Teisės magistras (LLM) - baro takelis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

85160_85121_Loyola1.jpg

„Loyola“ LLM programa yra skirta užsienio teisės absolventams ir patyrusiems užsienio ir JAV advokatams. Mūsų programa leidžia studentams kurti lanksčią mokymo programą Amerikos teisėje ir paruošia juos tapti globalizuotos rinkos lyderiais. Lojolos miestelis, kurį suprojektavo visame pasaulyje žinomas architektas Frankas Gehry, yra idealioje vietoje Los Andželo centre, Kalifornijoje - teisiniame, technologijų, žiniasklaidos, mados ir finansiniame kapitale. „Lojoloje“ mes rūpinamės savo studentais ir norime, kad jie pasiektų savo akademinius ir profesinius tikslus.

„Bar Track LLM“ yra sukurta studentams, besidomintiems LLM laipsnio įgijimu, siekiant tapti tinkamais sėsti į baro egzaminą Kalifornijoje ir (arba) Niujorke. „Loyola“ yra vienas iš aukščiausių barų praėjimo rodiklių Kalifornijoje, o jo fakultetas turi didelę patirtį mokant studentus atlikti baro egzaminą. Mūsų „Bar Track LLM“ pasinaudoja šia patirtimi ir siūlo mūsų studentams unikalų studijų kursą, sukurtą atsižvelgiant į specifinius iššūkius, su kuriais susiduria užsienio teisės absolventai, ruošdamiesi advokatūros egzaminui.


BARŲ KELIO PROGRAMOS PRIVALUMAI

Akademinės konsultacijos su LLM direktoriumi

Studentai turės vienas su vienu konsultacijas su mūsų LLM direktoriumi, kad sukurtų studijų kursą, kuris padidins jų galimybes išlaikyti advokatūros egzaminą. Pirmąjį ir antrąjį semestrą studentai susitiks atskirai aptarti savo akademinių ir profesinių tikslų. Per tą laiką fakulteto patarėjas pasirinks tvarkaraštį, kuris ne tik paruoš studentus pasiruošti advokato egzaminui, bet ir sudarys galimybę leisti vieną ar du dominančius kursus.

LLM baro egzaminų dirbtuvės

Advokatūros profesorė Lojola, advokatūros rengimo ekspertė, siūlys advokatūros egzamino seminarus. Šie seminarai prasidės išsamia Kalifornijos advokatūros egzamino apžvalga, po kurios pateiksime esė rašymą. Apžvalgoje taip pat bus preliminarios informacijos apie Niujorko advokatūros egzaminą. Studentai daugiausiai dėmesio skirs egzaminui „Performance Test“. Šie seminarai apims atlikimo bandymo apžvalgą, įskaitant įvairių atlikimo testų pavyzdžius, ir baigsis atlikimo patikrinimo modeliavimu.

  • Esė įgūdžiai apims IRAC stiprinimą, temų rašymą ir išdėstymą, rašymo metodų kūrimą ir taikymą, laiko valdymo strategijas ir esė rašymą. Studentai bus mokomi atpažinti ir analizuoti faktų modelius ir kaip rašyti esė atsakymus per laiko apribojimus.

  • Atlikimo patikrinimo įgūdžiai apims gerai organizuoto rezultatų patikrinimo atsakymo kontūro sukūrimą, išmokimą panaudoti kontūrą gerai išanalizuoto atsakymo rašymui, laiko valdymo strategijas ir atlikimo testų rašymą. Studentai bus mokomi atpažinti ir išanalizuoti skirtingus atlikimo testų tipus ir kaip per laiko apribojimus parašyti atlikimo testų atsakymus.

Baro rašymo kurso pagrindai

„Loyola's Bar“ rašymo kursai, specialiai skirti užsienio išsilavinusiems studentams. Rašymo juostoje kursai bus sutelkti į konkrečius esė rašymo metodus, nubrėžti ir išspausdinti taškymo būdus, laiko valdymo strategijas ir esė rašymą, naudojant faktines baro egzamino esė. Rašiniai bus peržiūrimi klasėje ir pateikiami vertinimui. Šis kursas taip pat padės atnaujinti dalykus, kurių imamasi per pirmąjį semestrą.

85161_85122_Loyola2.jpg

AR TINKAMAI UŽ BARĄ?

Daugelis mūsų tarptautinių studentų yra suinteresuoti stoti į mūsų LLM programą tam, kad galėtų laikyti Kalifornijos ar Niujorko advokatūros egzaminus. Baro tinkamumas priklauso nuo to, ar studentas jau turi licenciją verstis praktika savo šalyje ir ar jis keičiasi iš Kalifornijos ir Niujorko. Studentai turėtų suprojektuoti savo LLM programą „Loyola“, kad atitiktų konkrečius advokatūros reikalavimus, kuriuos jie nori laikyti.

Taikymo barais egzaminų procesas ir užsienio teisinio išsilavinimo reikalavimai

JAV kiekvienoje valstijoje galioja skirtingos taisyklės, susijusios su advokatų egzaminų tinkamumu užsienyje išsilavinusiems studentams ir paraiškų pateikimo terminais. Mes skatiname studentus atidžiai persvarstyti valstybės, kurioje ketinate sėdėti už advokatūros egzaminą, taisykles.

Jei norite sužinoti daugiau apie tinkamumą advokatūrai, ar turėtumėte laikyti baro egzaminą, kurį baro egzaminą turėtumėte laikyti, ir dar daug daugiau, suplanuokite „Skype“ pokalbį su mūsų fakulteto direktoriumi, profesoriumi Aaronu Ghirardelli. Profesorius Ghirardelli yra pats LLM absolventas, jam suteikta licencija Kalifornijoje, Niujorke ir Italijoje. Galite suplanuoti pokalbį su profesoriumi Ghirardelli el. Paštu amlaw@lls.edu.

Paskutinį kartą atnaujinta Lapk. 2020

Apie mokyklą

Loyola Law School is located in the legal, financial and media capital of Los Angeles. It is home to world-renowned faculty, and academic programs at the leading edge of the legal field. Our students ... Skaityti daugiau

Loyola Law School is located in the legal, financial and media capital of Los Angeles. It is home to world-renowned faculty, and academic programs at the leading edge of the legal field. Our students want to change the world, and they’re doing it. Skaityti mažiau