismuose ir advokatų kontorose, dalyvaujančiose pro bono veikloje. Studentai gaus šių nepriklausomų studijų kreditų įvertinimą.

Studentai gali susirasti egzaminą įvairiais būdais, įskaitant kreipimąsi į pareigas, nurodytas teisės mokyklos reguliariai atnaujinamos Externship duomenų bazėje, tiesiogiai kreipiantis į interesų biurus, lankydamiesi WCL metinėje parodoje ir bendradarbiaujant su programos darbuotojais ir priėmimo fakultetais, kurie yra specialistai patys.

Bendras mokymas

Studentai gali bendrai mokyti vieną kursą iki 3 kreditų nepriklausomo tyrimo. Studentus prižiūrės kartu mokytojas, turintis mažiausiai penkerių metų mokymo patirtį. Jei bus patvirtinta, dauguma studentų dirbs trečiuoju pamokų dėstytoju, atlikdami tokias užduotis, kaip padėti mokytojams kritikuoti klases, peržiūrėti studentų advokato simulacijas "vienas su vienu" su JD studentu už klasės ribų, padedant ne klasę bandomojo komandos paruošimas, padedant mokiniams geriau pasinaudoti teismo salių technologijomis ir atlikti tam tikrus liudininkų vaidmenis, pvz., ekspertų liudytojus, klasių modeliavimo metu. LL.M. studentas turės lankyti kiekvieną kursų klasę ir reguliariai susitikti su grupe kartu su prižiūrinčiu bendruoju mokytoju, kad gautų kritiką ir atsiliepimus. Prižiūrintysis bendrojo lavinimo mokytojas gali reikalauti, kad LL.M. studentas kuria nurodytas kursų medžiagas, atlieka tam tikrų bandomųjų įgūdžių demonstravimą klasėje arba padeda peržiūrėti reikalaujamas studentų rašymo užduotis. Visi kreditai, kuriuos uždirba mokymas, priklauso nuo kursų ir prižiūri bendrojo mokytojo prieinamumą ir patvirtinimą LL.M. patarėjas ir WCL administracija. Studentai gaus šių nepriklausomų studijų kreditų įvertinimą.

Profesionalus rašymas

Studentai gali užpildyti publikuojamos kokybės tyrimo medžiagą bandomojo informavimo ar bylinėjimosi srityje arba parengti naują kursų pasiūlymą su papildomomis medžiagomis iki trijų nepriklausomų studijų kreditų. LL.M. neprivalomi rašymo projektai turi būti iš anksto patvirtinti studento LL.M. patarėjas. Studentai gaus šių nepriklausomų studijų kreditų įvertinimą.

Kaip ir visi nepriklausomi tyrimai, LL.M. studentas, siekiant užtikrinti fakulteto patarėją prižiūrėti šias rašymo kreditus prieš registruodamiesi į kursą. LL.M. patarėjas pasikonsultuos su fakulteto patarėju dėl rekomenduojamų parengimo kriterijų, kuriuos LL.M. studentas turi sekti. Studentai privalo pateikti fakulteto patarėjui pareiškimą, kuriame aprašomas studento išankstinis mokymas ir dalyvavimas teisinių tyrimų ir rašymo projektuose ir (arba) susijusiuose kursuose, siekiant padėti fakulteto patarėjui pritaikyti studento priežiūrą.

Patirkite pažangiausius bandomuosius technologijas mūsų teismo rūmuose

Naujasis Tenley Campus siūlo penkis teismo posėdžių salės, Stepono S. Weinstein teismo rūmų, puikią savarankišką teismą su dviem mažesniais teismo posėdžių salėmis, 60 vietų apeliacinio teismo salę ir 35 vietų aukštu iki lubų stiklo mokymo salę. Kiekviena iš penkių naujų teismo salių skirta tam, kad sustiprintų patirtinį mokymąsi, suteikdama studentams galimybę kurti įvairius ir įvairius bylinėjimosi įgūdžius bei vertybes, kurių jiems reikia norint sėkmingai praktikuoti įstatymus.

Gyvenk DC

Vašingtonas, DC yra vienas iš labiausiai gyvybingų ir kultūriškai turtingų pasaulio miestų. Su visame pasaulyje žinomomis institucijomis, tokiomis kaip "Smithsonian", ir pasaulinio lygio renginiais, pvz., "Cherry Blossom Parade", gyvenančiais DC, reiškia, kad niekada nėra nieko akimirkos. Būdamas AUWCL šeimos nariu, jūs galite aplankyti vieną iš didžiausių pasaulio miestų.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Designed for international and domestic law graduates, our LL.M. programs feature flexible curricula that incorporate a rich array of specialized law courses and seminars and experiential learning opp ... Skaityti daugiau

Designed for international and domestic law graduates, our LL.M. programs feature flexible curricula that incorporate a rich array of specialized law courses and seminars and experiential learning opportunities. As a student, you will be supported by a law school community that is uniquely collaborative, including faculty who are passionate about education and a global network of LL.M. alumni. The LL.M. programs at AUWCL incorporate a rich array of courses, experiential learning opportunities, and special events that offer valuable opportunities for students to interact with leading lawyers, policymakers, business leaders, and diplomats. Skaityti mažiau