Programos aprašymas

Išplėskite savo karjerą teisės magistro (LLM) iš vienos iš pasaulyje pirmaujančių teisės mokyklų.

ANU yra Australijos aukščiausią vietą turintis universitetas, o ANU teisės mokykla yra 12-oji pasaulyje teisės studijoms (QS World Rankings pagal temą 2018 m.).

"ANU LLM" yra pažangi aukštojo mokslo kvalifikacija, kuria siekiama parengti praktikuojančius teisininkus, ambicingus specialistus ir naujausius absolventus, turinčius specialių teisinių žinių ir įgūdžių.

Ši magistrantūros programa yra atvira teisės ir ne teisės absolventams, tinka tiems, kurie nori gilinti savo žinias konkrečioje teisės srityje, tiems, kurie planuoja patekti į naują praktikos sritį, arba tiems, kuriems žinios apie įstatymą naudinga jų karjerai, įskaitant viešosios politikos specialistus, reguliuotojus ir vadovus.

Mūsų mokymo metodas jungia akademinę griežtumą su praktine patirtimi, o mažos klasės dydis suteikia daugiau galimybių magistrantams bendrauti ir bendrauti su akademiniais darbuotojais, lankyti svečių kalbėjusius ir kitus studentus.

Kaip antrosios pakopos studentas Australijos nacionalinėje teisės mokykloje, galėsite pasinaudoti galimybėmis, kurios yra unikalios mokantis įstatymą tautos sostinėje, mieste, kuriame yra federaliniai įstatymai ir politika. Mūsų artumas prie Australijos Aukščiausiojo Teismo, Sandraugos teismų ir federalinių agentūrų suteikia neprilygstamą prieigą prie teisininkų, teisėjų ir vyriausybės politikos formuotojų, kurių dauguma yra ANU teisės absolventai.

Laipsnio struktūra

Lanksti ANU teisės mokyklos LLM programa leidžia jums pritaikyti savo studijas, kad atitiktų jūsų asmeninius interesus ir karjeros siekius. Galite sukurti savo programą, pasirinkdami iš daugybės šiuolaikinių teisės sričių, įskaitant tarptautinį saugumą, aviaciją ir kosmosą, aplinką ir klimatą, kibernetinį karą ir žmogaus teises. Arba galite pasirinkti specializuotis vienoje iš šių sričių:

 • Tarptautinė teisė
 • Viešoji teisė
 • Privatus

Specializacijos

LLM studentai gali kurti savo programą pasirinkdami įvairiausių temų kursus arba pasirinkti vieną iš šių specializacijų:

Tarptautinė teisė reguliuoja santykius tarp valstybių ir kitų veikėjų tarptautiniu lygmeniu ir gali paveikti visuomenę įvairiais būdais, tiek tarptautiniu, tiek vidaus mastu. Tai padeda mums paaiškinti ir analizuoti sąveiką tarptautinėje bendruomenėje ir jų poveikį nacionalinėms visuomenėms.

Ši specializacija suteiks jums praktinių įgūdžių ir patirties, reikalingų norint pereiti į tarptautinę teisinę sistemą, taip pat lanksčiai susitelkti į konkrečias sritis, kurioms skiriami įvairūs pasirenkami kursai.

Atsiskirkite nuo minios, kurios specializuojasi pagal privatinę ir komercinę teisę. Gaukite specialistų teisinių žinių apie vis sudėtingesnę pasaulinę aplinką, kurioje veikia asmenys ir korporacijos. Ši specializacija leidžia jums sutelkti savo studijas į konkrečias privačių sričių

Pagilinkite žinias apie vyriausybės reguliavimo procesą ir produktą bei pagrindines teisines struktūras, kuriomis valdoma, su specializacija viešosios teisės srityje.

