Teisės magistras (LLM)

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Teisės magistras (LLM)

Michigan Law LLM teikia lanksčią studijų programą, leidžiančią studentams specializuotis, kaip jiems patinka, tyrinėti naujas interesų sritis ar gauti kvalifikaciją laikyti Niujorko baro egzaminą. Programos akademinis griežtumas apdovanoja studentus, kurie susiduria su mokymosi iššūkiais ir yra vertinami kartu su JD studentais, o intelektinis įsitraukimas apdovanoja studentus, kurie mėgsta tyrinėti ir rizikuoti.

LLM studentams leidžiama stoti į daugumą JD kursų, įskaitant keletą klinikų. Tiesą sakant, mes rezervuojame vietas daugelyje rudens semestro kursų, kad įsitikintume, jog vietos bus laisvos iki jūsų priėmimo. Mes siūlome tik du kursus, išimtinius LLM studentams (konstitucinės teisės kursą ir tyrimų bei rašymo kursą). Abu kursai yra pasirenkami, nors paprastai rekomenduojami.124145_Discussion.JPG

LLM studijų programa

Michigan Law LLM programa prasidėjo daugiau nei prieš 125 metus ir tebevyksta iki šiol. Unikali tarp savo bendraamžių, mūsų programa išsiskiria dėl daugelio priežasčių:

Lankstus mokymo planas

Mūsų lanksti mokymo programa leidžia studentams pasirinkti iš beveik visų JD kursų, kad jie galėtų susikurti savo dėmesį ir patirtį. Tai leidžia studentams užsidirbti savarankiškų tyrimų kreditų dirbant tiesiogiai su visame pasaulyje garsiais teisės mokyklų profesoriais. Mūsų tarpdisciplininis požiūris skatina studentus lankyti kursus link jų LLM laipsnio bet kurioje iš Mičigano universiteto kitų aukščiausių mokyklų ir kolegijų.

Tyrimas su puikiais JD

Studentai mokosi ir lanko klases su 900 JD studentų, kurie atvyksta iš beveik visų JAV valstijų ir daugiau nei 15 užsienio šalių. Mūsų labai selektyvūs priėmimo standartai priima JD studentus, kurių vidutinis LSAT balas yra 3% tiriamųjų.

Maža kohorta

Dalyvaujant ne daugiau kaip 45 dalyviams, mūsų LLM studentai gerai pažįsta savo klasės draugus, palaiko glaudžius ryšius su dėstytojais, mėgaujasi individualiu personalo dėmesiu ir gerai integruojasi į įstaigą. Kadangi kiekvienas LLM studentas yra kruopščiai atrenkamas, klasė yra ypač ryški, smalsi ir įvairi. Dėl šios klasės dydžio ir kokybės LLM studentams leidžiama naudotis daugybe visiškai finansuojamų Michigan Law galimybių. Štai keletas naujausių pavyzdžių:

 • tris dienas Vašingtone, kaip Zalcburgo-pjaustymo skyriaus globėja
 • Vieną savaitę Vienoje, Austrijoje, „Vis Moot Court“ komanda
 • 10 dienų Indijoje su mūsų įstatymu
 • dvi savaites Ženevoje kaip JTŽTT Ženevos stažuotojas
 • Viena vasara Londone „AIRE“ centre
 • Viena vasara kaip įstatymas
 • Viena vasara kaip prieglobstis
 • Vieną vasarą University of Michigan Law School nekaltumo klinikoje
 • 10 mėnesių - Tarptautinio Teisingumo Teismo Hagoje sekretorė

Sužinokite iš geriausių

Turėdami tarpdalykinę mintį ir nuoširdžiai mylėdami mokymą, mūsų dėstytojai yra tikrai puikūs savo srityje. Jie sulaukia didelio kolegų įvertinimo ir paskelbti prestižiškiausiuose žurnaluose. Jie apima platų vidaus, tarptautinės ir lyginamosios teisės sričių spektrą.

Tęsiamas tyrimas

Geriausiai pasiekę studentai gali kreiptis dėl perėjimo į mūsų JD programą arba tęsti mūsų SJD programą.

Absolventų tinklas

Absolventai prisijungia prie daugiau nei 22 000 Michigan Law absolventų visame pasaulyje ir tampa visą gyvenimą trunkančiais Mičigano šeimos nariais.

JAV kultūra

Studentai giliai įsitraukia į Amerikos kultūrą, gyvendami šalies širdyje, greičiausiai tai bus vienkartinė patirtis. Pagrindinis JAV oro uostas yra vos už 30 minučių.

Ann Arbor

Studentai džiaugiasi Ann Arboru, viename geriausių Amerikos koledžų miestelių, pietaudami kai kuriuose iš daugiau nei 1000 restoranų, kuriuos gali pasiūlyti miestas, mokydamiesi nudžiuginti kolegijos futbolo komandą, žaidžiančią trečiame pagal dydį pasaulio stadione, tyrinėti netoliese esančiame Detroito metro rajone, kai jis patiria atgimimą, klaidžioja po savaitinį ūkininkų turgų, kuriame gausu šviežių produktų, bendrauja su daugybe aistringų studentų grupių, kurias gali suteikti tik didelis universitetas, ir sugeria meno ir kultūros sceną vienoje iš gausiausių. gyvą ir intelektualiai smalsią tautos aplinką.

