Teisės magistras (LLM) Tarptautinis naftos, dujų ir energijos tvarumo įstatymas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Akademinės studijos, turinčios stiprią praktinę dimensiją, įskaitant aukšto profilio naftos, dujų ir energetikos įstatymų specialistų indėlį .

Pagerinkite savo karjeros perspektyvas įgiję magistro laipsnį iš universiteto, kuris pagal „Mokymo tobulumo pagrindus“ (TEF) pripažintas auksu.

Kurso apžvalga

Tarptautinio naftos, dujų ir energijos vartojimo tvarumo LLM yra kursas, sukurtas reaguojant į didėjantį teisinio švietimo poreikį šioje srityje, ypač šiose srityse:

 • Naftos, dujų ir energetikos įstatymų sandorių reglamentavimas.
 • Naftos, dujų ir naftos tiekimo grandinės tiekimas.
 • Arbitražas ir ginčų sprendimas.
 • Energijos perdirbimo ir paskirstymo įstatymai.
 • Naftos, dujų ir energetikos sektorių teisinė finansinė matrica.
 • Aplinkos ir tvarumo klausimai.

Nors studijų moduliai daugiausia buvo skirti įstatymams, jie liečia kitas disciplinas, tokias kaip finansai ir politika. Taikoma tiek nacionalinė, tiek tarptautinė teisė, deramai atsižvelgiant į tarpvalstybinius aspektus. Kurso tikslas - išmokyti profesionalus tvirtų darbo žinių apie atitinkamą nacionalinę ir tarptautinę teisę, kaip ji taikoma praktikoje. Kvalifikacija bus naudinga visiems, kurie šiuo metu siekia ar nori karjeros naftos, dujų ir energetikos pramonėje arba atsinaujinančios energijos sektoriuje.

Kursas skirtas praktiniams naftos ir dujų įstatymų aspektams ir yra išdėstytas platesniame šiuolaikinės energetikos reguliavimo, įstatymų ir politikos kontekste. Ja siekiama gilinti supratimą, kaip išspręsti nacionalinių valdžios institucijų iššūkius naftos, dujų ir energijos gamyboje. Naftos ir dujų sektoriuje dirbantys asmenys vis labiau nori ir turi suprasti teisinius principus, kuriais grindžiama jų veikla, pradedant pagrindinių sutarčių rengimu ir baigiant tarptautinių režimų painiava, nesutarimais ir sudėtingumu, apimančiu tokius dalykus kaip naftos tarša iš laivų ir kontinentinio šelfo rezervų atribojimas tarp gretimų ir priešingų valstybių. Šiuo kursu siekiama supažindinti studentus su pagrindinėmis Anglijos komercinės teisės nuostatomis; naftos ir dujų ekonomikos institucinei teisinei sistemai; į sutartis; nuostatai ir sutartys, susijusios su naftos ir dujų žvalgymu ir naudojimu (įskaitant tuos, kurie susiję su aplinkos problemomis); ir finansams, įskaitant investicijas, draudimą ir mokesčius.

Programoje bus nagrinėjami naftos, dujų ir energetikos įstatymų tiekėjų ir vartotojų sektoriai: Tiekimo naftos sektorius yra terminas, dažniausiai naudojamas žalios naftos ir gamtinių dujų paieškai, panaudojimui ir gavybai. Naftos sektorius taip pat žinomas kaip tyrinėjimo ir gavybos (E&P) sektorius. Į aukščiau esantį sektorių įeina potencialių požeminių ar povandeninių naftos ir dujų telkinių paieška, žvalgybinių gręžinių gręžimas ir šulinių, kurie atgauna ir įneš į paviršių žalią naftą ir (arba) neapdorotas gamtines dujas, eksploatavimas.

Žemiau esantis naftos sektorius yra terminas, paprastai naudojamas žalios naftos perdirbimui, gamtinių dujų ir iš jų pagamintų produktų pardavimui ir paskirstymui. Tokie produktai yra suskystintos naftos dujos (SND), benzinas arba benzinas, reaktyvinis kuras, dyzelinas, kiti mazutai, asfaltas ir naftos koksas. Tolesnį sektorių sudaro naftos perdirbimo gamyklos ir naftos chemijos gamyklos, naftos produktų paskirstymas, mažmeninės prekybos vietos ir gamtinių dujų paskirstymo įmonės. Tolesnė pramonė liečia vartotojus per tūkstančius produktų, tokių kaip benzinas, dyzelinas, reaktyvinis kuras, mazutas, asfaltas, tepalai, sintetinis kaučiukas, plastikai, trąšos, antifrizas, pesticidai, vaistai, gamtinės dujos ir propanas.

Kurso struktūra

Kursas prasideda įvadiniu savaitgaliu Lesteryje, vykstančiu 2020 m. Rugsėjo 11–12 d., O Pagrindinis modulis (kurio vertė 30 kreditų) yra studijuojamas nuo 2020 m. Rugsėjo mėn. Iki 2020 m. Gruodžio pabaigos ir yra vertinamas pagal rašytinį kursinį darbą.

Nuo 2021 m. Sausio iki gruodžio mėn. Studentai studijuoja kitus keturis 15 kreditų modulių (pirmaisiais studijų metais iš viso suteikiama 90 kreditų).

Antraisiais metais, nuo 2022 m. Sausio iki gruodžio, studentai studijuoja paskutinius du 15 kreditų modulių ir parašo 15 000 žodžių disertaciją pasirinkta tema teisine tema, atsižvelgiant į tarptautinę naftos, dujų ir energetikos teisę.

