Teisės magistras (LLM) žiniasklaidoje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Plėtoti gilias ir praktines žiniasklaidos ir pramogų teisės žinias .

Sužinokite apie žiniasklaidos ir pramogų sutartis, sporto įstatymus, intelektinės nuosavybės teises ir daug daugiau iš geriausių praktikų ir akademikų.

Kurso apžvalga

Žiniasklaidos ir pramogų teisės magistrantūros studijos nuotoliniu būdu suteikia įdomų ir eklektišką kūrybinės praktikos, tyrimų ir analizės įgūdžių derinį. Studentai įgis išsamų supratimą ir išsamias žinias, susijusias su pagrindinėmis žiniasklaidos ir pramogų pramonės problemomis. Bus tiriama, kokiu būdu šios pramonės šakos bando egzistuoti viena su kita ir dirbti pagal teisinę sistemą.

Šis kursas leis studentams remtis turimomis žiniomis apie teisinę padėtį ir žiniasklaidos bei pramogų industriją reglamentuojančius teisės aktus. Šis kursas iliustruoja galiojančius vidaus, Europos ir tarptautinius įstatymus, kad būtų galima apsaugoti visas susijusias šalis.

Dėl šio kurso pristatymo pobūdžio jis suteikia studentams lankstumo mokytis jiems patogiu metu. Todėl tai idealiai tinka visiems, jau dirbantiems pramonėje, kuriems reikia plėsti savo žinias tam tikroje srityje / srityje.

Šis kursas suteiks studentams visą įrangą, reikalingą norint įgyti antrosios pakopos pažymėjimą, antrosios pakopos diplomą ar teisės magistrantūrą.

Žiniasklaidos ir pramogų industrija pateikia įdomų vaizdą, kai tai derinama su įstatymais. Dėl dabartinių problemų, susijusių su spausdinimo laikmenų reglamentavimu, ir dėl vis didėjančių problemų, su kuriomis susiduria bendrovės dėl netinkamo socialinės žiniasklaidos naudojimo, šiuo kursu siekiama pateikti struktūrą to, kaip žiniasklaidos ir pramogų pasaulis nuolat bando sugyventi. su įstatymais. Galima manyti, kad įstatymas užkerta kelią visuomenės poreikiams, viena to priežasčių yra dėl nuolat plėtojamos pramonės plėtros, pvz., Elektroniniai nusikaltimai ir „WikiLeaks“ gali būti pavyzdys. Visa tai bus tiriama šioje srityje. Šis kursas yra skirtas sujungti komercinius praktinius komponentus ir teorinį šių dviejų pramonės šakų veikimo supratimą.

Kurso struktūra

Kursas prasideda įvadiniu savaitgaliu Lesteryje, vykstančiu 2020 m. Rugsėjo 11–12 d., O Pagrindinis modulis (kurio vertė 30 kreditų) yra studijuojamas nuo 2020 m. Rugsėjo mėn. Iki 2020 m. Gruodžio pabaigos ir yra vertinamas pagal rašytinį kursinį darbą.

Nuo 2021 m. Sausio iki gruodžio mėn. Studentai studijuoja kitus keturis 15 kreditų modulių (pirmaisiais studijų metais iš viso suteikiama 90 kreditų).

Antraisiais metais, nuo 2022 m. Sausio iki gruodžio, studentai studijuoja paskutinius du 15 kreditų modulių ir parašo 15 000 žodžių disertaciją pasirinkta tema teisine tema žiniasklaidos ir pramogų įstatymų kontekste.

Modulio pasirinkimas

Visi studentai studijuos pagrindinį modulį ir tada specializuojasi pasirinkdami iš toliau išvardytų papildomų modulių.

Pagrindinis modulis

 • Sutartys žiniasklaidoje

15 kredito modulių

 • Intelektinės nuosavybės teisės
 • IT, socialinė žiniasklaida ir įstatymai
 • Arbitražas
 • Reklamos įstatymas
 • Etika, vertybės
 • Duomenų apsauga

Idealiai tinka

Kursas tinka:

 • Advokatas / advokatas / partneris - vidaus ir privati praktika
 • TV kompanijos
 • Interneto kompanijos
 • Žiniasklaidos kompanijos
 • Reklamos agentūros
 • Žurnalistai
 • Leidėjai
 • Sporto agentūros

Pagreitintas maršrutas

Studentai gali įsipareigoti atlikti kursą po greitintą kelią ir baigti savo LLM per 15 mėnesių. Studentai įstos 2020 m. Rugsėjo mėn. Kartu su kitais programos studentais ir studijuos pagrindinį modulį iki 2020 m. Gruodžio mėn. Pabaigos. Paspartinto maršruto studentai įsipareigos išnagrinėti visus savo modulius ir parašyti disertaciją per likusius 12 mėnesių (sausio mėn. 2021 m. Gruodžio mėn.).

Tai labai intensyvus, tačiau naudingas maršrutas. Sėkmingi studentai baigs savo LLM 15 mėnesių pabaigoje. Pagreitinto maršruto studentai remiami paskiriant specialų studijų direktorių, kuris studijų metu teiks papildomą paramą ir patarimus.

Kodėl šis kursas?

 • Plėtoti gilias ir praktines žiniasklaidos ir pramogų teisės žinias.
 • Suprasti žiniasklaidos ir pramogų įstatymų principus ir praktiką bei besikeičiančias komercines aplinkybes, kuriose jie veikia.
 • Iš teisinės perspektyvos analizuokite žiniasklaidos ir pramogų problemas.
 • Taikykite atitinkamus įstatymus, kurie padėtų išspręsti žiniasklaidos ir pramogų praktikoje kylančias problemas.
 • Pasinaudokite tarpininkavimu ir kitais alternatyviais ginčų sprendimo būdais, kad padėtumėte užtikrinti ginčų sprendimą.
 • Ugdykite kritinio mąstymo ir savarankiško mokymosi įgūdžius, kad studentai įgytų žinių didelę komercinę reikšmę turinčioje srityje, o tai padidins galimybes įsidarbinti žiniasklaidos ir pramogų sektoriuose.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

We are born out of Informa’s rich history in enhancing individuals and businesses with knowledge. Our learning solutions equip professionals with the capabilities and network they need to progress and ... Skaityti daugiau

We are born out of Informa’s rich history in enhancing individuals and businesses with knowledge. Our learning solutions equip professionals with the capabilities and network they need to progress and drive performance. Skaityti mažiau