„Kiekis, kurio mes mokomės klasėse, yra milžiniškas, tačiau asmeniniai ryšiai, kuriuos užmezgame, taip pat yra labai svarbūs plečiant akiratį. Mano kolegos LLM ir JD, SJD ir mokslo tyrinėtojai mane sudomino tomis temomis, apie kurias niekada anksčiau negalvojau, išmokė man naujų dalykų apie teisėtą rinką ir padėjo man įvertinti ir toliau plėtoti savo karjerą. Nesunku susigaudyti skaitant ir skaitant paskaitas, tačiau skirtumas, kurį žmonės gali padaryti asmeniniame ir profesiniame gyvenime, taip pat yra Michigan Law patirties bruožas. “

Daniele de Oliveira Nunes, LLM '19
Vyresnysis teisininkas, Leal Cotrim Jansen Advogados,
Rio de Žaneiras

123660_AAStockImages1541.jpg

LLM laipsnio reikalavimai

1. Uždirbkite bent 24 kreditų

 • Bent 18 iš šių kreditų turi būti uždirbti Teisės mokyklos kursuose. Likusius kreditus galima gauti bet kurioje iš 18 aukščiausių universiteto mokyklų ir kolegijų, kad patirtumėte tikrai tarpdisciplininę patirtį.

2. Patenkinkite konstitucinės teisės reikalavimą

 • Sėkmingai išlaikykite įvadą apie konstitucinę teisę ir Amerikos teisinį procesą (tik LLM studentams) arba įvadą į konstitucinę teisę (būtinas JD kursas).

3. Patenkinkite tyrimo reikalavimus

 • Sėkmingai baigkite kvalifikacinį seminarą ar kursą arba uždirbkite du kreditus nepriklausomų tyrimų.

Mes skatiname studentus ne tik apsvarstyti kursus savo teisinių interesų srityje, bet ir lankyti kursus, praplečiančius jų mąstymą apie įstatymus ir teisines problemas. Studentai turėtų išmokti judriai taikyti teisinės analizės metodus daugelyje naujų teisės sričių, su kuriomis neišvengiamai susidurs baigę studijas.

Priėmimas

Michigan Law priima paraiškas iš viso pasaulio ir visų teisininkų profesijų segmentų - privačios praktikos, akademinės bendruomenės, vyriausybės, NVO, valstybės tarnybos ir korporacijų. Mes siekiame sukurti nedidelę 35–45 LLM absolventų klasę, kuri susimaišo su mūsų JD, kad sukurtų įvairiapusį ir intelektualiai išskirtinį studentų sluoksnį. Taigi priėmimas į magistrantūros programą yra labai konkurencingas, todėl kvalifikuotų kandidatų skaičius neišvengiamai turi būti pašalintas.

Akivaizdu, kad labai svarbus atrankos proceso aspektas yra akademinė ir profesinė kandidatų padėtis jų pačių šalyse. Nepaisant to, vien tik pažymių įvertinimas nėra tinkama priemonė numatyti mūsų atrankos procedūros rezultatus. Didelis dėmesys kreipiamas į visas paraiškos detales, o į rekomendacinius laiškus žiūrima labai rimtai. Galiausiai mes ieškome žmonių, turinčių įrodytų intelektinių ir profesinių sugebėjimų, kurių imatrikuliacija leidžia mums sudaryti nevienalytę abiturientų grupę, atstovaujančią įvairiausioms savybėms, įskaitant įvairius intelektualinius interesus, skirtingas šalis ir tradicijas, įvairius gyvenimo ir profesinius pasiekimus bei patirtį ir galimybė gauti naudos iš magistrantūros studijų.

Visi pareiškėjai turi būti įgiję pirmąjį teisės laipsnį, reikalingą teisės praktikai ar teisės mokymui toje šalyje, kurioje buvo tęsiamos jų teisės studijos. JAV pareiškėjai turi atitikti JD reikalavimus ABA akredituotoje teisės mokykloje. Bet kuriais metais priimtieji į mūsų magistrantūros programas yra įgiję teisinį išsilavinimą su išskirtinumu, baigę aukščiausią savo klasės vidurį ar šalia jo ar kitaip įrodydami išskirtinius akademinius sugebėjimus.

Paraiškų pateikimo terminas: sausio 31 d

Užpildyta paraiška ir visa papildoma medžiaga mus turi pasiekti nuo spalio iki sausio pabaigos prieš mokslo metus, į kuriuos prašoma priimti. Paraiškos bus peržiūrimos tik tada, kai jos bus užpildytos. Visoms paraiškoms, kurios bus parengtos peržiūrai iki sausio pabaigos, bus vienodos galimybės priimti; po to priėmimo sprendimai priimami nuolat. Pareiškėjai pranešimą apie sprendimą gaus iki kovo pabaigos arba balandžio pradžios.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The University of Michigan Law School in Ann Arbor is one of the world’s finest institutions of legal education. Housed in the Cook Quadrangle on the University of Michigan’s central campus, the Law S ... Skaityti daugiau

The University of Michigan Law School in Ann Arbor is one of the world’s finest institutions of legal education. Housed in the Cook Quadrangle on the University of Michigan’s central campus, the Law School is unmatched for beauty and is superbly functional for its residential and scholarly community. The School has a sizable and diverse faculty, with many preeminent in their fields. The careers of alumni also speak eloquently to the strength of the School; our graduates are leaders serving with distinction in the public, private, and academic sectors in this nation and beyond. Skaityti mažiau