Modulio pasirinkimas

Visi studentai studijuos pagrindinį modulį ir tada specializuojasi pasirinkdami iš toliau išvardytų papildomų modulių.

Pagrindinis modulis

 • Įvadas į teisinę sistemą ir pagrindinius energetikos teisės elementus

Neprivalomi moduliai

 • Naftos, dujų ir energijos sandorių teisinis reguliavimas
 • Ankstesnės licencijos ir sutartys
 • Arbitražas ir ginčų sprendimas
 • Energijos perdirbimo ir paskirstymo įstatymas
 • Naftos, dujų ir energetikos sektorių teisinė finansinė matrica
 • Aplinkosaugos ir tvarumo klausimai energetikos pramonėje
 • Disertacija

Kurso tikslai

Kurso tikslas - išmokyti profesionalus tvirtų darbo žinių apie atitinkamą nacionalinę ir tarptautinę teisę, kaip ji taikoma praktikoje. Kvalifikacija bus naudinga visiems, kurie šiuo metu siekia arba nori daryti karjerą naftos, dujų ir energetikos pramonėje ar atsinaujinančios energijos sektoriuje.

 • Pagilinkite teorines ir praktines naftos, dujų ir energetikos įstatymų žinias.
 • Kritiškai įvertinti pagrindinius teisinius principus ir išsamias reguliavimo sistemas.
 • Sukurti praktinį supratimą apie šiuolaikinius klausimus, susijusius su įmonių valdymu, įmonių socialine atsakomybe ir vidaus aplinkos įstatymų laikymusi.
 • Išplėsti kritinio mąstymo ir savarankiško mokymosi įgūdžius, kad studentai įgytų žinių didelę komercinę reikšmę turinčioje srityje, kuri padidins galimybes įsidarbinti naftos, dujų ir energetikos sektoriuose.

Idealiai tinka

Kursas yra tinkamas praktikuojantiems teisininkams statybinės aplinkos ir statybos pramonės specialistams, ypač:

Teisės specialistai:

 • Mokesčiai
 • Sutarčių vadovai
 • Platinimas
 • Įmonės sekretoriai
 • Teisinis patarėjas / vadybininkas
 • Atsinaujinantys energijos šaltiniai
 • Be to, privačios praktikos teisininkai, vidaus teisininkai, dirbantys naftos, dujų ir energetikos sektoriuose
 • Iš: advokatų kontoros; vyriausybės ir reguliavimo organai; tarptautinės naftos ir dujų bendrovės; bankai ir investicinės firmos; nacionalinės / valstybinės naftos ir dujų operacijos

Nelegalūs profesionalai:

 • Nelegalūs profesionalai, dirbantys naftos, dujų ir energetikos pramonėje, visų pirma:
 • finansuoti
 • laikymasis
 • Verslo plėtra
 • Projekto vadovas
 • Aplinkosaugos pozicijos
 • Licencijavimas
 • Operacijos
 • Pirkimas
 • Projektų vadovai

Pagreitintas maršrutas

Studentai gali įsipareigoti atlikti kursą po greitintą kelią ir baigti savo LLM per 15 mėnesių. Studentai įstos 2020 m. Rugsėjo mėn. Kartu su kitais programos studentais ir studijuos pagrindinį modulį iki 2020 m. Gruodžio mėn. Pabaigos. Paspartinto maršruto studentai įsipareigos išnagrinėti visus savo modulius ir parašyti disertaciją per likusius 12 mėnesių (sausio mėn. 2021 m. Gruodžio mėn.).

Tai labai intensyvus, tačiau naudingas maršrutas. Sėkmingi studentai baigs savo LLM 15 mėnesių pabaigoje. Pagreitinto maršruto studentai remiami paskiriant specialų studijų direktorių, kuris studijų metu teiks papildomą paramą ir patarimus.

Kodėl šis kursas?

Studijų programa lavins studentų akademines žinias ir teisines taisykles bei principus, kuriais grindžiama veikla sektoriuje, ir studentų supratimą apie praktinį šių taisyklių taikymą. Studentai įgis žinių apie tarptautinės naftos, dujų ir energetikos įstatymų aktualijas, taip pat apie sektorių veiklos aspektus, kurie gali sukelti teisinių problemų ir ginčų.

Kursas skirtas praktiniams naftos ir dujų įstatymų aspektams ir yra išdėstytas platesniame šiuolaikinės energetikos reguliavimo, įstatymų ir politikos kontekste. Ja siekiama gilinti supratimą, kaip išspręsti iššūkius, kylančius tarptautinėms energetikos korporacijoms, nacionalinėms ir regioninėms valdžios institucijoms bei dirbantiems atsinaujinančių energijos išteklių sektoriuje: kaip užtikrinti visuomenei pakankamą saugų ir tvarų energijos tiekimą.

Šiuo kursu siekiama supažindinti studentus su pagrindinėmis Anglijos komercinės teisės nuostatomis; naftos ir dujų ekonomikos institucinei teisinei sistemai; į sutartis; nuostatai ir sutartys, susijusios su naftos ir dujų žvalgymu ir naudojimu (įskaitant tuos, kurie susiję su aplinkos problemomis); ir finansams, įskaitant investicijas, draudimą ir mokesčius.

Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2020

Apie mokyklą

We are born out of Informa’s rich history in enhancing individuals and businesses with knowledge. Our learning solutions equip professionals with the capabilities and network they need to progress and ... Skaityti daugiau

We are born out of Informa’s rich history in enhancing individuals and businesses with knowledge. Our learning solutions equip professionals with the capabilities and network they need to progress and drive performance. Skaityti mažiau