Teisės magistras (LL.M.)

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite institucijos tinklapyje

Programos aprašymas

Teisės magistras yra 2 metų dieninė programa anglų kalba, siūlanti modulinius kursus, orientuotus į atvejus įvairiose teisinėse srityse.

Programos turinys

Vienerius metus

  • Bendras pirmasis semestras su fiksuotais privalomaisiais kursais ir metodinių tyrimų bei komunikacijos įgūdžiais (30 ECTS kreditų).
  • Kursai yra orientuoti į tarptautinės ir Europos teisės pagrindus, siekiant sudaryti vienodas sąlygas studentams ir paruošti juos semestro moduliams po 18 ECTS kreditų. Antrųjų metų semestre studentas pasirenka vieną iš modulių „Europos konstitucionalizmas ir pagrindinės teisės“, „Tvarus vystymasis ir visuotinis teisingumas“ ir „Komerciniai sandoriai ir ginčai“.
  • Studentas taip pat rašo tiriamąjį pasiūlymą (3 ECTS kreditai) magistro disertacijai antraisiais metais ir įsitraukia į teisinę kliniką (9 ECTS kreditai).

128935_CityCampusAulaRectorDhanispreview_Eurosimulatie4.jpg

Metai du

  • Antrųjų metų semestre studentas pasirenka vieną iš modulių „Komerciniai sandoriai: Teisės ir valdymas“ ir „Įvairovė ir teisė“ arba pasirenka semestrą užsienyje.
  • Antrųjų metų semestre studentas pasirenka vieną iš modulių „Europos konstitucionalizmas ir pagrindinės teisės“, „Tvarus vystymasis ir visuotinis teisingumas“ bei „Privatinė ir verslo teisė“ arba pasirenka semestrą užsienyje .
  • Antrus metus studentas rašo ir gina magistro disertaciją (18 ECTS kreditų).
  • Programos metu studentas pasirenka vieną ar du pasirenkamuosius kursus (iš viso 6 ECTS kreditų) Antverpene ar užsienyje.

Karjeros kelias

Programa skirta advokatams, norintiems dirbti tarptautinėje aplinkoje, tokiose kaip tarptautiniu mastu orientuotos advokatų kontoros, tarptautinės organizacijos, tarptautinė pilietinė visuomenė ir tarptautinės įmonės.

Taip pat daug dėmesio skiriama tyrimų įgūdžiams . Puikūs absolventai gali plėtoti mokslinius tyrimus daktaro laipsniu ir galbūt siekti mokslininkų karjeros.

Kodėl verta rinktis „ UAntwerp ?

Teisės magistras užima 50- ą vietą 2019 m. „Times Higher Education World University Rankings “ teisinių dalykų lentelėje ir 22 vietą 2019 m. „Young University“ reitinguose . Antverpenas yra trečias pagal etniškumą pasaulio miestas, mažas metropolija, pasižyminti turtinga ir malonia sociokultūrine aplinka, gražiai atspindinčia jos studentų įvairovę. Šiuo metu programą sudaro 17 tautybių, įtrauktų į visą programą, ir joje siūloma galimybė vieną semestrą studijuoti užsienyje viename iš mūsų privilegijuotų universitetų partnerių.

127169_Laws_Fotofiche_1180op361.jpg

Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2020

Apie mokyklą

The University of Antwerp is ranked 7th in THE Young Universities Rankings 2019: Millenial universities. It has about 20,000 students, which makes it the third-largest university in Flanders. 19% of o ... Skaityti daugiau

The University of Antwerp is ranked 7th in THE Young Universities Rankings 2019: Millenial universities. It has about 20,000 students, which makes it the third-largest university in Flanders. 19% of our student population comes from abroad. Skaityti mažiau