Ši specializacija sujungia lyginamąsias ir daugiadisciplines perspektyvas nagrinėjant Australijos teisės aktų projektą, įgyvendinimą ir veiksmingumą. Jūs sukursite eksperto supratimą apie šiuolaikinę reguliavimo valstybę ir jos veiklą reglamentuojančius įstatymus, kad galėtumėte informuoti apie geresnę viešąją politiką ir praktiką.

Stipendijos

Atranka atliekama remiantis akademiniais nuopelnais ir stipendijomis, siūlomomis būsimiems ANU LLM tarptautiniams studentams, turintiems aukščiausius VPS.

Stipendijos pavadinimas

ANU Teisės kolegija Tarptautinė kompetencijos stipendija

20 000 JAV dolerių (AUD)
vienkartinis mokėjimas

Apdovanojimas kiekvienam semestrui yra būsimam ANU studentui, kuris:

 • yra tarptautinis studentas;

 • yra vienos iš šių šalių pilietis: Indija, Indonezija, Malaizija, Pakistanas, Singapūras, Tailandas arba Vietnamas;

 • yra pateikęs prašymą leisti dalyvauti teisės magistro (LLM) programoje ANU Teisės kolegijoje; ir

 • turi puikų akademinį įrašą, kaip apibrėžta mažiausia GPA 5,5 iš 7 ar daugiau.

ANU Teisės kolegija Tarptautinė nuopelnų stipendija

10 000 JAV dolerių (AUD)
vienkartinis mokėjimas

Apdovanojimas kiekvienam semestrui yra būsimam ANU studentui, kuris:

 • yra tarptautinis studentas;

 • yra pateikęs prašymą leisti dalyvauti teisės magistro (LLM) programoje ANU Teisės kolegijoje; ir

 • turi puikų akademinį įrašą, kaip apibrėžta mažiausia GPA 5,0 iš 7 ar daugiau.

Karjeros rezultatai

Absolventai iš ANU buvo vertinami kaip labiausiai įdarbinti Australijos absolventai ir vienas iš labiausiai ieškomų darbdavių visame pasaulyje. Naujausias "Global Employability" universiteto reitingas, paskelbtas "Times" aukštojo mokslo, vertino ANU kaip Australijos aukščiausią universitetą, norėdamas gauti darbą ketvirtus metus iš eilės.

Kai baigsite studijas, jūs tapiate labai tvirtu ryšiu susivieniję daugiau kaip 20 000 pasaulio teisės absolventų, įskaitant dabartinius Aukščiausiojo teismo, QC, SC, Parlamento narius, diplomatus, vadovus, mokslininkus, autorius ir pasaulinių firmų lyderius.

LLM absolventai iš anksto ar pasirinkti karjerą įvairiose srityse, įskaitant teisinę praktiką ar patarimus, finansus, verslo politiką, tarptautinį verslą, žurnalistiką, viešąją politiką, vyriausybę ir diplomatiją.

Ekspertų dėstytojai

Turėdami ypatingą tarptautinės, konstitucinės, viešosios ir privatinės teisės patirtį, mūsų akademinius darbuotojus dažnai kreipiasi parlamento komitetai, aukščiausiųjų organų, profesinių asociacijų ir žiniasklaidos atstovai, kad galėtume analizuoti, konsultuoti ir konsultuoti dėl teisės ir politikos.

Daugelis mūsų darbuotojų yra apdovanojimų pelnę mokytojai, kurie visada prieinami ir glaudžiai bendradarbiauja su mokiniais, kad galėtų juos remti per savo studijas.

Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 2 daugiau kursų Australian National University (ANU) - Law »

Paskutinį kartą atnaujinta Balandis 20, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Atvira registracija
Duration
1 - 5 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
43,680 AUD
Metinis orientacinis mokestis už tarptautinius studentus 2019 m. (AUD). Mokestis už mokslą šalyje taikomas Australijos nuolatiniams gyventojams, Naujosios Zelandijos piliečiams ir Australijos ar Naujosios Zelandijos dvejopo pilietybės turėtojams.
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date