Teisės magistras (LL.M.) teisės ir vyriausybės

Bendroji informacija

Programos aprašymas

LL.M. su skirtumu

American University Washington College of Law teisės ir vyriausybės American University Washington College of Law magistras (LL.M.) paruošs jus suprasti problemas, kurios yra įstatymų, politikos ir visų valdžios lygių susikirtimuose, plačiai analizuojant viešąsias teisė Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Tai LL.M. su skirtumu. Sukurta tiek šalies, tiek tarptautinės teisės absolventams, kurie labai domina JAV vyriausybę ir politiką, demokratijos dinamiką ir teisinės valstybės reikšmę LL.M. Teisėje ir Vyriausybėje studentai plačiai ir giliai išnagrinėję svarbiausius viešosios politikos klausimus laiko. Mūsų organizuojamas ugdymo principas yra tai, kad geriausiai parengti teisininkai ir analitikai reguliavimo teisės srityse ne tik tvirtai suvokia tam tikrus dalykus, bet ir teorijų, politinių jėgų ir institucinių realybių meistriškumą, kurie apibrėžia viešąją teisę Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Programos apžvalga

Programa orientuota į vyriausybės teisę, pabrėžiant tiek JAV visuomenės, tiek privačios ir viešosios sferos teisinį reguliavimą. Mūsų mokymo programa yra ypač giliai federalinėje teisėje ir apima aukos santykius su valstybėmis ir vietovėmis bei tarptautinius ir pasaulinius klausimus, atspindinčius didėjančią pasaulio visuomenės tarpusavio priklausomybę.

Programos organizuojamas švietimo principas yra tai, kad geriausiai parengti teisininkai ir analitikai reguliavimo teisės srityse turi ne tik tvirtą konkrečių dalykų suvokimą, bet ir teorijų, politinių jėgų ir institucinės realybės, apibrėžiančios viešąją teisę Jungtinėje Valstybes. Taigi, nors mūsų studentai gali nuspręsti giliai susikaupti dėl reguliavimo teisės srities srities, mes taip pat skatiname plačiai nagrinėti įvairius ir kylančius klausimus, tokius kaip sveikatos įstatymas.

Studentai sujungia individualų mokymosi kursą su galimybe užsiimti egzaminavimu. Studentai gali uždirbti kreditą dirbdami teismuose, federalinėse agentūrose, Capitol Hille ir daugybėje tarptautinių organizacijų, įskaitant Pasaulio banką ir Panamerikų sveikatos organizaciją.

Programos istorija

Teisės magistro laipsnis (LL.M.)

Kas turėtų apsvarstyti LL.M. Programa?

Programos pasiūlymų plotis ir studentams teikiamos galimybės kreiptis į daugybę įvairių studentų, įskaitant:

 • Naujausios teisės mokyklos absolventai, kurie siekia plėtoti įgaliojimus, įgūdžius ir patirtį, siekdami maksimaliai išnaudoti savo galimybes patekti į teisininko profesiją;
 • Patyrę advokatai, kurie siekia naudoti LL.M. Programa perorientuoti ir nukreipti savo karjerą, pereinant nuo vienos kompetencijos srities į kitą;
 • Advokatai, kurie nori sustiprinti savo žinios apie įkurtas specialybes arba išplėsti savo patirtį, kaip preliudą profesionaliems naujovėms; ir
 • Teisės absolventai, kurie siekia patenkinti asmeninius ir intelektualinius planus mokytis ir rašyti apie gilų susidomėjimą jiems.

Mokymo planas

LL.M. Įstatyme ir Vyriausybėje yra įtvirtinta vyriausybės teisė, pabrėžiant tiek JAV visuomenės, tiek privačios bei viešosios sferos teisinį reguliavimą. Tuo tikslu beveik visi patvirtinti programos kursai yra vietinio pobūdžio. Kai kuriose situacijose ir atsižvelgiant į didėjančią pasaulio visuomenės tarpusavio priklausomybę, patvirtinami kai kurie tarptautiniai ir pasauliniai klausimai.

Studentai kuria mokymo programą iš 100 patvirtintų kursų konsultuodamasi su teisės ir vyriausybės programos asocijuotu direktoriumi, ypač atsižvelgdami į kiekvieno studento individualius akademinius ir karjeros tikslus. Kursai, kurie nėra patvirtintame kursų sąraše, nebus skaičiuojami LL.M. laipsnis ir negali būti imtasi. Visų pirma pirmojo kurso JD kursai, klinikos, žurnalai ir dauguma tarptautinių kursų nebus skaičiuojami į laipsnį.

Koncentracijos ir specializacijos

Studentai, dominantys konkrečia teisės sritimi, gali specializuotis vienoje iš dvylikos žemiau išvardytų studijų sričių, nuodugniai išnagrinėję konkrečią teisės sritį. Norėdami įgyti specializaciją, studentai turi užpildyti bent 12 kreditų, patvirtintų specializacijos sričiai. Studentai, kurie baigia specializaciją, gaus iš programos "Teisė" pažymėjimą

Administracinė teisė

 • Energetikos įstatymas
 • Aplinkosaugos įstatymas
 • Sveikatos teisė
 • Imigracijos įstatymas
 • Intelektinė nuosavybė
 • Darbo ir darbo teisė
 • Nacionalinio saugumo įstatymas

Pilietinis

 • Baudžiamoji teisė
 • Negalios teisės
 • Lytis
 • Teisė, politika ir įstatymai

Verslas

 • Intelektinė nuosavybė
 • Vertybinių popierių įstatymas

Baro paruošimas

LL.M. teisėje ir vyriausybėje nėra specialiai sukurta kaip JAV baro egzamino rengimo kursas; tačiau, baigę programą, daugelis mūsų studentų sėdi Niujorko ar NBA bangų egzaminus. Jei reikia daugiau informacijos apie egzaminą dėl advokato ir papildomus išteklius, kreipkitės į Niujorko advokato egzamino pažymėjimo puslapį.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Designed for international and domestic law graduates, our LL.M. programs feature flexible curricula that incorporate a rich array of specialized law courses and seminars and experiential learning opp ... Skaityti daugiau

Designed for international and domestic law graduates, our LL.M. programs feature flexible curricula that incorporate a rich array of specialized law courses and seminars and experiential learning opportunities. As a student, you will be supported by a law school community that is uniquely collaborative, including faculty who are passionate about education and a global network of LL.M. alumni. The LL.M. programs at AUWCL incorporate a rich array of courses, experiential learning opportunities, and special events that offer valuable opportunities for students to interact with leading lawyers, policymakers, business leaders, and diplomats. Skaityti mažiau