Teisės magistras (Leuvenas)

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Leveno universiteto ( KU Leuven ) ir Ciuricho universiteto teisės fakultetai siūlo dvigubo laipsnio programą, kuri visiškai dėstoma anglų kalba. Dvejų metų magistro programa apima vienerių metų studijų Liuvene ir kitų Ciuriche studijas.

Kokia yra programa?

Programa orientuota į kiekvienos institucijos stipriąsias puses: tarptautinę ir Europos teisę Leveno teismuose bei arbitražo teisę, finansinę teisę ir žmogaus teisių teisę Ciuriche. Šveicarija turi pasaulinės klasės kaip arbitražo ir bankų centro reputaciją, o daugelis tarptautinių institucijų yra įsikūrusios Ženevoje, kaip ir Briuselyje, maždaug 30 km nuo Leveno.

Baigę programą, studentai gauna dvigubą laipsnį - vieną iš KU Leuven , kitą iš Ciuricho universiteto. Dvigubas laipsnis iš dviejų pirmaujančių teisės fakultetų Europoje turės didžiulę pridėtinę vertę jūsų būsimai profesinei karjerai tarptautiniame kontekste.

Kiekvienas universitetas partneris išrinks penkiolika studentų, kurie dalyvaus programoje.

Stiprybės

  • 2 laipsniai iš 2 pirmaujančių Teisės fakultetų Europoje.
  • Visiškai mokoma anglų kalbos.
  • Vieneri studijų metai Levene, kiti - Ciuriche.

Ar tai tinkama programa man?

Idealiu atveju jūs turėtumėte turėti šiuos požymius:

  • pagrindinės vietos, Europos ir tarptautinės teisės žinios ir bendras šių trijų teisės sistemų tarpusavio santykių supratimas;
  • gebėjimas išdėstyti teisę socialiniame, istoriniame ir geografiniame kontekste;
  • gebėjimas traktuoti įstatymus atliekant kritinius, reflektyvius tyrimus;
  • įgudimas abstrakčiai samprotauti, sintetinti ir analizuoti, norint mąstyti kūrybiškai ir įstatymus formuojančiu būdu;
  • išsamus įstatymų šaltinių žinojimas.

Karjeros galimybės

Teisės magistrantūros programa yra žingsnis link įdomios teisinės karjeros. Būdami Europos ir tarptautinės teisės ekspertais, mūsų studentai dirba tarptautinėse advokatų kontorose, įvairiose viešųjų paslaugų srityse visais vyriausybės lygiais, Europos ir tarptautinėse institucijose bei specialiose interesų grupėse. Mūsų absolventus taip pat samdo nevyriausybinės organizacijos ir privataus sektoriaus įmonės.

Pradėkite savo karjerą studijų metu

Bakalauro ir magistro programos metu jau galite susiformuoti savo profilį pasirinkdami tam tikrą specializaciją, studijuodami užsienyje (Erasmus), atlikdami praktiką ar pradedant savo verslą.

Studentų karjeros centras džiaugiasi galėdamas padėti jums teisingą kelią link savo pirmosios darbo patirties. Centras taip pat konsultuoja jus ieškant įdomaus darbo ir padeda pokalbiams dėl darbo. Studentams, norintiems pradėti savo verslą, „ KU Leuven taip pat turi „Lcie“, KU Leuven bendruomenę, kuri skatina studentus kurti novatoriškas ir verslias idėjas.

Nežinai nuo ko pradėti? Studentų karjeros centro duomenų bazėse yra pasiūlymų apie darbą, savanorišką darbą, inovacijų projektus ir studentų darbus. Taip pat galite aplankyti vieną iš Karjeros centro organizuojamų renginių.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

KU Leuven is an institution for research and education with international appeal. All programmes at this University are based on the innovative research of its scientists and professors and are ranked ... Skaityti daugiau

KU Leuven is an institution for research and education with international appeal. All programmes at this University are based on the innovative research of its scientists and professors and are ranked among the top 100 in the world. Skaityti mažiau
Apsilankykite mokyklos tinklalapyje